Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewyspana mama

problem ze snem, prosze o pomoc

Polecane posty

Gość niewyspana mama

Jestem mamą 14-miesięcznego bobasa Mój problem polega na tyz ze od samego poczatku moj synek ma problemy ze snem, potrafi obudzic sie w srodku nocy i nie spac do rana, w ciagu dnia jest podobnie.nie wiem co jest tego prztyczyna? kolka odpada, prosze czy ktos mi moze cos doradzic???? czy sa jakies sposoby aby moje dziecko pzesypiała cała noc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka
Witam! Mój synek ma 2 latka i 3 m-ce... do tej pory nie przesypia całej nocy i potrafi w ciągu jednej nocy budzić się co 1,5 godz. i zjadać butlę.Podobno zdrowe już półroczne dzieci powinny przesypiać ok. 6 godz.Moi znajomi też mieli problemy ze spaniem córki i lekarka poradziła im, żeby włączali np odkurzacz, bo wsłuchiwanie się w jednostajny dzwięk uspokaja i dziecko szybciej usypia.Podobno pomogło:) Radzę spróbować lub udać się po poradę do pediatry.Powodzenia:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam o
sposobie z odkurzaczem. Mojej kolezance pomoglo przy piereszym jsk i drugim dziecku Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz brakuje mu klimatu do spania? Ma swoją poduszkę, przytulankę czy kocyk? Albo z innej beczki, może przeszkadza mu cisza? Zaopatrz się w płytę z muzyką relaksacyjną! Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×