Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psik

Ginekolog online

Polecane posty

Gość doniawld
kłucie w pochwie co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Rok i 1 jeden miesiąc temu urodziłam przez tv zdrowe dziecko. Nie było powikłań przy operacji, później również A jeszcze nie mam okresu ani żadnego plemienia. Zazywalam luteine, teraz biorę 4 opakowanie cyklo progynowa i nic. Cytologia, badania usg, tsh, prolaktyna w normie. Ogolnie czuje sie dobrze a w ciąży napewno nie jesten. Lekarka powiedziała że prawdopodobnie doszło do jakiegoś uszkodzenia przy cc. Proszę mi pomoc znaleźć na to odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog online? Nie ma takiego numeru. Podszywy pierwszej klasy technikum mechanicznego. Pozdrowienia fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

Witam..czy u kogos po diagnostyce stwierdzono zaburzenia podwzgorzowo-przysadkowe? Co to moze znaczyc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci

Witam..czy u kogos po diagnostyce stwierdzono zaburzenia podwzgorzowo-przysadkowe? Co to moze znaczyc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witam..czy u kogos po diagnostyce stwierdzono zaburzenia podwzgorzowo-przysadkowe? Co to moze znaczyc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witam..czy u kogos po diagnostyce stwierdzono zaburzenia podwzgorzowo-przysadkowe? Co to moze znaczyc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocy

Słuchajcie mam problem mianowicie wczoraj z moją dziewczyną uprawialismy seks analny wiadomo że nie ma szans na zajście w ciążę nie spuscilem się na nią ani w niej chodzi o oto że skończyłem na kocu po chwili chciałem wytrzeć penisa i dotknalem go po czym wsunalem palce do pochwy mojej dziewczyny czy jest możliwość że mogło dojść do zajścia poprzez palce wiecie czy mogło by coś wyniknąć jakby znajdowała się mała ilość spermy proszę pomóżcie mi wspomnę że ma dni niepłodne i ma dostać okres za 10 dni prowadzi kalendarzyk w telefonie proszę pomocy 😔😔😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Witam, uprawiałam seks z dwoma mężczyznami. Z jednym w prezerwatywie około 3 dni przed owulacją. Prezerwatywa zastosowana prawidłowo, bez pęknięć, zsunięcia i wycieków. Z drugim w dzień owulacji też w prezerwatywie, ale spermę wstrzyknęłam z prezerwatywy w ciągu 10-15 min po stosunku strzykawką do pochwy. Jestem teraz w ciąży i wydaje mi się oczywiste z kim, ale ostatnio naszły mnie wątpliwości. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w każdym z tych przypadków? Czy powinnam się obawiać ewentualnych testów na ojcostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 2.09.2005 o 22:00, Gość Psik napisał:

Czy znacie jakies stronki, na ktorych ginekolog odpowiada na pytania online, ewentualnie mailem?

ha ha idz osobiscie albo tu zadaj konkretne pytania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazii

Witam, jestem w 23tygodniu ciazy, wczoraj wieczorem mialam silne uklucia w pochwie.Bol nasilal sie przy staniu ale jak leze przechodzi.Wzielam nospe i zobaczymy .W 9 tygniu miałam zagrożenie ciazy miałam krwawienie brałam duphaston do tego monety było wszystko ok bardzo dobrze się czułam byłam teraz, na polowkowy lekarz powiedziałam że na to chwilę jest wszystko dobrze tylko malutka jest ułożona główkom w dół. Czy może dlatego odczuwał kucie w pochwie, czy mojemu dziecku nic nie zagraża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amo ma chi t sap

Mam pytanie czy od masturbacji samemu w dni plodne można zajść w ciążę? Bo ja się masturbowalam a okres miałam dostać 23 listopada i nie dostałam dzisiaj mamy 7 grudnia oczywiście moje okresy są nieregularne. Juz od tygodnia mnie czasem boli głowa i mam od czasu do czasu lekki bol brzucha i lekko mnie kują jajniki ale piersi mnie nie bolą. Jestem zestresowany strasznie i boję się.  Wiem ze od masturbacji nie można być w ciąży ale w dni plodne czy to możliwe? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×