Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asrrif

Jak długo staraliście się o dziecko?

Polecane posty

Gość Kelka
Staram się już 3 lata i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbunia0
ja od stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata. Zaszlam w ciaze w koncu jak rok zaczelam cwiczyc zumby aerobiki i pojechalismy na wakacje do wloch. Akurat na wakacjach dostalam miesiaczke i moze mialo wplyw ze cykl zaczal sie entuzjastycznie. Slonce odpoczynek i po duzo sexu. A juz tez myslalam ze to noe dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze - 12 cykli i dopiero się udało Drugie - 1cykl i już Trzecie - 5cykli (jestem obecnie w tej trzeciej ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny razem z partnerami kochalyscie sie spontanicznie czy raczej celowaliscie w dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące, wczoraj zobaczyłam II kreski :D Kurcze, ale powiem szczerze, że przez te 4 miesiące byłam bliska obłędu... nie wiem jak wytrzymują to napięcie kobiety, które starają się dłużej albo nawet latami nie mogą zajść. Nie wytrzymałabym chyba ani miesiąca dłużej w całkowitym zdrowiu psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja deie kreski zobaczylam tydzien temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 5 cyklu się udało ale już dostawalam do głowy, nie znioslabym dłużej niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie ciąże w 1 cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 2 lata, po drodze leczenie, endometrioza, laparoskopia, wycięcie jajnika. Już zaczęłam godzić się z myślą że nie będę w ogóle miała dzieci. Córka zaraz kończy rok. Ciężko było ale się udało, ale wiecie co jak się urodzilo dziecko to też było ciężko. Teraz dopiero wracam do siebie, a raczej dopiero teraz udało mi się poukładać życie od nowa. Macierzyństwo to najtrudniejsza rola w moim życiu, ale i najpiękniejsza ale to może później dotrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grla
Nie warto się porównywać do kogoś, tym bardziej do kogoś z internetu, każdy człowiek jest inny i ma całkiem inny mechanizm. Czasami też w małżeństwie tak bywa, że facet nie może zapłodnić czy też kobieta nie może zajść w ciąże z powodów zdrowotnych. Jeżeli w waszym przypadku to mężczyzna ma problem z nasieniem , to polecam zastosowanie https://supramen.pl/ . Ten produkt poprawia jakość nasienia, dzięki czemu macie znacznie większe szanse na potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 latt zaszlam za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Przyszłe Mamy, jestem studentką dietetyki i aktualnie piszę prace magisterską nt nawyków żywieniowych oraz wiedzy kobiet w ciąży z zakresu odżywiania. Zwracam się do Was z olbrzymią prośbą o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety. Oczywiście ankieta jest anonimowa a odpowiedzi posłużą mi tylko do pisania pracy. Z góry dziękuję i życzę dużo zdrówka. Pozdrawiam Kasia https://drive.google.com/open?id=1HQuYs-DAgy1M2JyrO73QmyfKHd39rEIIkxcMtYWWzVo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×