Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psik

Ginekolog online

Polecane posty

Gość Loffciarz
Chodzi o to że ona jest młodsza ode mnie, wychowuje ją tylko matka, ojciec umarł na raka, nie jest u nich kolorowo dlatego ona chcę to usunąć... ma to do tego że jak jesteśmy nie pełnoletni to się boimy, bo opiekę nad nami prawnie mają jeszcze rodzice lub opiekunowie, dlatego do tego nawiązałem. Jeśli mówisz że ciąża jest mało prawdopodobna, to mnie troszkę uspokoiłaś. Tylko chciałbym wiedzieć dlaczego ma takie objawy jak w pierwszych tygodniach ciąży. Prosiłbym o sprostowanie mnie w tym, w tych sprawach nie mam zielonego pojęcia. Jeśli okaże się że nie będzie w ciąży, to nie będzie szybko następnego razu, za duży stres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika1120
Hej.Wiadomo,ze jest szansa,ze Twoja dziewczyna jest w ciazy...Ale tez moze tak byc przez stres.Obolale piersi,bole brzucha czy dziwne humory to normalne przed okresem.moze sie czasami spozniac tymbardziej,ze jest jeszcze mloda... Pozdrawiam,daj znac czy wszystko wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loffciarz
Dostała dzisiaj okres ;) wszystko jest dobrze ;D Dziękuje za odpowiedź i wyjaśnienie ;) ps: Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz, kiedy udzielam się na takich forach :D pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Mam takie pytanko ... w drugim dniu cyklu mam zrobić sobie zastrzyk. i tu jest problem :) np jak jutro( sobota) dostanę okres o 16:00 to od kiedy mam liczyć 2 dc ?? zastrzyk mam zrobić miedzy 17:00 - 21 :00 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajpe
witam, ginekolog przepisał mi ostatnio Feminelle Vagi C, Gyno Femidazol i irygacje Multi Gynem i nie powiedział czy mam stosować wszystko na raz (a ja nie spytałam, bo to byla moja pierwsza wizyta i byłam mega zestresowana). tzn. zapewne najpierw musze zastosowac irygacje, ale potem to nir wiem czy mogę użyć na raz tych dwóch tabletek dopochwowych (obie stosuje się na wieczór), czy mam najpierw Feminelle użyć, zeby zakwasić środowisko i wykończyć opakowanie, a następnie użyć ten Gyno Femidazol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa12414, z opisu badania- najistotniejsze jest stwierdzenie ciąży jajowodowej (grav. tubaria). Ciążę pozamaciczne są rzadkie, ale nie jest powiedziane, że nie zajdziesz w ogóle w ciążę, albo że kolejna również będzie pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajpe, najlepiej, abyś zadzwoniła do swojego lekarza, albo do przychodni/gabinetu, w którym przyjmuje, powiedziała co Ci przepisał (nie będzie musiał nawet wyciągać karty i sprawdzać) i się dopytała o kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam 24 lata,jestem mężatką od 8 miesięcy,ale nie mam dzieci, od 2 lat mam lekkie opuchnięcia(nie widoczne gołym okiem, natomiast są odczuwalne) lewej części twarzy (twarz jakby nieswoja i często gorąca), ręki (ręka staje się bardzo słaba), piersi(bok piersi powiększony), boku brzusznego (mam wrażenia jakbym miała opuchnięty jakiś narząd zaraz pod żebrami-strasznie przeszkadza w siedzeniu), są to Opuchnięcia niebolesne aczkolwiek strasznie przeszkadzające totalny dyskomfort, ciało z jednej strony staje się strasznie wrażliwe. Jak wyżej pisałam powiększoną mam także lewą pierś, zawsze miałam większą, natomiast przy tym dziwnym opuchnięciu pierś stała się bardzo wrażliwa na dotyk i strasznie mi przeszkadza, co najgorsze nie mogę zakładać biustonoszy, ponieważ strasznie uwierają zarówno pierś jak i tył lewej części pleców. Przestraszona poszłam do lekarza rodzinnego, zrobiłam badania krwi-wyniki były dobre-lekarz stwierdził, że taką mam urodę w co nie chce mi się wierzyć tym bardziej że nigdy nie miałam takiego stanu. Byłam również na badaniu USG piersi tam też okazało się, że piersi mam zdrowe,bez żadnych guzków i innych zmian. Chciałam jeszcze wspomnieć, że mam problemy z miesiączką, bez tabletek hormonalnych, miesiączka zatrzymuje się i wraca po 4-6 miesiącach, krwotoki wtedy mam bardzo silne i trwają do 2 tyg. Rok temu miałam taką sytuację, nie miałam miesiączki przez 3 m-e, więc wybrałam się do ginekologa i ten przepisał mi tabletki na wywołanie LUTEINĘ a później kazał brać ORGAMETRIL przez rok, po roku przestałam brać tabletki i znowu nie mam miesiączki-leki chyba na mnie nie działają. Nie mam pojęcia co mi dolega. Do tego jeszcze te straszne opuchnięcia. Nie wiem czy to dotyczy chorób ginekologicznych czy też ma to inne, podłoże, jeśli inne to proszę o podpowiedz do jakiego lekarza mam się udać oraz proszę o odpowiedź w wyżej opisanej sprawie. