Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KROSTY

AKNEMYCIN PLUS- kto uzywal?

Polecane posty

Gość aaa-nka
Eryku a pijesz mleko ? - film świetny - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk17
nie nienawidze mleka .Odzywaim sie zdrowa nie jesm slodyczy ani zadnych fast foodow . Pije czesto zielona herbate a mimo to nic nie pomaga . NIe wiem moze to jeszce za wczesnie i trzeba troche zaczekac na dzialanie aknemycinu . Mam nadzieje ze wypali acha i dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shrekula
" aaaaaaaaasiunia używałam nawet długo, na pocztąku pomagał, bo skóra jeszcze nie byłą przyzwyczajona do erytromecyny (głównego składnika tego leku) ale po jakimś czasie przestał działać. poza tym miałam po nim wiele problemów z cerą ponieważ ten lek jest tak silny że "wypala" na skórze takie czerwone "placki". wygląda to jak poparzenie. Dotatkowo baaaaaaardzo łuszczyła mi się skóra co wyglądało baaardzo nieefektownie. a i jeszcze dodam, że strasznie wysiszył mi cerę i z suchej zmieniła mi się na alergiczną, bo strasznie mi ą podrażnił. teraz musze używac tylko delikatnych kremów dla alergików. pozdrawiam i życzę miłego stosowania- może Ty zareagujesz na niego inaczej " Stosuje aknemycin bardzo długo. tylko on mi pomaga. jest dokładnie tak jak powiedziała koleżanka. widocznie lek był dla Ciebie dużo za silny, jeśli ktoś ma tłusta cerę i poważne problemy jest on idealny. Aknemycin trzeba stosować z przerwami by skóra mogła się odzwyczaić i zaczął on ponownie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectacularly
żeby aknemycin zadziałam jak należy to trzeba przyjmować go co najmniej 11 tygodni ;) tak powiedziała mi dermatolog i tak też bodajze pisze na ulotce .. ja razem z aknemycinem storuje metronidazol i tetracyclinum (antybiotyk) . Mam nadzieje, ze w końcu pomoże .. ahaa .. a przede wszystkim to 50% leczenia to dieta, dieta i jeszcze raz racjonalna dieta ;) czyli jesc warzywka, pić wodę lub herbatki ziołowe (potrawy lekkostrawne) a nie tłuste, smażone mięsa, kole, zupki chińskie i potrawy mające w sobie E ;) ( ciężkostrawne) ;) życzę Wam jak i sobie też udanego leczenia :D (ja już się leczę 4 lata;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojda
Witajcie!!! Uzywam Aknemycin od 2tyg i juz po dwoch dniach zobaczylam poprawe-moje pryszcze ciut sie zmniejszyly wokoł nich otoczka sie wysuszyła,niewidac zaczerwienienia.teraz od tego czasu mam wreszcie czysta twarz bez syfów!! Jest to antybiotyk (z recepta). Zawiera sub. czynna erytromycyny i sub. pomocnicze; etanol,glicerol,fosforan,poliwidon,laurylopoliglikol.25ml kosztuje okolo30zł Wystarczy uzyc go w okolice gdzie znajduja sie zmiany skorne. Pieczenie '' moze'' wystepowac poniewaz lek jest silny Bardzo dobry Antybiotyk Polecam !! POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9921
hej dziewczyny jak Wasze buzie po Aknemycium Plus ??? ja mam od kilku mc problemy z cera ale najbardziej w okolicy żuchwy po dwóch stronach i na czole;////takie grudki jakieś ;( masakra a najlepsze jest to ze za miesiąc mam swoje wesele nigdy nie miałam takich problemów na skórze ;/a teraz nie wiem co robić czy to mi pomoże czy będę jeszcze gorzej wyglądać ;/tego się boje najbardziej jeszcze chwila jest do wesela ale nie dużo pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga9921
napiszcie jak wasze skóry po tym płynie bardzo jestem ciekawa czy to cos pomaga i po ilu ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUsi
Ja używałam aknemycin, przepisał mi go dermatolog. Ale niestety, na początku miałam wrażenie, że działa, ale i tak nie było to jakieś świetne działanie. Przestał działać i tyle, ja już się leczę kilka lat, jakoś się przyzwyczaiłam do trądziku, czasem wzbudzam nadziejęu siebie, że to minie, ale miałam już tyle leków, retinoidy (niestety to była niedokończona kuracja), azytromycynę, nie działa nic.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shrekula
