Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psik

Ginekolog online

Polecane posty

Gość Psik

Czy znacie jakies stronki, na ktorych ginekolog odpowiada na pytania online, ewentualnie mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psik
Nikt nie zna?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee moze tam poszukaj
www.wpadka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierofca Bombofca
Daj fotke to postawimy diagnoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rte
Jestes idiotą. Skończonym. Najlepiej rozmarz na szkiełku, weź szkło powiększające i zobacz czy są małe czarne kropeczki. Jak są to Twoja Luba z pewnością Cię zdradziła. Zostaw ją na wieki, albo obsraj sprawę i zaufaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia338
a nie wiecie po jakim czasie ten ginekolog odpisuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Od 2 lat staram się o dzidziusia juz lekarze stosowali menopur,tamoxifen,clostylbegyt i nie stety jeszcze się nie udało . Piszę ponieważ mam problem Miesiączke miałam 13stycznia jak pojechałam na wizyte po menopurze i tamoxifenie miałam pęcherzyk 9mm i po następnej wizycie wyszło że pęcherzyk zanikł i endometrium było bardzo cienkie,od tamtej pory zakończyłam leczenie .Czekałam na to że dostane miesiączke bez leków a tu nic teraz jestem w 72 dc i 11marca zakończyłam branie luteiny 50 a tu okresu jak nie ma tak nie ma.Wybrałam się dziś przywatnie do lekarza w moim mieście i sie okazało że lekarz nie widzi żadnego pco a to opis :: TRZON MACICY: kształt :przodozgięcie,prawidłowy budowa:prawidłowa, echogeniczność:jednorodna ,obrysy trzonu :równe, wielkość trzonu długość: 4.9mmap 3.42,prawidłowa SZYJKA MACICY: prawidłowa ENDOMETRIUM GRUBOŚĆ : 10mm , echostruktura prawidłowa ,granice zewnętrzne równe , nie stwierdza się płynu w jamie macicy Odpowiada obrazem wczesnej fazie proliferacyjnej PRZYDATKI PRAWE JAJNIK PRAWY : wielkość 4.13x2.54mm z pęcherzykiem średnica 15mm o prawidłowej echostrukturze PRZYDATKI LEWE JAJNIK LEWY : o prawidłowej echostrukturze ZATOKA DOUGLASA: bez płynu robiłam test i jedna krecha bolą mnie piersi i są troszke większe i odczówam jakieś pieczenie macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic/
Hej mam pytanie mam 15 lat swoj pierwszy okres dostałam 24 kwietnia tego roku i do tej pory nic nie wiem co sie dzieje jak mam sobie poradzic czy to żle co robic POMOCY>!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki problem. Kochałam się pare dni temu z moim chłopakiem oczywiście sie nie zabezpieczyliśmy a on się spuścił. Wczoraj tak samo a dzisiaj dostałam miesiaczke czy to mozliwe ze będę w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee_102
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi2424
witam wszystkich ..jestem w rozpaczy nie wiem co robic...od trzech tyg mam krwawienia z bolami podbrzusza raz lagodne raz ostre oprpcz tego mam stwierdzona endometrioze 2 stopnia ,niedoczynnosc tarczycy i zespol policystycznych jajnikow czy to moze byc powodem tych krwawien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek24
Witam, mam taki mały problem, mianowicie: moja dziewczyna bierze tabletki novynette od stycznia tego roku, do tej pory okresy były regularne, ostatni był nawet dzeiń wcześniej, teraz natomiast okres spóźnia się już 4 dni, czy to normalne?? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dota706
Witam :) Mam taki problem. Spóźnia mi sie miesiaczka od 6 dni. czasami tak bywało że była nieregularna ale w ostatnim czasie raczej była wyregulowana. Pobolewa mnie brzuszek tak dołem czasami mam wrażenie że górna część macicy. Miesiac temu mialam miesiaczke regularnie i nie było to plamienbie tylko była ona dosyć obfita jak zwykle. Współżyłam w połowie kwietnia z chloapkiem w czasie 1szego dnia miesiączki używajac prezerwatywy i wczasie stosunku spadła mu z członka i wcisnął ja we mnie gdyż wysiusialam ja dnia nastepnego. Miałam troszke stresu ostatnio egzaminami na studiach, proszę odp z czym moga sie wiązać takie objawy? z góry dziekuję. Jeśli mogę prosić poproszę odpowiedź na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dota706
www.antykoncepcja.pl słynny pan doktor Waldek . sama korzystałam z porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ... wyczulam ostatnio w pochwie taka kuleczke i jest taka dziurka w srodku tzn taka wyczuwalna ... spoznia mi sie okres i kochalam sie z partnerem do konca bez zabezpieczenia i czy to moze byc ciaza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzywdzona?!
