Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biokoo

darmowe probki

Polecane posty

Gość DZIADZIA
CZY KTOS WIE MOZE CZY KOLASTYNA WYSYLA.JA JUZ PISALAM W SIERPNIU ALE NIC NIE DOSTALAM JESZCZE!A ZNA KTOS MAIL DO BIELENDY/????BARDZO BYM PROSILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AHA KTORE FIRMY WYSYLAJA DLUGOPISY?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _a
a czy pisząc do maile firm kosmetycznych podajecie o jakie konkretnie kosmetyki Wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_2
chciałabym dużo darmowych próbek,bo uwielbiam kosmaetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPKA*
JA DOSTALAM Z BELLA KOSMETYKI DLA DZIECI - KREM I SZAMPON, OCZYWISCIE PROBKI, WKROTCE PRZETESTUJE JE NA MOIM MALENSTWIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka21
czesc laseczki...ja tez jestem poczatkujaca...z tego co pamietam to dostalam m.in. z iwostinu i tak mi sie jeden kremik spodobal ze polecialam do apteki po niego -jest swietny! a tak poza tym to ja mam taka malenka prosbe - jesli piszecie ze dostalysscie to i tamto to podajci prosze od razu obok maila albo strone internetową ;-) a może znacie jakieś firmy które wysyłaja probki czegos tak albo gazdzety dla dzieci i niemowląt ;-) ?? pozdrawiam wszystkie maniaczki ;-* p.s. paulinka vanillka mozesz podac jakies namiary na ta firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy uzywa któras z was tamponów? bo ostatnio w aptece dostalam probki, a nie uzywam, wiec moge przeslac komus. prosze o kontakt emailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsilord
Siema. Tez wysylam meile z prośbami do firm. Wysyłam od 2 miesiecy i juz mam sporą kolekcję rzeczy: - koszulki - kubki - krawaty - przypinki - długopisy - mapy - pocztówki - smycze - naklejki - kalendarze małe - kalendarze na ścianę - notesy - zakładki do książek - zapalniczki - zapałki - podkładki pod szklanki - próbki kosmetyków - płyty - katalogi ok. Łącznie wysłałem ok 2200 meili, przyszło mi ok 160 kopert z paczkami, tygodniowo przychodzi mi okolo 30 paczek, listów, najwięcej jednego dnia przyszlo mi 18 kopert. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cię
I co??? Mamy ci zazdrościć??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rsilord
noi co z tego ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rsilord
Napisz skąd dostalaś tyle próbek. Najlepiej podaj listę adresów na maila: mojapoczta3@autograf.pl Dopiero zaczynam przygodę z próbkami i gadżetami,przydałaby się pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rsilord
to hahaha to nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rsilord
Sory nie doczytałam,że jesteś facetem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te darmowe fora
to ściema!!! Zarejestrowałam się, aktywowałam,zalogowałam i oto co mi napisali "Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te darmowe fora
dzisiaj już się nawet zalogować nie mogę,chociaż sprawdzałam w mailu od nich kilka razy swoje dane do logowania. Do dupy z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbh
dziś zauważyłam Wasze info o próbkach. Wysłałam zapytanie. Poczekam. Mam nadzieję, że będzie po co. :0) Właczam się do dyskusji. Jesteµ Gośka. Witam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issey miyake
juz nie wysyla probek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys dostałam z bieklendy ok 10 probek kremow, ale nie bardzo mi odpowiadaja zapachy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cersanit wysyła katalogi ale maja tez inne gadzety i mam jeszcze jakies firanki tez katalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mryhha
Elo lasencje! Ja juz dość długo wysyłam maile... ale nigdy nie dostałam żadnych gadżetów. Macie może jakieś maile ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasko
Słuchajcie!!! Chcę zacząć zamawiać bezpłatne próbki ale nie wiem jak napisać prośbędo firm!!!! Jak tak na beszcza: " dzień dobry chciałbym otrzymać bezpłatne produkty państwa firmy dziękuję pozdrawiam" Prosze pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) jaki jest adres stronki do Mincer Mona Lisa prosze podajcie bo nie mogę znalezc. PZdR :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katias45
enquiries@mirenesse.com institut@sothys.fr to sa adresy do dobrych firm chyba nie bylo ich jeszcze na zadnym formu, napisalm wczoraj zobacze czy cos bedzie z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia121
hejka dziewczyny jeśli mozna to skąd wy zamawiacie te darmowe prubki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×