Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość anafora
własnie znalazłam swoj kalendarzyk bo przez wymiane dysku wszystko szlak trafił i dzisiaj mam 28 dc juz masakra jak to zleciało jak sie nie wiem nawet który ma sie dc Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tempka spadła. mam nadzieje ze temrometr sfixowal :O a poza tym to przyszedl mi dzis zamówiony na allegro - owulacyjny :) zobaczy sie co i jak w nastepnym cyklu.. czekam dalej na rozój sytuacji bo @ jeszcze nie ma. jutro lecimy badać chłopaki :O juz mam stresaaaa.. martolinka fajna kobitka z Ciebie :) aguś dobrze ze dzidzia daje sie we znaki bo tak jak anaforka napisala , jakbys nic nie czula to byś odchodziła od zmysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne zdjecia dziewczyny :) śliczne z Was kobietki :) a te ślubne zdjęcia BOSKIE :D ja mam to dopiero przed soba :P az nie moge się doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
martolinka to wy nie jestescie po slubie ??? A kiedy zamierzacie sie pobrac ?? To odwazna z ciebie kobieta jak przed slubem zamierzasz miec dzidzie bo mi do głowy taki pomysł nie przyszedł nawet po slubie 5 miesiacy brałam anty zeby nie zajsc a jak wyladowałm w szpitalu to rzuciłam bo zle sie czułam ogólnie po nich wiec stwierdziłam ze koniec z tabsami i pora pomyslec o dzidzi na przełomie czerwca i lipca zaczelismy o tym intensywnie myslec no i do teraz sie z tym zmagamy a w tym roku minie 2 lata Elus moze nie wszystko stracone Martolinka widze(zdjecie w nk) wyda udany Jak ja bym sobie w gory tak pojechała ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
dlaczego u mnie jest ok a co sie u ciebie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
tak musze ale mimo to ze pisze ze nie wysłano to wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nasz zwiazek odbiega od wielu "norm":P ślub cywilny mamy w tym roku w czerwcu, a koscielny i wesele za rok :) wszystko sami sobie oplacamy i nie chcemy zadnych pozyczek dlatego tak to rozlozylismy w czasie. Rodzice nie sa w stanie nam pomoc....generalnie sytuacja rodzinna nie za fajna. wiele by opowiadac :) Slub to dla nas czysta formalnosc wiec zaczelismy myslec o dziecku wczesniej :) od kiedy mieszkamy razem ( 2 lata) nie biore tabletek. i tak to sie ciagnie do dzis ze nie moge zajsc w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej melduje sie u mnie bez zmian 29 dc i cisza ale jutro pewnie przyjdzie bo to bedzie 14 od owulacji wiec nie ma co sobie wmawiac ze to ciaza tak wiec jak do srody nie przyjdzie to tescik i bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniło mi sie dziewczyny ze zaszlymy we 3 w ciaze w tym samym miesiacu hehe :P takie jaja :P jakby tak sie stało to bylby to istny CUD :P juz nie wymienialysmy sie informacjami ktory to dzien cyklu tylko ktory tydzien ciazy i jakie mamy objawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny błagam,napiszcie co o tym myślicie. Mam wysoką prolaktyne i prawdopodobnie cykle bez owulacji. Lekarz kazał mi brac bromergon po 1 tab.na noc-tak przez rok czasu oraz luteine od 15 dnia cyklu. Problem w tym ze moj ostatni cykl trwał 32 dni i z moich obliczeń wychodzi na to ze jestem 2 dni przed owulacja-a już biore luteine,bo dziś jest 15 dc. czy przez to nie zablokuje sobie tej owulacji???? nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze tyle,że leki zażywam od grudnia,a w marcu mam zrobic badania na prolaktyne i ide na wizytę żeby zobaczyc czy jest jakas poprawa. Ale najgorzej martwie się tą owulacją-czy lekarz dobrze zalecił branie. Może któraś z Was też brała luteine od 15 dnia cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Natka84 jesli czujesz ze owulacje masz ok 17 dc to powiedzo tym ginowi a najlepiej sprawdzic to na monitoringu i wtedy bedziesz wiedziała U mnie owulka przypada zazwyczaj 14 dc (chodze na monitoring) a cykl jest 32-33 dni czyli u mnie ta faza nie jest 14 tylko dłuższa moze i u ciebie tak jest wiec warto to sprawdzic i powiedziec o tym ginowi jesli staracie sie o dzidzie Ja tez brałam od 15 dc ale nie wiem czy owulka była 14 czy nie moze wtedy gin przesunie ci branie tabletki u mnie 30 dc i cisza zobaczymy jak reszte dnia chciałam zmierzyc tempke ale termometr miałam na dole i nie dało rady tak odrazu wiec czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anafora Bardzo dziękuje za odzew:) No właśnie ja nie jestem pewna czy ta owulacja przypada na 18 dc , bo to był pierwszy cykl który trwał 32 dni. Wcześniej przez niedobór progesteronu i zbyt wysoką prolaktyną cykle były nieregularne. Naczytałam się że ta owulacja powinna przypaśc na 14 dni przed miesiączką-a to tak właśnie wypada na 18 dzien cyklu. Ale uspokoiłaś mnie że Ty masz wcześniej owulacje:) Może u mnie też tak było W 13 dniu cyklu-zauważyłam w końcu,że śluz jest rozciągliwy. Co prawda mało tego było ale coś chyba zaczyna się dziac. Mimo tego podpytam lekarza jak to jest z tą owulacją. Za dwa tyg. wybieram sie na wizytę i muszę zrobic badania prolaktyny. Mam nadzieje ze sie troche spada. powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