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!! Mam takie pytanie. 3tyg temu kochałam się z chłopakiem, 25 maja powinnam dostać okres. Mam nie regularny okres. Czy mogłam zajść w ciążę? Proszę o opdpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Wy to wypisujecie? Przecież nikt na to nie odpisuje, tylko kilka postów dostało odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiatam mam pytanie . ostatnio kochalam sie z chlopakiem w czasie okresu skonczyl we mnie kilka razy . jest mozliwosc ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie.. i prosze o szybka odpowiedź !! Dwa dni przed okresem oraz w trakcie kochalam sie moim chlopakiem. Nie doszlo do wytrysku.. Okres trwal o 2 dni dłużej niż zwykle, a teraz po okresie mam uplawy.. Czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonitka1643
witam mam pytanie czy moge byc w ciazy ? okres mialam od 22 do 29 czerwca 3 dni pozniej uprawialam sex z partnerem przez tydzien wiec bylo tego kilka razy czasem konczyl w srodku a czasem nie (uprawialismy sex od 02 do 09 lipca) 12 lipca zrobilam test ciazowy ale wyszedl negatywny ,Mam watpliwosci bo powinnam juz miec okres 22 lipca i nie mam do tego od tygodnia mam zgage i czasem mdlosci zalezy co jem, niestety dp mojego gine. nie moge isc na wizyte bo przyjmuje tylko kobiety ktore sa w 100% w ciazy :((( prosze powiedzcie mi czy to moze byc ciaza lub doradzcie cos :))) tylko pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie to ty się puknij w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze wychodzi na to, że uprawiałaś seks także w dni płodne, a co za tym idzie jak najbardziej istnieje ryzyko ciąży tym bardziej, że się nie zabezpieczaliście po drugie test z moczu robi się najszybciej 14dni po stosunku, wcześniej nie ma sensu po trzecie objawy mogą wskazywać zarówno na ciążę jak i na nadchodzący okres, ale skoro spóźnia ci się miesiączka to dlaczego teraz nie zrobisz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zamieniłaś głowy dolną z górną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _123
Witam, Mam 20 lat i problem związany ze spóźniającą się miesiączką. W ciągu ostatniego miesiąca razem z moim chłopakiem wyjeżdzaliśmy nad morze a później w góry. Nie doszło między nami do stosunku ani do kontaktu bez zabezpieczenia, braliśmy jedynie razem kąpiele. W okresie wyjazdu miałam dni niepłodne. Po powrocie czekał mnie zabieg w szpitalu, pojawił się również stres z tym związany, teraz przyjmuje antybiotyk. Pojawiły się u mnie typowe dla mie objawy przed miesiączką takie jak pojawiające się krostki i oczywiście bóle brzucha, jednak nic się nie stało. W związku z podróżami i stresem, które mogą opóźnić miesiączkę, chciałabym się spytać czy powinnam się zacząć niepokoić że coś jest nie tak i udać sie do ginekologa? po jakim czasie powinnam niezwlocznie zareagowac? Jesli ktos mial podobna sytuacją, prosze niech mi cos podpowiee. (: Z góry dziękuje za odpoewiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miesiączka spóźni się dwa tygodnie wówczas powinnaś zgłosić się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _123
Dzięki za odpowiedź (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, potrzebuję porady dot. pominięcia przyjęcia tabletek antykonkcepcyjnych YAZ. W niedziele wieczorem (ok.19.00) powinnam przyjąć pierwszą tabletkę z kolejnego (w moim przypadku drugiego) opakowania, jednak nie udało mi się wykupić na czas. Tabletki dostałam dopiero dzisiaj rano, co oznacza, że pominęłam także poniedziałkową, czyli w sumie dwie tabletki. Dzisiaj rano jak tylko dostałam opakowanie, wzięłam od razu dwie (ok. 8.30), w ulotce przeczytałam, że w razie konieczności można przyjąć dwie na raz. Nie jestm jednak pewna jak dalej się zachować. Czy mogę dzisiaj wieczorem przyjąć kolejną tabletkę, tak, żeby "wyrównać", czy powinnam poczekać do jutra (jeśli czekać, to kiedy powinnam ją przyjąć - rano czy wieczorem?). Jak inwazyjne jest to dla organizmu? Jak będzie wyglądać skuteczność tabletek po takich zachwianiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"TOLDI mam taki problem podejzewam dziewczyne o zdrade pobralem sluz z macicy jak sprawdzic czy to jest sperma" Haha ile masz lat? DZIEWCZYNY MAJĄ NATURALNY BIALY SLUZ KTORY NAWILZA POCHWE I SWIADCZY O DNIACH PLODNYCH/NIEPLODNYCH. przeciez to nawet na wdż-cie w gimnazjum wbijali do łba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaleonia
