Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość anafora
martolinka właśnie nie wiem czy ma dobre plemniczki Mąż jest kierowca i u niego to z czasem jest kiepsko a jak jest to o 20 albo i pozniej albo przyjedzie zje obiad wykąpie sie wezmie czyste rzeczy i dalej jedzie a tak jest właśnie bardzo czesto a po drugie to nie moge go do końca przekonać mowi że pojdzie a co do czego przychodzi to nie idzie i tak mi zwleka ale musze sie za to wziasc Ja mysle ze on sie boi ze cos jest nie tak i woli tego nie wiedziec tak mi sie wydaje ale przeciez nie musi byc źle moze byc dobrze ale te argumenty do niego nie docieraja tym bardziej ze wie ze biore clo i go przerwac nie moge gdybym mu nawet powiedziała ze koniec ze staraniami to moze to by go zmobilizowało ale na to musze poczekac 3 miesiace jak przerwe kuracje i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
kacha 812 witaj wsród staraczek Mam nadzieje ze ty jak i my tu wszystkie wkońcu sie doczekamy dzidziusia Z tego co wywnioskowałam to staracie sie 4 miesiace dopiero takze wrzuc na luz i bedzie dzidzius albo zacznij robic sobie badania zebys wiedziała na czym stoisz ja staram sie 18 miesiecy dokładnie od lipca 2008 z tym ze od lipca 2009 zaczełam czytac na ten temat w necie i poszłam do gina takze tak naprawde staram sie 8 mies a ten rok to był taki bedzie to bedzie nie to nie ale nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo bylo z moim M....nie moglam go przekonac. wybieral sie i nigdy nie docieral do lekarza. az w koncu kazalam mu rano zrobic do kubeczka co trzeba i sama pojechalam to zawiezc. na szczescie okazalo sie ze z nim wszystko w porzadku. moje wstepne badania tez sa dobre a starania trwaja juz od maja 2008. dlatego wzielam sie za hormonki... moze cos to wykaze. Chcialabym zaadoptowac maluszka ale trzeba miec staz malzenski minimum 3 lata (w niektorych osrodkach nawet 5 lat) poza tym moj mezczyzna nie chce :( na in vitro nas nie stac.... ale jesli nie uda sie do konca tego roku chocbym miala nic nie jesc to odloze na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
martolinka a byłaś u gina i co ci powiedział skoro wyniki m sa ok to co jest przyczyna a miałaś robiony monitoring zeby sprawdzic czy masz owulke bo moze to jest przyczyna ??? no właśnie chyba tak zrobie ale zima nie chciałam bo do labolatorium mam 30 km wiec trzeba szybko i temp musi byc 36,6 zeby nie wyziebic i okryc szalikiem tak mi gin mowił a do nasienia uzywałaś pojemnika na mocz czy co no i czy ten sterylny bo do gina jednak ide w nastepnym cyklu wiec moze da sie namowic izrobimy to wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusińska82
hej Kobietki,,,,mam nadzieje że wam sie uda...trzeba pozytywnie myśleć....no niestety my kobiety to mamy przerąbane ze wszystkim,,,,ale trzaba być dobrej myśli nie stresować sie i głowa do góry:) wczoraj byłam u koleżanki zobaczyć jej maluszka jest taki kochany nie moge sie napatrzeć na dzieci bo są takie fajniutkie :) jak narazie luteinke biore,zobaczymy czy okresik będe miała regularnie jeśli nie to lece do gin...ostatnio robiłam wyniki i prlaktyne miałam wysoka...brałam bromergon ale niestety nie pzryjąl mi sie żle się czułam po nim i okropne zawroty głorawiamwy miałam,,,zmienił mi na inne droższe skończyłam pudełeczko,,, i olałam jednym słowem gin,, jak narazie robie sobie pzrerwe..a czas pokaże,,,tylko chciałam sprawdzic czy wszystko u mnie ejst w porzadku ale jednak nie i tez moge mieć problemyz ciążą,,,ale jak narazie tak bardzo nie nalegam na dzidziusia pzryjdzie czas na niego i zaskoczenia bęzie pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
martusińska z tego co wiem to nie powinnas przerywac leczenia bo to moze miec zły wpływ na twoje hormony ,skoro chcesz miec dziecko to dlaczego rezygnujesz z tego by miec wyniki w normie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusińska82