roztwór jest najlepszy do cery tłustej, maść natłuszcza cerę dodatkowo więc cerom tłustym, takim jak moja zupełnie odradzam. żelu również nie używałam ale roztwór jest najsilniejszy. Aknemycin i aknemycin plus pomaga tak jednorazowo, kolejna buteleczka już nie będzie tak skuteczna nawet po odczekaniu 3 tygodni pomiędzy kolejnym opakowaniem jak jest zalecane. cera przyzwyczaja sie do erytromycyny i tretoiny oraz innych związków pomocniczych. nie na każdego działają tez te dwa podstawowe związki zawarte w tym leku. wiec jeśli na kogoś aknemycin nie podziałał od razu z przepisu dermatologa nie warto iść drugi raz do tego samego dermatologa. tak więc jeśli nic nie pomaga polecam pigułki hormonalne do tego co jakiś czas oczyszczanie u kosmetyczki i kwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felindra ;0
powiem Wam że ja sie lecze na tradzik od wrzesnia 2009 roku takze to wychodzi jakies 9 miesiect ;) na poczatku nie bylo poprawy a maialm okropna całą twarz ;/ ale powtem brałam antybiotyk TETRARYSLAL , po jego zazywaniu mialam problemy z bilirubina (skladnik krwi) wiec przestalam brac :) potem witaminy nowe leki tj. akneroxid , skinoren , epiduo :) no i tyeraz wlasnie aknemycin plus ;) nie wiem jeszcze jakie jest jego dzialanie ale po wczesniejszych lekach nienmam prawie nic krost na buzi :) jestem zadowolona z mojego deramtologa ;)pomogl mi naprawde ;) mam teraz wieksze powodzenie u plci przeciwnej ;) wiadomo ;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojda
Witam wszystkich , chcialam napisac cos zaskakującego otóż miesiac temu skonczyl mi sie aknemycin (antybiotyk ,którym sie tak chwalilam ze po jego uzyciu bylo wszystko ok.) ale po ukaszeniu komara posmarowalam miejsce uklucia maściom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojda
Witam . Odktyłam dosyć dziwna maść na trądzik . Otóz to niejest na wypryski ale od kad skonczyl mi sie aknemycin zaczelam uzywac FENISTIL masc na ukaszenia komara .Wiem ze to glupie ale moja twarz dostala zdrowy wyglad bez wyprysków . to nie jest zart . naprawde warto sprobowac . poco placic 50 zl za aknemycin ? kup masc FENISTIL. wypróbuj . przekonajce sie o jego dobrym i skutecznym dzialaniu . O infomacje jego uzyciu prosze pisać Pozdrawiam ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojda
Witam . Odkryłam dosyć dziwna maść na trądzik . Otóz to niejest na wypryski ale od kad skonczyl mi sie aknemycin zaczelam uzywac FENISTIL masc na ukaszenia komara .Wiem ze to glupie ale moja twarz dostala zdrowy wyglad bez wyprysków . to nie jest zart . naprawde warto sprobowac . poco placic 50 zl za aknemycin ? kup masc FENISTIL. wypróbuj . przekonajce sie o jego dobrym i skutecznym dzialaniu . O infomacje jego uzyciu prosze pisać Pozdrawiam ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusŚ
Ja stosowalam Aknemycin i na początku to pomogało tak ze łoo , bylam bardzo zadowolona, ale po jakimś czasie moja cera przyzwycziła się i przestało działac teraz biore antybiotyki doustne i jakies w maści od dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolaijasoi
Ja biorę Aknemycin Plus dwa tygodnie i do tego jakieś Laktocer z cynkiem. Oczywiście po 2 tygodniach nie ma co się spodziewać cudów, ale muszę przyznać, że pryszcze z policzków i z brody mi ładnie zeszły, ale nie było to nic specjalnego. Czoło natomiast, które jest bardzo dotknięte trądzikiem, ani drgnie. Znaczy.. w niektórych miejscach krosty zeszły, ale pojawiły się nowe, więc sensu nie widzę. Brałam wcześniej miesiąc Epiduo, ale pani doktor stwierdziła, że to za słaby lek na mnie. No zobaczymy jak to będzie. I jeszcze chciałam zauważyć, że Zineryt, który jest chwalony w internecie przez użytkowników, ma ten sam skład, więc może nie wszystko stracone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gir
