Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia29

Szukam bratniej duszy

Polecane posty

Gość Kasia29

jestem mamą dwójki dzieci w wieku-syn 8 i córka 4 lata.Brakuje mi w życiu bratniej duszy, z którą mogłabym pogadac,wypic kawę,wyrawc sie do kina itp...Jestem z Warszawy,piszcie jesli macie podobny problem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a męża to ty nie masz
czy po dwójce dzieci znalazł sobie ciasną kochankę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja jestem mamą 2,5 letniej Kingi. Mała chodzi do żłobka, ja pracuję, ale prawdę powiedziawszy więkoszość moich znajomych nie ma dzieci i nie mam z kim pogadać. Mieszkam pod Warszawą. Jak będziesz miała ochotę to możemy czasem poplotkować. Ja mam dostęp do internetu tylko w pracy w godz. 8-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 21 lat, rocznego syna i siedzę w domu... Mam dostęp do netu z domciu wię cnie krępuj się i pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia29
Mąz to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam syna(11miesiecy) i jestem w domu . bede tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilllla
kasiu ja mam synka 6 lat i problem z zerówką plakal jak bóbr i musialam zostać i córeczkę 8 miesięcy jestem spod w-wy mam 27 latek siedzę w domku i chętnie cię poznam!!!! milab27wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
czesc.ja mam synka 8-letniego i tez szukam młodych mam-przyjaciółek. pola_8019@o2.pl piszcie kochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. niestety nie mieszkam blisko wawy, ale mam 2,5 letniego synka, i teraz spodziewam sie drugiej dzidzi. czuje sie dokladnie tak samo jak wy, i mam nadzieje ze sie zaprzyjaxnimy i bedziemy utrzymywac kontakty. pozatym jestem w domku, zajmuje sie synem , studiuje taz zaocznie w krakowie,ale jestem na pierwszym roku, wiec nie mam narazie zbyt duzo znajomych, zwłaszcza w podobnej sytuacji jak ja. jak macie ochota to piszcie.mitka2403@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. niestety nie mieszkam blisko wawy, ale mam 2,5 letniego synka, i teraz spodziewam sie drugiej dzidzi. czuje sie dokladnie tak samo jak wy, i mam nadzieje ze sie zaprzyjaxnimy i bedziemy utrzymywac kontakty. pozatym jestem w domku, zajmuje sie synem , studiuje taz zaocznie w krakowie,ale jestem na pierwszym roku, wiec nie mam narazie zbyt duzo znajomych, zwłaszcza w podobnej sytuacji jak ja. jak macie ochota to piszcie.mitka2403@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×