mam problem, bede bardzo wdzieczna jezeli ktos odpisze mi na te wiadomosc, mam 23 lata dowiedzialam sie ze mam nowotwor :torbiel 5 cm: na prawym jajniku, bylam u ginekologa i otrzymalam tabletki, bralam pierw przez 15dni antybiotyk, a pozniej od pierwszego dnia okresu mialam zazywac antykoncepcyjne tabletki , zazywam je do tego czasu , jeszcze nie konczac ich, pojawily sie problemy znowu zaczelam planic, krew pojawia sie inna niz powinna byc, ale nie czesto, od kilku dni zacza mnie bolec ten sam jajnik, \'prosze mi powiedziec co to moze oznaczac>??? moze byc prawdopodobienstwo ze nowotwor powrocil? bede bardzo wdzieczna za wiadomosc,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam na imię Karolina i mam 21 lat ostatnią miesiączkę miałam 29,05 owulację prawdopodobnie 10 czerwca w cyklu 26 dniowym stosunek odbyłam z partnerem 6 czerwca dzisiaj 14 czerwca przewidywana następna miesiączka 22-24 czerwca gdy wstałam na rano włożyłam sobie palec do pochwy śluz był galaretowaty przezroczysty od boli mnie podbrzusze i kłucie jajnika jak wstaje rano i siadam oraz gdy siedzę bóle w dole pleców przez 2 dni to czuję już nigdy takiego czegoś nie miałam do gin mam wizytę za 2 miesiące ;( . I tu oto moje pytanie co może być przyczyną takiego zachowania organizmu czytałam lecz nie znalazłam. wszelkie odpowiedzi i więcej informacji proszę wysyłać na e-maila będzie łatwiej niunia0405@interia.eu z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujuju
witam chciałabym zapytać jakie jest prawdopodobieństwo bycia w ciąży gdy 28.09 dwa dni po miesiączce, współżyłam.. stosunek trzy krotnie był zakończony we mnie. 5.09 w dni płodne, stosunek z przerwami trwał około 3 godziny, lecz były one przerywane..ale wiem, że mimo stosunku przerwanego można zajść w ciążą także, jest jakieś prawdopodobieństwo? nie pytam ze strachem, lecz chciałabym żeby tak było kiedy najlepiej wykonać test żeby był wiarygodny? przyznam, czuję się ostatnio gorzej, mdli mnie strasznie całe dnie ale zdaję sobie sprawę, ze duża rolę moze tu odgrywać podświadomość z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam moj wynik beta hcg 74 ,4 c to ciaza i ktory tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tastarastas
Witam. Mój mąż ma zapalenie gardła i bierze antybiotyki. Jeszcze przez 7 dni musi brać ale już czuję się lepiej. Czy dzień po odlozeniu antybiotykow możemy się starac o dziecko? Akurat wtedy mam dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cierpliwa
Witam mam taki nie ciekawy problem . Okres miałam dostać 29.10.2016 lecz go nie ma do dzisiejszczego dnia.kochałam się z moim partnerem kilka razy doszło do oddania nasienia. Robiłam testy domowe i wyszły negatywne.również żeby wykluczyć ciążę poszłam na badanie beta hcg wynik badania wyszedł 1.2ml. Dużo czytałam na forach.mój śluz z pochwy jest raz bardzo mleczny i bez wonny. Gdy ostatnio kochałam się z moim partnerem. Strasznie szybko pojawił się przezroczysty ciągnący się śluz z pochwy, dodałam że strasznie swędzą mnie piersi.oraz piersi się powiekszyly(według mojego partnera) mam strasznie ochotę na słodyczy dokąd nie jadłam och prawie wgl.pobolewa mnie podbrzusze chodźmy na okres ale dalej go nie ma . Co na ten temat myślicie proszę o szczere odpowiedzi i bez żadnych kpin :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny słuchajcie ostatnio był u mnie chłopak no i pobawilismy sie włożył mi go parę razy ,nie wiem czy błoną została przebita ale mam śluz brązowy,wytrysku nie miał w ogóle ale nie miał gumki po prostu tylko wkładał z 3,4 raz i tyle ale boje sie że jakimś cudem jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam problem dziś powinnam dostać miesiączkę a tu nic tylko straszne upławy brązowe test zrobił na jednym pozytywny na drugim negatywny co mam myśleć na ten temat porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×