ja stosuje dopiero tydzień aknemycin plus na cere trądzikową, tłustą i przepięknie zareagowała twarz na to, akurat mi czoło idealnie raz dwa wypaliło wszystko chyba w 3 dni (na czole mam sporadycznie pryszcza ale akurat miałęm 3) i potem jeszcze tak profilaktycznie przecierałem ale przestałem przedwczoraj bo mi się strasznie tam skóra złoszczała, aż takie jakby strupki się zrobiły. tylko przemywam to tonikiem mam taki dla alergików, 0 alkoholu. Natomiast na policzkach i bokach (tam gdzie mam największy problem) skrajnie to wypaliło i widzę jak to się z dnia na dzień goi i zostają takie .... nie wiem jak to opisać placki czerwone :) one z dnia na dzień się zmniejszają ... kolejne superdziałanie to od tygodnia ani jednego nowego pryszcza nie mam .. może jeden malutki wychodził to odrazu się spalił. Mało wychodzę z domu, więc żaluzje na okna i story i ładuje 2 razy dziennie wieczorem i rano (trzeba unikać słońca) wieloletnim standartem czyli najpierw mycie rąk antybakteryjnym mydłem, następnie żelowy oczwyszczacz do twarzy, delikatnie masuje z 3-4 minutki następnie delikatnie zmywam wszystko wodą, suszę ręcznikiem potem czekam około 10 minut ak mi skóra wyschnie o końca następnie ładuje aknemycin plus na czystą i suchą skóre. na ulotce jest zapisane 12 tygodni max to stosować. w ten tydzień zeszło mi coś 1/3 buteleczki, laduje na całą twarz oprócz okolicy oczu i ostatnio też czoła które już przepięknie mi się oczyściło ... w podejrzanie szybkim tempie. jak mi strópki zejdą i skóra na czole złapie oddech to dalej tam przetre. mimo sceptycyzmu do dermatologi jestem naprawdę zaskoczony pozytywną reakcją na ten lek. mimo wszystko jak nie pomoże to zrobię to co się bardzo obawiam czyli idę na izotek i kończę zabawę z trądzikiem raz na zawsze. chciałem tego uniknąć... myślę, też aby przed zastosowaniem izoteku zobaczyć jak skóra reaguje na głowny składnik i wziąść np. izoziaje i spróbować jak abędzie reakcja... ale ja już naprawdę jestem zdesperowany na maxa. już z chęcią bym przejść do etapu likwidowania blizn potrądzikowych a najlepiej do wymazywania histori tej choroby z mojego życia bo mnie to bardzo ociąża psychicznie, po prostu mam dość. przedtem stosowałem już chyba wszystko co mają w aptekach, kiedyś szacowałem ile mnie to wszystko kosztowało przez te wszystkie lata to wyszło ładnie ponad 20 000 PLN z wizytami i całą oprawą ... ironicznie pozdrawiam koncerny co robią niebotczną kasę na ludziach z strasznie obciążającym psychikę w bardzo ważnym etapie życia, szajsie które w większości nic nie daje. Teraz jakbym wrócił do czasu jak pierwszy raz się zgłosiłem do dermatologa (jak ja wtedy wyglądałem to nawet nie chce pamiętać, mam dwie fotki tak na przykrą pamiątke cyst prawie na całej twarzy- sajgon normalnie) to bym go najprościej przekupił (jakby nie chciał się przekupić to bym szukam kolejnego przekupnego), żeby mnie nie denerwował wszystkimi żelami, maściami, herbatkami, ziołami, cynkami, drożdzami, antybiotykami, siarkami i całą resztą tego szajsu i odrazu brał izotek do skutku! HOUGH ! :) pozdro pryszczaci i tak jesteśmy najprzystojniejsi ... jak nie wierzyz to popatrz na Brad Pitta czy innych top aktorów :) każdy z nich miał duży problem .. :) Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulazz
