Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

helllo :) nie wziełam tej ostatniej tabletki luteiny...chyba to jest okres ale coś skąpy w porównaniu do poprzednich. 3mam kciuki za Was kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane. mój wynik zaskoczyl mnie bardzo.. albo za wczesnie zrobiłam albo sama nie wiem, tak czy siak jestem poniżej normy w III fazie :O :( ide w piatek jeszcze raz na progesteron nawet zeby porównać czy urosło, bo może za wcześnie poszłam zrobic.. dzis mam kłucia w podbrzuszu, jakby kolka plamien juz nie.. tempka nie spadła, trzyma sie dalej na poziomie.. dziś 27dc... piersi nie dają żadnego znaku.. anaforko zawsze nadzieja jest.. ksiazkowo wiesz przez ile dni moze dojsc do zaplodnienia? 5, tak wczoraj czytałam, patrz a my w nie trafic nie mozemy?? cuda na kiju, niech se te ksiazki i statystki w nos wsadza :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda zdrowa para ma tylko 20% ze zajdzie w ciaze w naturalnym cylku. To jest bardzo mało. Niby z nami wszystko w porzadku z M też, a jednak sie nie udaje :| elus koniecznie daj znac jak bedziesz testowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia30
no hej kobietki - zgodnie z przewidywaniem @ sie pojawiła, więc zdziwienia nie było :-) zatem u mnie czekanie na kolejną szanse za 2 miesiące pewnie a znając mojego pecha to może i jeszcze dłużej!!! no nic trzeba próbować dalej, powodzenia dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak donia czekam na kolejny miesiac. Dziś 7 dc (po 2 dniowej słabiutkiej @)... jutro jade na nartki sobie odpaczac i od poniedziałku znowu do pracy :( A co u Was kobietki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej kobietki mam kompa własnie mi szwagir podrzucił ale sie ciesze boi wkoncu moge zajrzec Donia i Martolinka szkoda ze przyszła do was @ no i Martolina udanego wyjazdu ja od piatku leze w łożku bo przeziebiłam sie i nie mam na nic siły a rano jak sie obudziłam to całe łóżko miałam w płatkach róż aż sie popłakałam nawet nie wiedziałam ze moj m taki romantyczny mielismy zamowiony stolik ale ja niedam rady nigdzie chyba wyjsc wiec kolacyjke postaram sie ja zrobic w domku U mnie nawet nie wiem który to dzień cyklu szkoda bo moj m ma imieniny 24 i byłaby niespodzianka ale wiem ze nic z tego w tym miesiacu ale w marcu ma urodziny takze moze sie w marcu uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wyjazd był boski! :) zrelaksowalam sie jak mało kiedy :) Anaforko-mezczyzni potrafia nas czasem pozytywnie zaskoczyc ;) Szkoda ze kolacja Wam nie wypaliła ale zdrowie ważniejsze-kuruj sie :* Wracajac do naszych wspolnych problemów...mierzyłam sobie temperaturke i mam 37,2...a to poczatek cyklu w sumie :| czy to przez Luteine mam taka podwyzszona? dowcipna jej pare kresek wieksza. Dodatkowo mam zgage po herbacie-ktorej nigdy wszesniej nie mialam. Moze jak co miesiac doszukuje sie objawów ciąży....ale łącząc to z moim 2 dniowym skapym okresem to jest cos dziwnego.... Wiem ze zaraz mi tu powiecie ze mam zrobic test ale boje sie :( boje sie ze jak co miesiac sie rozczaruje :( z jednej strony chce go zrobic i wiedziec czy jestem w ciazy a z drugiej wole poczekac do terminu kolejenej @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
elus trudno powiedziec jak dlugo sie staralismy bo juz raz sie udalo ale we wrzesniu 2009 mialam poronienie ale caly czas nie uwazalismy i sie nie zabezpieczalam pozniej po tym poronieniu przyjmowalam luteine przez 3 miesiace i nic sie nie udawalo a teraz moja gin w styczniu przepisala mi duphaston i po jednym cyklu przyjmowania sie udalo natalka jestem dopiero w 4 tyg ale bylam juz u gin i na usg i wszystko narazie oki przyjmuje nadal duphaston i zobaczymy elus mysle ze to wszystko trwalo u mnie jakis rok staran moze nie tak chorobliwie ale juz od roku nie zabezpieczamy sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zrobilam dziewczynki test i jedna krecha :( :( :( dziś 32dc.. nie bede sie wkrecać ze za wczesnie zrobiłam test bo @ nie ma jeszcze.. cykle