natka mi gin powiedział ze według ksiązek powinna byc owulacja 14 dni przed @ u mnie to różnie bywa bo nawet i 18 dni moj gin mi powiedział ze lepiej ze jest dłuzsza niz krotsza A dziekowac nie ma za co bo poto cu jesteśmy zeby sie wspierac i uzupełniać wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. my w piatek bylismy na badaniu nasienia.. zrobilam rano test żeby bez potrzeby go nie badac i nie marnowac kasy ale negatywny.. dziś 37dc i cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babki :) właśnie wróciłam z pracy (po nocce) i odziwo nei chce mi sie spac :P jestem juz 24 h na nogach i nie czuje sie zmeczona :) wiec zagladam co tu słychac :) natka tak jak anaforka mówi owulacja rzadko kiedy jest ksiazkowa tj 14 dni przed @. Kazda kobieta jest inna i kazdego cyklu moze sie ta owulacja przesuwac. Ja obserwujac śluz wnioskuje, ze owulacje mam 12-16 dni przed :) luteine mialam zapisana od 14 dc i tak ja brałam przez 4 miesiace, po czym sama ja przesunelam na 17 dc bo nie bylo efektów. jutro zaczynam kolejny etap kuracji i mam nadzieje ze tym razem luteina nie zablokowala owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki:) Troszkę mnie uspokoiłyście. Może faktycznie miałam już owulację ,tak jak wcześniej pisałam w 13dc bolały mnie jajniki,podbrzusze i śluz był rozciągliwy-ale nie do końca biały. Może to właśnie ta owulka-fajnie by było....ale to az 19 dni przed @ ? No cóż tak jak mówicie każdy organizm jest inny. Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze. Musze teraz obserwowac każdy swój cykl dokładnie. Ja oprócz luteiny biore jeszcze bromergon -bo prolaktyna za wysoka:( i przez to blokuje mi owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki,chodziło mi o to że śluz nie był do końca przeźroczysty. Rano biały,a później małe ilości przeźroczystego ciągnącego się Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jak u was?? ja dalej cisza, dziś 39dc.. w srode testuje bo dostane kręćka :O jutro odbieram wyniki m i 2 marca lece do ginka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej u mnie dzis 1 dc :((( czuje sie masakrycznie takze zaczynamy nowe staranka ale chyba w tym miesiacu nie wypali bo jedziemy na weekend do brata i akurat w niedziele bedzie 14 dc chyba ze zdazymy eh juz mam dosyc Chociaż pogoda dopisuje bo słoneczko daje dzis po oczkach oh juz widac wiosne oby jak najszybciej do nas przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
DZIEWCZYNY POMOCY... MY TEZ STARAMY SIE O MALUSZKA,DOSTALAM LUTEINE PODJEZYKOWI I MAM JA ZACZAC BRAC OD 16 DN.CYKLU. ALE ILE DNI TRZEBA JA BRAC BEZ PRZERWY? I CO DALEJ PO 10 DNIACH MAM JA ODSTAWIC I PRZY KOLEJNYM CYKLU ZNOWU OD 16DN PRZEZ 10 DNI????? KOCHANE POTRZEBUJE SZYBKIEJ ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dodus. Ja mialam luteine przepisana od 14 dc. mialam brac jedna tabletkę dziennie przez 12 dni i zrobic przerwe, w trakcie ktorej mial pojawic sie okres. Najczesciej pojawia sie po 3 dniach, u mnie jednak okresu nie było dłuzej. Jak sie pojawil to znowu 14 dc tabletka przez 12 dni, przerwa, okres...i tak w kółko :) rozumiem ze Ty masz brac od 15 dc przez 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodus
JESTESCIE ZBAWIENIEM,TERAZ WIEM JUZ NA CZYM STOJE!!!! MOZE TYM RAZEM NASZE MALENSTWO SIE POCZNIE...TRZYMAJCIE KCIUKI:) MILEGO DZIONKA I DO USLYSZENIA.. JESZCZE RAZ DZIEKUJE ZA POMOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej dodus nie kazdy bierze 12 dni ja miałam 10 dni brania od 15 dc takze radze sie skonsultowac z ginem np zadzwon do niego albo idz bo kazdy ma ja przepisana inaczej ale wiekszosc 10 dni ma Dlaczego martolinka masz brac 12 masz krotka faze czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anafirko-ja dostałam luteinke głownie na uregulowanie @, bo moje cykle wahały sie miedzy 30 a 60 dni :P od kiedy ją biorę cykl trwa 27 dni. teraz łykam od 17 dc przez 9 dni zeby wspomóc zajscie w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×