Ja stosuuje aknemycin plus płyn od 3 dni....pewnie mnie wyśmiejecie ale szczerze powiem że jestem załamana jego działaniem ponieważ tak wszystko na przekór co piszecie skura o dziwo nie łuszczy się ale może to dlatego że używwam na dzien krem nawilżający po drugie jest tylko troche podrażniona a po trzecie pryszcze mam coraz więcej !!!! Czy to znaczy że powinnam go odsunąć jak mi nie pomoże do 7 dni ? nie wiem...jestem załamana i czy przy braniu tego leku można się maować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izotek
izotrytoneina ( IZOTEK) jest na bardzo ciężkie przypadki trądziku ! zazywa sie go pod scisla kontrola lekarza. kuracja kosztuje 200 zł miesiecznie przez pół roku. wypadają włosy, wyniszcza się watroba, wystepuja zabrzunia osobowości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazp
mi pomogl!! a;le moialem w plynie i zniknely mi krosty na glowie naprawde jestem zadowolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimim
witam .. chciałbym sie dowiedziec jak stosowac ten lek . poniewaz na ulotce nic konkretnego nie jest napisane . a zapomnialem sie wypytac lekarza . chodzi mi czy odrazu zmywac lek z twarzy czy go zostawiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaaaa
Gdyby był ktoś zainteresowany - sprzedam Aknemycin plus. Kupiony tydzień temu, z długą datą ważności, Niestety okazało się, że mam uczulenie na ktoryś ze składników i nie mogę go używać. Cena nowego to ok 60 zł, ja sprzedam za 35 już z przesyłką. Chętne osoby proszę o kontakt na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaaaa
PS. W Warszawie możliwy odbiór osobisty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdjklghhh
witam, nadal masz do odsprzedania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdjklghhh
podaj swoj email albo gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaaaa
e- mail : pku_89@wp.pl odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaK_1412
Używaliście leku co się nazywa Aknemycin? Bo szukałam komentarzy dotyczących tego preparatu i nie wiem co myśleć. Może moglibyście coś powiedzieć mi o tym prepearacie? Jest sens go kupować, znacie jakieś zamienniki? Tu przeczytałam trochę opinii o Aknemycin: http://www.listalekow.pl/aknemycin/ - myślicie, że warto się tym zasugerować? Wolałabym się nie i wydać bezsensownie sianko, dlatego pytam Was. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz tak po kolei pytać o wszystkie możliwe leki na trądzik? Bierz te leki, które zalecił Ci dermatolog. Forum nie jest od leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Aknemycin , mam także Finacea żel Cena w aptece 50 zł,odsprzedam za 35 (w cenie koszt przesyłki) nowy,nieużywany. Dermatolog przepisała mi, ale nie potrzebuję Rewelacyjny na tradzik Zainteresowanym mogę przesłac zdjecia d4nce.of.shadows@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trądzikowa wojowniczka
Ja Aknemycinem Plus leczę się od kwietnia, dermatolog po skończeniu 1 buteleczki przepisała mi drugą i po tym maść locacid, zakazała opalania i na twarz zaleciła krem z filtrem. Trochę już minęło, a dopiero jestem w połowie drugiej buteleczki i muszę powiedzieć, że na prawdę jest spora poprawa. Kiedyś mówiłam sobie, że jak będę miała ładną, gładką cerę to może zacznę trochę się "makijażować", bo jakoś nigdy tego nie praktykowałam z powodu grudek i wypukłych pryszczy, których nie dało się ukryć. Teraz kiedy mam ładną buzię nawet nie myślę o jakichkolwiek podkładach, pudrach, czuję się super bez makijażu i wróciła mi pewność siebie. Najbardziej się jednak boję tego locacidu... I tego, że problem znowu może powrócić, bo zbliża się jesień/zima, a jak wiadomo ten okres nie jest najmilszy dla naszych buziek :( Chciałabym w końcu wygrać tę bitwę z uciążliwym trądzikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka_e
Sprzedam aknemycin plus- 30 zł. Niestety po trzech zastosowaniach musiałam odstawić, ponieważ mnie uczulił :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×