Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość k26

Sex w rajstopach. Co wy na to ?

Polecane posty

Gość abadab
ja uwielbiam rajstopki i pończoszki:P tylko moja kobieta nie bardzo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProximC
Ja najbardziej lubię te najcieńsze 8den bez wzmocnień na palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artu ditu 007
Popieram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecierz...
tu tylko kobieta ma na sobie rajstopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajt
Ciekaw jestem jakiej marki sa te rajstopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXL 69
Glamour ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorych kompletnie juz pogieło żeby rajstopy zakładać lub cos takiego dziewczyna owszem bo fajnie jak czyms cie ociera ale nie facety dajcie sobie luzu z rajstopamki i czym takim przesada moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś spróbował
:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu w rajstopach
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex ...
... w rajstopach jest beznadziejny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_69
Odswieżam :-)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża33
Witam. Mój mąż nosi rajstopy tylko w zimie i jest bardzo męski pod każdym względem,sama mu kupuję bo mężczyna wygląda w rajstopach fajnie. Ale to co czytam tu mam pewne swoje zdanie pisane przez obie strony.Chodzimy cała rodzina po domu w rajstopach z dziećmi ale tu piszecie niektórzy głupoty. Pozdrawiam niepewnych z tej strony. Nie odpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
róża33, masz całkowitą rację. Chodzenie w rajstopach jest normalne jeżeli nie towarzyszy temu podniecenie. Z drugiej strony trzeba cos czuć do rajstop żeby je ubierać. Przecież łatwiej jest naciągnąc na tyłek kalesony niż rajstopy. To musi dawać jakąś przyjemność żeby mężczyzna narażał siebie na różne epitety pod swoim adresem. Takie zachowanie mężczyzn nie jest nowe, zawsze byli faceci lubiący ubierac damskie ciuszki. Może bierze się to stąd, że w pewnym okresie życia (np. jak był dzieckiem) mężczyzna doznaje silnego podniecenia, orgazmu spowodowanego jakąś sytuacja zwiazaną z rajstopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nienormalne jeśli podnieca ? Chodzi o to żeby kontrolować swoje zachowanie. Jeżeli tylko rajstopki podniecają wtedy jest to nienormalne. Natomiast , jeśli ma tylko urozmaicić życie erotyczne to jest spoko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyloner
Mnie zajebiście podniecają nogi w rajstopach. Oczywiście piękne nogi i ich właścicielki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 041006
Te z mikrofibri 70 - 150 den sa tak samo fajne jak i bawelniane. Sa bardziej praktyczne w domu niz spodnie. Jednak, jesli kogos to duzo podnieca nie powynien ich nosic :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie rajstopy
Ja osobiscie uwielbiam kobiety w rajstopach i ponczochach szczegolnie takich 15-20 den chodz i takie 40 den swiecace sa fajne.Kolor hmm najlepsze sa cieliste czarne biale tez ok roz tez moze być,szary grafit lubie kazdy kolor.Uwielbiam kiedy maja wzmocnione palce niewiem podnieca mnie to poprostu.Sam raczej srednio do noszenia tego chodz przyznam sie ze przymierzalem jednak nie ubrałbym za wzgledu na to że niechcialbym zanotowac przykrej sytuacji zwiazanej z tym kiedy przez przypadek cos by sie wydało a mojej osobie nie powinno to sie zdarzyć.Nie powiem przymierzałem chetnie bym sprobowal seksu w rajstopach ale moja dziewczyna niebardzo do noszenia sama a co dopiero do seksu oboje w nich. Jak poprosze zalozy ale to nie to ,kobieta tez musi to czuc i czuc ten pociag do tego co facet bo inaczej lipa.Sam rozgladam sie za takimi kobietami , na ulicy w internecie i jest kilka super stron jesli ktos chce moge podac na maila.Naprawde slodkie Panie na zdjeciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie rajstopy
a chlopak mlody jestem 19lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Dziewczyn
Od dawna lubie po kryjomu zakladac rajstopy (najlepiej takie blyszczace) i buty na wysokim obcasie. Nie chce tego robic na codzien, ale marze o seksie w rajstopach na mojej dziewczynie i na mnie. Problem w tym, ze moja dziewczyna rajtopy nosi bardzo rzadko i nie mam zielonego pojecia jak by zareagowala na moja propozycje. Jakby mnie nakryla w rajstopach to chyba spalilbym sie ze wstydu, bo nie mam pojecia jaka by byla jej reakcja. Jestesmy ze soba 5 lat. Prosze o pomoc w jaki sposob jej o tym powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona-Monika
Mój facet też lubi jak chodzę w rajstopach. Wiem że strasznie go to kręci, jak widzi moje nogi okryte cieniutkim nylonem. To nie Ty jeden masz takie upodobania. Powiedz swojej dziewczynie o tym. Ja to przyjęłam z akceptacją. Powiedział mi o tym już po kilku randkach. Nie mam nic przeciwko temu do dziś, a jestem z moim facetem od ponad 15 lat. A jaka była moja reakcja jak się dowiedziałam o tych jego skłonnościach...? Trochę się pośmiałam, ale nie miałam nic przeciwko temu. Z pewnością i Twoja dziewczyna nie będzie miała nic przeciwko temu, jeśli jej o tym powiesz. Każdy ma jakieś fantazje i nie należysz tu do wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×