Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trusiaczek

CZY MIAŁYśCIE okres wczasie odchudzania

Polecane posty

cześć ja sie odchudzałam i to było bardzo intsywne odchudzanie straciłam okres na 4 miesiace lecz wcale sie tym nie pzejełam dalej sie odchudzałam bule schudnąć !a jak było u was też miałyście lub macie takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że miałam, dlatego teraz chudnę powoli i z głową, bo nie dopuszczę do tego żeby znowu mieć takie problemy... wtedy byłam bardzo głupia i też tylko te spadające kilogramy mnie interesowały, dzis wiem że sama sobie krzywdę zrobiłam, ale teraz jestem trochę starsza i mądrzejsza ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że miałam problemy po odchudzaniu, czyli nie miałam okresu... przepraszam, źle zapamiętałam pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin stwierdził ze jestem nie powazna i zna wieleprzypadków dziewczyn które sie odchudzały jak były młode nie miały okresu i teraz nie moga mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam jak mnie ginekolog zjechał jak szczeniarę, ciekawe co by powidział jakbym mu powiedziała prawdę - w jakim czasie schudłam, bo nie powiedziałam rzeczywistego czasu ale dwa razy dłuższy... drastyczne diety są bardzo niebezpieczne dlatego że dziewczyny przez długi czas nie jedzą prawie wcale tłuszczu i organizm nie ma z czego produkować hormonów, a taki stan gdy już okresu nie ma i to jeszcze przez długi czas jest bardzo trudno wyprowadzić do normy - a to faktycznie może grozić bezpłodnością... tylko że takie argumenty zazwyczaj nie trafiają do bardzo młodych dziewczyn które marzą tylko o tym by byc bardzo szczupłe... sama pamiętam swoje własne podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę schudnąć
trusiaczek, chwalisz sie czy zalisz? bo nie rozumiem celu twojego odchudzania... :o chcesz schudnać, czy stracić okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna....
ja chudlam powoli przez pol roku teraz przestalam a okresu jak nie bylo tak niema.. teraz mam ciezkie leczenie dzis zastrzyki ale i tak niewiadomo jak sie to dla mnie skonczy ( o dzieciach juz nawet nie mysle:/) pisze to jako przestroge- dziewczyny KG TO NIE WSZYSTKO! a jak tracic to naprawde gdy dajmy na to bmi jest duze i doprowadzic je do normy a nie niedowagi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna....
ja chudlam powoli przez pol roku teraz przestalam a okresu jak nie bylo tak niema.. teraz mam ciezkie leczenie dzis zastrzyki ale i tak niewiadomo jak sie to dla mnie skonczy ( o dzieciach juz nawet nie mysle:/) pisze to jako przestroge- dziewczyny KG TO NIE WSZYSTKO! a jak tracic to naprawde gdy dajmy na to bmi jest duze i doprowadzic je do normy a nie niedowagi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna....
ja chudlam powoli przez pol roku teraz przestalam a okresu jak nie bylo tak niema.. teraz mam ciezkie leczenie dzis zastrzyki ale i tak niewiadomo jak sie to dla mnie skonczy ( o dzieciach juz nawet nie mysle:/) pisze to jako przestroge- dziewczyny KG TO NIE WSZYSTKO! a jak tracic to naprawde gdy dajmy na to bmi jest duze i doprowadzic je do normy a nie niedowagi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna.....
ja chudlam powoli przez pol roku teraz przestalam a okresu jak nie bylo tak niema.. teraz mam ciezkie leczenie dzis zastrzyki ale i tak niewiadomo jak sie to dla mnie skonczy ( o dzieciach juz nawet nie mysle:/) pisze to jako przestroge- dziewczyny KG TO NIE WSZYSTKO! a jak tracic to naprawde gdy dajmy na to bmi jest duze i doprowadzic je do normy a nie niedowagi !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trusiaczku schudłam 16 kg w 3 miesiące, jak lekarz mnie zapytał czy sie odchudzałam, nie mogłam powiedziec że nie bo byłam chuda jak szczapa, więc padło pytanie w jakim czasie i ile, ja powiedziałam że w pół roku a i tak dostałam zjebkę... teraz wiem że to było złe ale jak miałam 20 lat to nie przemawiało do mnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę schudnąć
--Laurko, no to ameryki nie odkryłaś, chyba twoje odchudzanie było zbyt madre, bo ja w 3 miesiace schudłam nawet 17kg i zachowałam okres :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, to są cechy charakterystyczne konkretnego organizmu, jedna zareaguje tak a inna inaczej, ja odpowiadam na postawione sobie pytanie - a w czasie tamtej diety nie jadłam \"ani grama\" tłuszczu i miesiączka mi zanikła, jeśli Tobie nie to masz szczęście, ale skoro lekarze tak to potepiają to chyba coś w tym jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi oto że byłam głupia że do tego doszło nie byłam gruba ale jakis debil mi powiedziałze ptzytyłam i mnie to tuszyło nie otrzebnie sie tym przejełam naprawde nie potrzebnie bo przy wzroście 170 wazyłam 56 kg a schudłam 7kg w 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski grubas
