Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość k26

Sex w rajstopach. Co wy na to ?

Polecane posty

Gość StockingBoy
swietna sprawa. sam z zona sie kochamy, chodzimy, kapiemy sie w rajstopach, ponczochach (z pasem lub bez) i innych strojach...nie ma nic lepszego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Soz
Uwielbiam rajtki , cudowne w noszeniu i dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopmen
a co wy na to ze wasza kobieta bieże w stoby waszego penisa i go delikatnie masuje oczywiscie ma tez na sobie rajstopy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawiiii
przekonalam sie ze sex z facetem w rajstopkach jest cudowny , gdy jego nogi otula delikatna aksamitna powloczka , gdy jego penis jest nabrzmialy do kresu mozliwosci . wtedy robie mala dziurke w rajstopkach i go wyciagam . a gdy dwoje ludzi jest tak ubrana i uprawiaja sex to jest piekna sprawa zycze udanych stosunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan rajtek
sex w rajtkach to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajtek
Ja tez lubie nosic rajstopy i mnie to podnieca mimo że jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek70
Bardzo lubię zakładać rajstopy. Nauczyła mnie tego 50 lat temu moja żona Bardzo lubiła mnie przebierać.Jeszcze wtedy nie było rajstop tylko pończoszki. Miałem na mój rozmiar pas do pończoch, krótką haleczkę, biustonosz z wypełnionymi watą miseczkami a przed położeniem się do łóżka często malowała mi usta i lubiła być na wierzchu. Teraz po prawie 50 latach myślę , czy ona nie była chyba trochę bi. Ale wtedy były takie czasy że o tym się nic nie wiedziało tak samo jak o sexie oralnym. Niestety żona zmarła nagle a następne moje partnerki godziły się najwyżej na rajstopki ale za to sex oralny znały i lubiły. A mnie sympatia do przebieranek pozostała, i bardzo za tym tęsknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambet
oj ja to uwielbiam dziewczyny w rajstopkach albo w pończoszkach jak widzę jakąś dziewczynę na ulicy która ma sobie rajstopki to normalnie wariuje tego nie da sie opisać co ja wtedy czuje:-) marze o takiej dziewczynie która uwielbia chodzić w rajstopkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopczyk21
najgorsze jest to jak ma sie dziewczyne która nie trawi rajstop , ani pończoch ;((((((((( tak jak moja a do tego ma idealna figure do tego bo ma zgrabne i długie nogi . ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex w rajstopach tak ale o wiele przyjemniejszy jest w pończochach są wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIchałłZIOM1988
a chciałbym się zapytać głównie kobiet, gdyby facet mial w swojej garderobie jednoczesnie kalesony i rajstopy, tylko rajstopy typowo zimowe typu: http://allegro.pl/item474591840_oblio_dwuwarstwowe_rajstopy_250_den_rozm_4.html to czy odbierały by go jako dziwaka i nienormalnego seksualnie, czy normalnego faceta jak na co dzień. Mam 19 lat i moja mamuśka mi kupila na zime właśnie 2 pary kaleson i te właśnie rajstopy, gdy sie jej zapytałem po co mi rajstopy kupiła to powiedziała że przez pomyłke 2 pary zamówiła a co to za różnica zimą, taka bielizna zimą zawsze bedzie bielizną osobistą, i nikt mi pod spodnie nie zajrzy, ale niewiem jaka na to moja dziewczyna spojrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nic nie mają przeciw chodzeniu w rajstopach oni wiedzą że są wygodne bo sam w nich chodzą a sam widok kaleson to wystarczy żeby mieć o tym stroju odpowiednie zdanie. A zwolenicy kaleson to są faceci na których nie należy zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopczyk21
chcial bym aby moja dziewczyna tez miala na sobie rajstopy podczas sexu. niestety chyba sie nie doczekam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Witam sam uwielbiam nosic i szukam dziewcztny co tez uwielbia , sex w nich uprawiac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Witam sam uwielbiam nosic i szukam dziewcztny co tez uwielbia , sex w nich uprawiac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Witam sam uwielbiam nosic i szukam dziewcztny co tez uwielbia , sex w nich uprawiac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram rajstopy albo pończochy, spódnicę i szpilki, wsiadam w samochód jadę w ustronne miejsce i tam masturbuję się do woli patrząc na przechodzących nieopodal ludzi:) Na sama myśl już mi stoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
Podejzewam ze jest to super sprawa sam bym to wyprubowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak21
a ja napisalem mojej dziewczynie ze mnie to podnieca i pewnie teraz wpadnie do mnie w rajtkach i bedzie ostro . bardzo mnie podniecaja dziewczyny w rajstopach, wystarczy ze widze ich nogi w blyszczacych nylonkach i juz mi .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
To znaczy ze jestes zdrowy na moje to kazdemu facetowi staje na widok Kobiety w rajstopkach lub ponczoszkach . Ja tez to uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×