Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trusiaczek

CZY MIAŁYśCIE okres wczasie odchudzania

Polecane posty

Gość inka .....
jesli okres nie bedzie ci wracal przez kilka miesiecy to zacznal ci siwiec wlosy(nawet w nastoletnim wieku)beda wypadacm,paznokcie sie rozdwoja a skora stanie sie taka brzydka,pomarszczona,radzilabym ci isc do ginekologa,jesli mimo jego uwag nie zrezygnujesz z odchudzania*(a wiem ze to dla ciebie wazne wkoncu chcesz zostac modelka)to lekarz powinien przepisac ci specjalne pigulki ktore dzialaja pobudzajaco na jakies tam hormony i wraca miesiaczka,nie wiem co to dokladnie za leki,ale slyszalam o takich,nie zwlekaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ALINECZKA
ta teoria jest po prostu śmieszna, bo weź pod uwagę, że pierwszą miesiączkę nie dostają wszystkie dziewczyny w jednym wieku i skoro ja dostałam okres w wieku 11-tu lat to trudno żebym ważyła mniej niż wtedy - przecież byłam dużo niższa wtedy i na pewno lżejsza niż dzisiaj, gdy mam prawie 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno anno zastanów sie nad tym powaznie bo jesli nie ędiesz miała dłuzej okresu moze to nawet spowodować to ze nie bedziesz mogła mieć w przyszłości dzieci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINECZKA
nie ja wymyslilam ta teorie,tak slyszalam i czytalam......ale przeciez nie zmuszam was byscie w to wierzyly....powiedzialam co wiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINECZKA
masz 30 lat,jaki masz wzrost i wage?i ile wazylas w wieku 11 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna.....
dokłądnie ja tez usłyszałam te teorie u mojego dietetyka co ALINECZKA i łudze że jest nieprawdziwa ... to fakt tez ze jedni dostali miesiaczki pierwszej w młodym wieku zanim urośli wzrostem itp wiec nie muszą martwic sie tą teorią, ale np. ja dostalam ją wazac 70 kg.. wiec teraz musze kierowac sie drastyczniejszymi metodami (zastrzykami)bo powiedzialam jedno - nie przytyje! moze to tez glupie ale dla mnie to nie życie... Czy ktoś jeszcze o tym słyszał albo może np. jego ginekolog stwierdził ze ta teoria jest nieprawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionah
Ja nie wiem od kiedy sie 'odchudzam' poprostu jem bardzo malo (np. 3 jablka dziennie i jogurt do tego 3 litry wody) z makaronu i pieczywa zrezygnowalam ( o tluszczu nie wspomne, bo jak widze, ze jest w czym za duzo tluszczu to nawet do ust nie wezme) czasem skusze sie na lakocie. mam 16 lat i juz prawie 3 miesiace nie mam okresu. Zaczynbam sie tym martwic, ale moze miesiaczka sama sie ureguluje.. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×