mam ok 34 dni wiec na dniach bedzie wiadomo co i jak :) Martolinka no to fajnie sie zrelaksowalas :) anaforko tylko pozazdrościć pomysłów Twojemu m :) bardzo mile zaskoczenie :) aga to super że w końcu sie udało, dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witam was Ja juz w domku bo nie miałam siły juz siedziec w biurze szefostwo mnie zwolniło wiec zaraz zmykam do łóżeczka A co do kolacji to m pojechał i zamówił na wynos oczywiscie pizze ale wazne ze była kolacyjka przy siecach i winku a po to juz same wiecie co moglo byc Dziewczyny ja jakies 2-3 dni temu miałam dziwny sluz był on jak masc takiej konsystencji i taki śliski nie wiem co on znaczy bo miałam go tylko 1 dzien czy ktoras tez tak miała?? bo zaczelo mnie to teraz dreczyc Martolinka super ze sie wyluzowałas moze teraz sie wam uda badz juz udało Elus przykro mi ze jedna kreska ale to moze jednak nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaforko taki śluz ja mam bardzo czesto. Ponoć nic złego on nie oznacza. :) nie masz sie co martwic :) Mnie niepokoi ta wysoka temperatura...nie wiem czy jest sens mierzyc skoro jestem na luteinie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
to mnie troszke uspokoiłaś bo ja nigdy takiego nier miałam jakbym sie kremem albo mascia wysmarowała Ja dzis w domku pracuje zabrałam papiery ze soba i leze włozku i nic mi nie przechodzi chyba bede musiała isc do lekarza bo coraz gorzej a tu wolnego nie dostane jak pojde na l4 to i tak dadza mi do domu a ja nie mam sily nawet myslec a co dopiero liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
A co u was słychac U mnie znowu przez noc nasypało i musze isc chodnik odgarnac bo beda sie burzyc ze nie odgarniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś też śluz mętny, biały lepki.. dość sporo.. ja na szczęście mieszkam w wieżowcu i jedyne co musze dośnieżać to balkon :P dziewczyny moze popatrzymy na siebie na n-k? :) podajcie maile to wysle wam swoje dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus ja chyba powinnam miec twojego email to ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
wasnie wyslalam email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie temperaturka spadła do 36,6 :( wiec nici :/ świetny pomysł z NK :D moj mail: martolinka89@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka przyszła mi informacja że jestes nie osiągalna :O :O nie wiem czemu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
ja tez martolinka wysłałam Elus masz swietne zdjecia no i jaka ładna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
martolinka a mojego emaila dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaforko ale miałas piekna suknie, i śliczne zdjecia :) nie wiem czemu ale przypiełam sobie do ciebie w wyobraźni czarne włosy :D fajna para z Was. martolinka wyslalam ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
elus teraz mam ciemne tzn brazowe włosy i o wiele krotsze choc czasami tesknie za dlugimi a mimo to obcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ze na n-k sa nie aktualne foty :P :D ja dziś 34dc.. tempka nie spadla. to znaczy że @ dziś jeszcze nie zawita.. coraz blizej piatkowego badania zołnierzy, zaczynam mieć stresa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po ślubie zaczełam zapuszczać i tak do dziś, ale już bym znów chciała mieć jakąś zwariowaną fryzurke na glowie :P martollllinka :) jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Zaproszenia wysłane :) Eluś oby Tobie tempka nie spadla :* mnie sie nie udało :( dzis 12 dc i zblizamy sie do owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
hej dziewczynki co u was slychac bo u mnie nudnosci nic nie moge jesc z jednej strony mam zachcianki a z drugiej strony jak cos zjem to pozniej choruje ach ten pierwszy trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej Agisia to przynajmniej wiesz ze dzidzia sie dobrze rozwija bo jak by nie bylo to bys sie martwiła czy wszystko wpoprzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×