Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość k26

Sex w rajstopach. Co wy na to ?

Polecane posty

Gość man
Ale czy to jest zboczenie z mojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man
a czy walenie deklem w sciane cos da?to chyba mojej dziewczyny nie przekona do tego ze chce nosic damskie rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man
ja uwazam ze sex w rajstopach to sama przyjemnosc.Ale wole miec je nasobie niz ma je moja dziewczyna i co wy nato???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu nie
Sprobowalem tego z moja eks i do dzisiaj lubie czasem zalozyc tak dla swojej przyjemnosci cieniutkie rajstopy. Z obecna jeszcze do tego nie doszlismy ale jestem na dobrej drodze. A tak wogole to swietna sprawa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0_18
facet w rajstopkach? stanowczo NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neutralny
Moim zdaniem jezeli kobieta i mezczyzna maja na to ochote i nie ma w tym zadnego zmuszania to powinnismy zyczyc im samych przyjemnosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekbarek
ja tam mam fiola na punkcie rajstop ponczoch ... Strasznie mnie podniecaja kobiety ubrane w sukienki mini itp , nawet same stpoki gdy widac doprowadzaja mnie do szalu , mogl bym calowac lizac calymi dniami nozki cpiki stopki ubrane w ponczoszki taki moj maly fetysz ;) a co do tego ze sam mial bym zalozyc , powiem tak - kiedys sprobowalem i ubralem ale nie podniecalo mnie to w ogole ale za to kobietki mmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mężczyzna ma bardzo owłosione nogi i pośladki (kocham każdy włosek na jego ciele, a co :P ) i chyba bym umarła ze śmiechu gdyby mi taki owłosiony w rajstopkach wyskoczył ;) Poza tym uwielbiam skórę na jego szyi i torsie, jest taka gładka... mmm... Co dziwne tam ma miękkie, delikatne włoski. W sumie to tylko nogi ma takie owłosione, a resztę ciała nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielb.pończoch
Witaj! Jestem facetem. Jeżeli moja kobiety poprosiłaby mnie, aby założyć rajstopki damskie lub męskie to na pewno zrobiłbym to. Damskie są znacznie ładniejsze, niz męskie. Naszenie rajstop i pończoch to przyjemna rzecz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopki
moj przyjaciel chce zebysmy kochali sie w rajstopach..nie ukrywam ze boje sie tego...on tak bardzo tego chce ja nie czy to znaczy ze on ma jakies odchylenia ze jest zboczony??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszek
Często mi sie to zdarza. Mam wyjatkowa partnerkę. Sama mnie namawia abym do łóżka założył damskie rajstopy. Ona ma rajstopy z rozcięcem w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszek 17latek
JA podzielam opinje sexu w rajstopach a w szegulności gdy je ma facet i kobieta ten dotyk i pocieranie sie to cos nie samowitego.Ludzie pomyście tak... Może watro spróbować czegoś nowego, bo co to za przyjemnośc sam sex?! żadna przyjemnośc trzeba prubowac i eksperymętować, Pozdrawiam wszystkich maniaków rajstopek. Buśka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkowa chcę być
może np. rajs \\\\\\\\\\\\+topki płetwonurka? zresztą jak się pojwi jeden gosc, to on wam powie, co mysli o rajstopkach dla facetó, dle kobiet też.,mam chłopaka i jego podnieca jak ja mam pończoszki nasobie, ale rajstopy, to chyba cioty, on wa powiem haj r ófi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajty są okropne zarówno na kobitce jak i na facecie :O To taki kondom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men_wraj
Panowie przed załozeniem rajstop lu pończoszek proponuję wydepilować nogi. Bo laycra na obrośnietych nogach i tyłkach wygląda nieładnie. Ja noszę rajstopki prawie codziennie, mam wydepilowane nogi i uprawiam seks w rajstopkach z moją panią. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik
sex w rajstopach ,dla mnie jako "fetyszysty-zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowany
rajstopy nosze ,to przyznam.Nosze rajstopy i mini ,fakt. Chodze w mini spodniczce i rajstopach po domu ,bo tak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik
ja tez zakladam czesto mini spodniczki i pod nie rajstopy. Mam swoje rajstopy i spodniczki ale czasami bio´re od zony,a ona jest wtedy zla bo je rozciagam.Chodze po mieszkaniu w rajstopach i mini przy zonie ,ona sie do tego przyzwyczaila.Na imieniny ostatnio kupila mi rajstopy Gatta w prezencie,bo wie ,ze te lubie.Tak wiec sa kobiety ktore to akceptuja , a moze im sie to nawet podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
to nie my sami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
facetow ktorzy nosza rajstopy czy inne damskie klamoty jest duzo wiecej,tylko malo ktory ma odwage sie do tego przyznac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze i ja sprobuje
jezeli jest tak jak tu wielu wypowiadajacych twierdzi ,to powinnam i ja swojego chlopaka namowic aby zalozyl ponczochy albo rajstopy lub wrecz sie przebral za kobitkie i wtedy bedzie wielkie haja i bzykanko odjazdowe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
jezeli to twojego chlopaka nie pociaga to gwarancji nie ma,ale jest pewne ze wielu chlopakow zakladalo damskie zeczy bo ich to pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
a wtedy jest odjazd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
AMERYKA ODJAZD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
BRAK ODWAGI CZY WYOBRAZNI ?!? Dajcie sie chlopakom przebrac a zobaczycie jaki bedzie odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę sex w pończochach
samonośnych niż w rajstopach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
do ----wole sex w ponczochach--jestes kim facetem czy kobitka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
ide na fajkie na balkon,zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 010203
oczywiscie w rajstopach i spodnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×