wczoraj(tj09.12.2010r.) kolega 6 lat starszy chciał sie ze mną spotkac. Zgodziłam się, gdyż nie wiedziałam jakie będą tego skutki. Gdy doszłam na miejsce spotkania, zobaczyłam tego chłopaka pijanego. Doszedł do mnie i zaczął mnie całować i dotykac. Nic nie mogłam zrobić bo trzymał jedną reką mnie na siłe a drugą dotykłą miejsca intymnego.Wystraszyłam się i próbowałam wyrwac a on podniósł mnie do góry i się przewrócił . Lezał na Ziemi nadal mnie trzymał gdy wstalismyu znowu chciał całować,ale ja kazałm mu iśc do domu. Gdy poszłam do domu zauważyłam że krwawie, nie wiedziałam co się dzieje.. Czy on mógł przebić mi błone dziewiczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w listopadzie z chlopakiem odbywałam stosunek ... nie spuscil sie we mnie ... 2 dni po stosunku dostałam okres ... ale do teraz nie mam kolejnego .. jestem w ciazy ? ten stosunek w listopadzie był jednym ... wiecej nie bylo ... tak do scisłosci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilikethat456123
Witam, potrzebuje szybko rady, odstawiłam tabletki w tym miesiącu, krwawienie miałam 16.09 , nie sądziłam że branie tabletek ma dalej sens bo rozstałam się z chłopakiem, dzisiaj do siebie wróciliśmy i nas poniosło, wszedł we mnie na chwile, nie doszedł we mnie, ale trochę się boimy, bo jak się później okazało to są dni płodne, jest duże prawdopodobieństwo że zajdę w ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedz, byłabym bardzo wdzięczna, bo okropnie się stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna szukac ginekologa online ? ciezko isc do normalnego lekarza i byc pewnym ze to lekarz - na kompie moze siedziec kazdy i udawac niewiadomo kogo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgostol
Ja miałam nawracające grzybice pochwy, z którymi nie mogłam sobie poradzić. Mieszkam w Anglii, gdzie nie tak łatwo o ginekologa. Znalazłam taki serwis z poradami specjalistów www.poradaonline.eu. Tam znalazłam ginekologa i zapytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa12414
cześć. szukam porady w internecie bo lekarze nie chca mi pomóc, a ja nei wiem dalej co mam z tym zrobić... Rok temu miałam ciąże pozamaciczną w prawym jajowodzie. Ogólnie nie miałam problemów ginekologicznych typu jakieś nadżerki czy torbiele. Miałam tylko 3 lata temu zapalenie grzybicze pochwy (wyleczone) i zapalenie pęcherza moczowego (wyleczone) . Dodam że zauważyłam, iż nie rosną mi piersi od 1 klasy gimnazjum a mam 21 lat. Miałam robioną laparoskopię - jajowód zachowany. USG także robili, nic nie wspomnieli o żadnych chorobach, jajniki mam prawidłowe, podczas laparoskopii także nie wspomnieli o jakiejś nieprawidłowości w obrębie jajowodów. Lekarze powiedzieli mi że taka ciąża się zdarza 1 na 100, ale takie wytłumaczenie nie daje mi spokoju, w dalszym ciągu obawiam się iż nigdy nie zostanę matką. Skierowania na badania nie chcieli dać. Jednego lekarza jak zapytałam czy to z winy hormonów to powiedział że bardzo możliwe, drugi tak samo, jednakże