a jak to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczyłam 2 razy dzienie po 40 min na śniadanie jadłam kromeczke bez masła szklanke kakao ,obiad jogurt a kolacja kogurt z kromka chleba czarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski grubas
tak codziennie i tylko 7kg??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wtedy najpierw dieta 1000 kcal, aerobik 3 razy w tygodniu po jednej godzinie, potem czasami nawet po dwie i potem prawie wcale nie jadłam, ale odradzam taki dramat, bo otarłam sie o anoreksję, w tej chwili odchudzam sie powoli, na razie zeszło 3 kg w prawie dwa miesiące, nie mam dużej nadwagi i może dlatego tak to wolno idzie, ciekawski grubas, jak chcesz to sie dołącz do nas na topiku od jutra odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusiacz
dlamnie to było za dużo nie powinnam wogóle tego robić zapomniałam sie najgorsze było te ze wszystkie spodnie poprostu wisiały nie wyglądałam juz kobieco zero tyłka piersi mi zmalały !teraz nie jej słodyczy ani rzeczy tłustych hamuje sie i nnie mam juz wyrzutów ze cos zjadlam i przytyje z tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trusiaczku czy Ty teraz ważysz 49 kg? jeśłi tak to chyba nie powinnas sie zmartwić 4 kg więcej, jesteś chyba strasznie szczupła... ja mam 172 cm wzrostu i po tamtym odchudzaniu ważyłam 52 kg i wyglądałam potwornie! a jeszcze wciąż mi sie wydawało że jestem za gruba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura nie waże juz tyle chłopak pomógł mi wyjśc z tej obsesji tera waże 58 i jestem strasznie zadowolona bo nadal jestem szczupła wrócił mój dawny biust ćwicze odczasu do czasu jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ciekawskiego grubasa
Dziewczyno, jesli ona schudla "tylko" 7 kg praktycznie sie glodzac, znaczy to, ze nie miala zadnej nadwagi, dlatego tak powoli szlo (prawda Trusia?). Zwyczajnie przesadzila. Tak nie wolno, trzeba myslec o konsekwencjach takiego odchudzania, a nie patrzec tylko na efekty! Przeciez widzisz, co dziewczyny tu pisza.... CZy ty masz w ogole nadwage???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teofilka
mi takze zanikł okres jak sie odchudzałam, schudłam 14 kg w miesiac i tez otarłam sie o anoreksje, ale byłam głupia nic nie jadłam, lecze sie hormonalnbie do tej pory aby wyrównac poziom hormonów w moim organiźmie, teraz postanowiłam sie odchudzac ale z głowa i mam nadzieje ze wszystko vbedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINECZKA
A JA SLYSZALAM,ZE OKRES ZANIKA GDY BEDZIEMY WAZYC MNIEJ NIZ W CZASIE PIERWSZEJ MIESIACZKI. JESLI KTOS CALE ZYCIE WAZYL 90 KILO,DOSTAL MIESIACZKE,PO KILKU LATACH WZIAL SIE ZA ODCHUDZANIE I WAZY NP 70 KILO,TO MUSI PRZYTYC TE 20KG BY MIESIACZKA WROCILA. JA TERAZ WAZE 80 KILOGRAMOW,A KIEDY DOSTALAM OKRES WAZYLAM JAKIES 55,WIEC SIE TYM NIE PRZEJMUJE:)A JAK JEST Z WAMI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrutka27
jakies mity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ALINECZKA
gorzej Ci? co Ty pieprzysz dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINECZKA
to spytaj sie jakiegos dietetyka czy lekarza,myslisz dlaczego jednym zanikaja miesiaczki po szybkim odchudzaniu,innym po wolnym?kazdyu inaczej ma,bo kazdy mial rozne wagi w czasie pierwszej miesiaczki,a jesli nie wierzysz to wytlumacz mi jak to sie dzieje ze okres zanika>?szybka utrata wagi?dlaczego tylko u niektorych?dlaczego zanika nawet przy wplnym odchudzaniu?taka madrala z ciebie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllhjkl
ja schudłam 3 kilogramy z 57 na 54 i juz mi okrwes zanikł...poł roku nie miałam, a gdy dostałam okres wazyłam 50 . wiec chyba cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Anna
ja schudłam w miesiąc 5 kg z 65,5 na 59 nie mam okresu od 4 miesięcy... nadal sie odchudzam bo musze ważyć 54 do agncji modelek (mam 177) wiem że to malutko bardzo, moja dieta to 1100-1200 kcal w tym lyzka oliwy i 10 migdałów dziennie. Brałam Luteine ale nadal sie odchudzam wiec okres nie wróci pewnie modle sie zeby po odchudzanu wrocił;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×