Anforko....hmm ale podjełam taką decyzje ,że jednak nie chce mieć teraz dziecka dopiero gdzieś za rok będziemy sie starać,,,a ja sie wystraszyłam prolaktynki i dlatego badania robiłam i brałam tabletki....jak narazie to dąże do uregulowania cyklu,,,i jak coś to wtedy będe sie martwic i będe brała tabletki,,,:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaforko uzylismy zwyklego pojemniczka na mocz z apteki :) Monitoringu nie chca robic w mojej przychodni. Nie wiedziec czemu :| Tak jak pisalam wczesniej wedlug moich obserwacji nie mam owulki. Badania ktore robilismy sa w porzadku wiec nie wiem co mogloby byc jeszcze przyczyna. Fakt ze wiele badan mamy przed soba.... albo wytwarzam "coś" co zabija plemniczki? trzeba bedzie to sprawdzic....bo to naprawde staje się meczace. Wszystko sie przeciaga z miesiaca na miesiac. Wiem jedno-juz nigdy nie bede brala tabletek ANTY. ewentualnie po ostatniej (2 ciazy). Uwazam ze to po nich moj organizm oszalal. Moja przyjaciola przerwala tabletki, 3 miesiace bylo ok i pozniej okresu nie dostala. poszla do gina i co jej powiedzial? ze przez 5 lat (!!) nie moze sie starac o dzieci, bo urodzi kalekie. bierze jakies lekarstwa, a jak zacznie myslec o ciazy to pod scisla kontrolą lekarzy. TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusińska82
bo jak narazie przez te dlugie cykle nie wiem kiedy mam dni płodne....czy wogóle mam cykle owulacyjne ...musze najpierw okresik do porządku pzrywrócić...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusińska82
Martolinka89 jakie kumpela twoja brala tabletki i je pzrerwała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,. pozniej sie odezwe jak wrócimy z usg. ja dzis 2dc.. zamówie w tym cyklu ziółka może pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
ja brałam diane i plastry evra i mi sie wydaje ze to przez nie nie moge zajsc jakos tak to czuje niby gin mowi ze nie ale ja jakos ostatnio przestałam mu ufac czemu nie wiem moze przyczyna tego jest ze nie mam jeszcze fasoleczki a do niego chodze juz 5 misiac i nic Elus koniecznie sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tabletki nie sa takie szkodliwe a jednak. Jedna zajdzie w ciaze jak zapomni jedna pigułke a inne mecza sie tak jak my :/ nie ma reguły. Teraz odradzam kolezankom tablety jak pytaja mnie o rade. paskudztwo !! martwi mnie tej moj stosunek LH do FSH. jest dosc niski 0,47....jak wam wypadly te hormonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Cilest czy coś w tym stylu :) Jakoś nie miałam problemu po odstawieniu, może cykle nie były idealne, ale wcześniej mogłam nawet przez trzy miesiące nie mieć @ a odkąd brałam tabsy, to zawsze mam, nawet jeśli cykl mi się wydłuża. Kiedyś się naczytałam, że tabsy szkodzą, mój gin mówił, że po tych pigułkach nie powinnam mieć problemów z ciążą, więc być może to wcale nie jest ich przyczyna...? Eluś, zamów ziółka, na pewno nie zaszkodzą. Trójeczka jest dosyć dobra, ja ogólnie nie lubię takich rzeczy, odrzucają mnie, ale jakoś te zioła mi smakują, mojemu mężowi też. Więc sobie pijemy i mam wielką nadzieję, że to pomoże... Dziewczynki, który to u Was dc? Ja 9... Buziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hejka u mnie dzis 19 dc ale staram sie nie myslec o tym tak Elus nie daje znac ???? Oby wszystko było dobrze i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletka tabletce nie rowna wiec nie wiadomo :) u mnie dzisiaj 6 dc... w poniedzialek zamawiam wizyte u gin i zobaczymym co powie. chce zaczac brac CLO. moze to mi cos pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kiedyś tu był taki ruch, a teraz powoli to forum wymiera :( Co u Was kochane? Jak tam staranka? Jakie nastroje? U mnie 11 dc, dzisiaj może spróbuję zrobić test na owu. Dalej piję sobie z mężem ziółka, łykam castagnus, oeparol i folik. Z utęsknieniem czekam na wiosnę, bo kiedy świeci słonko, od razu poprawia mi się nastrój, chce mi się żyć i budzą się moje nadzieje... ;) Więc byle do wiosny! :D A co u Was? Co porabiacie w weekendzik? