Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wanda24

Czy byliście kiedyś z kimś kogo się wstydziliście?

Polecane posty

Gość gość
A kto Ci powiedzial, ze tylko brzydota moze byc powodem do wstydu? Ja jestem wyjatkowo ladna, wyksztalcona, z dobrego domu z bardzo dobra praca. Ludzie mnie lubia, umiem sie zachowac. A jednak sie wstydzil przed rodzina i znajomymi. Nie wiem dlaczego. Bylam od niego starsza, tylko to mi przychodzi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Gonzo
jestem z taką osobą od 20 lat, to moja zona, nawet nie wychodzimy razem do rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:53 dobrze mówi nie się co litować tylko zasunąć szpica w dupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie do końca, a właściwie nie. Ciężko jest się rozwodzić bez podawania szczegółów. Powinienem na tym skończyć. Nie podoba się? Olac ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim życiu są dwa rodzaje dziewczyn, te które jedynie posuwam i te z którymi chodzę. Te do chodzenia muszą być ładne, zgrabne, takie z którymi mogę się pokazać. Natomiast do sexu mam różne kobiety, ładniejsze, brzydsze, a nawet takie, które posuwam jedynie z desperacji. Z tymi do sexu nie pokazuję się nigdzie, a jak już musimy gdzieś razem pójść czy pojechać, to zdarzyło się, że się wstydziłem. Nie zawsze chodzi o ich wygląd, ale czasem też o to, że to jakieś wieśniary, prostaczki, czy ogólnie znane dupodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koles niezle swiadectwo sobie wlasnie wystawiles... Nic tylko wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×