jak zapytałam trzeciego to stwierdził iż hormony nic nie mają do ciąży pozamacicznej. Naprawdę bardzo się boję, dużo wyczytałam w internecie iż niektóre kobiety po ciaży pozamacicznej albo miały kolejne takie ciaze albo wcale nie zachodziły w ciąże. Nie wiem co mam z tym dalej zrobić, naprawdę bardzo się boję. Napisze kawałek wypisu ze szpitala. USG z 1 dnia w szpitalu (4 tydz CP) - trzon macicy w tyłozgięciu o jednorodnej echogeniczności bez zmian ogniskowych i wym 47x40mm.endometrium jednorodne o gr 5,2 . jajnik prawy prawidlowy o wym oko jajnika w przydatkach prawych niejednorodny poliechogeniczny twór o wym 30x20mm (grav.tubaria) jajnik lewy - prawidłowy . echo kanalu szyjki macicy linijne. zatoka douglasa i wokol macicy slad płynu. USG w ostatnim dniu pobytu w szpitalu - trzon macicy w tyłozgieciu o niejednorodnej echogenicznosci bez zmian ogniskowych i wym 41x50mm. endometrium niejednorodne o gr 7mm. jajnik prawy prawidłowy o wym 36x24mm. jajnik lewy prawidłowy o wym 23x22 mm. echo kanalu szyjki macicy linijne zatoka douglasa wolna . Czy mam się martwić? Nie wiem co mam z tym dalej zrobić, naprawdę bardzo się boję szczególnie po tych wpisach w internecie o tym iż kobiety miały po 1 pozamacicznej kolejne. Co mogło być przyczyną u mnie takiej ciąży? I jeśli np nie było przyczyny, to co z tym dalej zrobić? Bardzo prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Mam male pytanie dostalam od ginluteine i mam ja brac od 16-25dnc i co pozniej czy mam ja odstawic czy nadal brac. Starmy sie z maezem o dziecko. Jak ja dalej mam stosowac?? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loffciarz
siema, jakiś miesiąc temu kochałem się ze swoją dziewczyną, wprawdzie oboje jesteśmy nie pełnoletni, ale boimy się że ona jest w ciąży. Wprawdzie nie skończyłem w niej ani razu. Jednego dnia kochaliśmy się kilka razy, lecz raz był bez zabezpieczenie, włożyłem może 2/3 razy i wyjąłem. Teraz miesiączka spóźnia się jej już kilka dni, piersi ją bolały. Czy jest możliwość że jest w ciąży? Bardzo się tego boimy, bo oboje mamy plany na przyszłość, chcemy skończyć szkołę i iść na studia, ale dziecko większość odmieni. Wiem że większość z was pomyśli że jesteśmy jeszcze "dziećmi" lecz jesteśmy dojrzali jak na swój wiek. Chciałbym podkreślić że mimo że się uczę, to też pracuję dorywczo. Ale dziecko to dużo czasu, ona chciałaby to usunąć, bo jest jeszcze młoda, lecz ja tak na prawdę wolałbym go wychować, chodź zdaję sobie sprawę że rodzice będę się złościć... Co teraz mam zrobić? Czy ona może być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''ale ona chcialaby TO usunac '' :/ widac jacy jestescie dojrzali :/ I co ma do tego -''kochałem się ze swoją dziewczyną, wprawdzie oboje jesteśmy nie pełnoletni ale boimy się że ona jest w ciąży'' - ze niby co niepelnoletni nie moze zaplodnic ? ciaza jest mozliwa ale bardzoooooo malo prawdopodobna na nastepny raz radze sie zabezpieczac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×