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki :) ja, jak na razie jestem w nastroju :) mam duzo pracy i przygotowan na uczelnie wiec nie mysle nawet ktory dzien cyklu i kiedy mamy sie przytulac :) w pon zamawiam wizyte u gin i zobaczymy co powie na wyniki. nie sa zadowalajace ale nie trace nadziei. weekendzik spedzam w pracy :( niestety :( kolejny zas na uczelni :| i tak na przemian :) ale byle do czerwca :) wtedy bede miala wiecej wolnego. Dorothyyy co to za ziolka pijecie? jakas magiczna mieszanka? Ciekawe co u Elus....dawno sie nie odzywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijemy mieszankę o. Sroki (trójkę). Namówiłam już kilka dziewczyn na nią, naczytałam się na jakimś forum, że sporo lasek po niej zaciążyło... Więc próbujemy i my ;) Co nas nie zabije, to nas wzmocni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusińska82
cześć dziewczyny...co słychac?jak samopoczucie i weekendzik???jak tam wasze staranka???u mnie kolejny dzień luteinki....bliżej już okresiku czy się pojawi okaże sie...włąśnie sie wybieram dzisiaj z moim m do kuzyneczki w odwiedzinki bo za jakies 2ty będzie rodzić....i kolejne dziecko w rodzinie:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. ja dzis 5dc.. tez zakupilam mieszanke ojca sroki nr 3 jak dorothy. przyjdzie na dniach. trzeba próbowac wsyzstkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Trafiłam na to forum jakiś czas temu,ale dopiero dziś zebrałam siły aby się wypowiedzieć. Również staram się o dzidziusia ale niestety nie wychodzi.W październiku odstawiłam tabletki,a w listopadzie dostałam luteinę na wywołanie @. Od tej pory cuda niewidy,krwawienia co dwa tygodnie,ani jeden test owu nie wyszedł pozytywnie, mimo że śluz był płodny. Lekarz dał mi pół roku na zajście,a tu nic :( Nadmienię że tabletki brałam na uregulowanie@, a przed tabletkami ponad rok starań. Dziewczyny, pomyślcie jak baaardzo będziemy kochać te nasze dzidzie jak już się nam uda, a uda się z pewnością, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej a gdzie się podziewają przyszłe mamusie,czemu nie piszecie co u was i jak przebiega ciąża?ja ostatni napisałam,ale zero odzewu,chyba poszukam innego forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
natalka jestem tu no wlasnie ostatnio pisalam gdzie mamusie? u mnie ok nudnosci juz minely teraz czuje sie troche lepiej nie moge sie doczekac kiedy poczuje ruchy a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
ja już czuję ruchy od 19 tygodnia,teraz jestem w 23:) czasem jak mi da kopniaka to aż podskakuję hehe,czuję się dobrze,tylko mam problemy z cerą,na brodzie mam bardzo suchą i czerwoną skórę,wygląda to strasznie,tak myślę że może po witaminach(falwit) bo zanim zaczełam je brać to nie miałam nic na twarzy,jutro jadę na usg,mam nadzieję że dowiem się co będziemy mieć,większość moich znajomych i z rodziny mówi że będzie córcia,zresztą nie ważne co,tylko żeby było zdrowe:)przytyłam już 10kg( mały pączuś hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia860410
witam jak wczesniej wspomniałam mam ciąże zagrożoną ja ruchy odczułam w 18 tyg ciąży a teraz jestem w 22 tyg ciąży a tak po zatym to dobrze się czuje pozdrawiam was wszystkie za te zaciążone i te starające się napewno się uda buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
natalka az tez nie moge sie doczekac napisz po usg co bedziesz miec a z ta cera to raczej nie od witamin moze to zmiany hormonalne justysia dbaj o siebie nie ma nic teraz wazniejszego od ciebie i malenstwa buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×