Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KROSTY

AKNEMYCIN PLUS- kto uzywal?

Polecane posty

Gość gość
poziomka chętnie odkupie aknemycin. mój e mail: youstyna@33wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesiaa13
Mi dermatolog przepisał aknemycin 20 w połączeniu z akneroxid10 i powiem tak, bardzo długo włączyłam z krostkami zamieniającymi się w bolące bolwy, które drapalam wyciskalam miałam same strupy na twarzy, ratowałam się szarym mydłem, tabletkami visaxin oraz z drozdzami, używałam peelingi, maseczki, tuniki, kremy i nic nie pomogło..siedziałam i płakałam widząc swoją cerę..poszlma więc do dermatologa dostałam na dzień duac słysząc że mam ppzatykane pory i dlatego to wszystko się gotuje pod spodem warstwy skórnej..szczęśliwa wróciłam do domu i zaczęłam używać, po miesiącu nie widząc poprawy ani obiecanego zluszczania poszłam drugi raz, wtedy dostałam aknemycin..miałam smarować cienka warstwę na noc..po tygodniu cera stała się gladziutka wypaliło wszystko ale.....moja skóra wokół oczu byla w dramatycznym stanie..pomimo że intensywnie ja nawilzalam oczy mi napuchly wyglądałam jak chomik, całkiem możliwe że przyglądając głowę do poduszki maść dostawała mi się do oczu..skóra wokół nich popękala nie mogłam jej dotknąć..być może jestem na to uczulona tego nie wiem...ale moje zdanie o działaniu tego produktu oceniam na 5 jeżeli mówimy o trądziku natomiast skutki uboczne występują za każdym razem gdy się nią tylko jednorazowo chociaż posmaruje, ale i tak uważam że gra warta świeczki, w porównaniu do tego jak wyglądała moja twarz wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki na trądzik - http://nplink.net/aPPyu3n0 Próbowałem różnych specyfików (od toników oczyszczających po kremy punktowe) i jak na razie Nonacne chyba najbardziej daje radę—po kilku miesiącach są efekty i póki co się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowo

ja uzywam miesiac. zuzyłam cała buteleczke . jakas poprawa? mysle ze jest gorzej niz bylo. dodatkowo gdy sie spoce na silowni to mnie szczypie strasznie i  swedzi w dzien. Ogolnie mam tradzik wzdluz kregoslupu i po smarowaniu aknemycin plus rano i wieczorem mam tego wiecej i  w tym miejscu jest bardziej zarumienione. wysusza bardzo az robia sie delikatne blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×