Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Dziewczyny, czytam co piszecie (od 2009 roku) i zgłupiałam! każda z Was ma inne zalecenia stosowania luteiny, a ja jeszcze inne! Nie wiem co robić bo staramy sie z mezem o dziecko, nie mam okresu już 3mc! (zawsze tak miałam przed pierwszą i jedyna ciążą, po niej itp) UWAGA! dziś przepisano mi luteinę aby wywołać okres, abym mogła wyliczyć dni płodne bo nie wiem kiedy mam nie mając okresu. mam brać 2x dziennie po dwie globulki przez 5 dni, 6 ma przyjść okres. co wy na to? Ja to juz przerabiałam w wieku 13 lat, kilka dni luteiny, okres się pojawiał, super.. ale po nim zów 3 mc bez okresu. Ja jestem po usg jajników (polecam wam laseczki bez okresu! sprawdzcie czy nie macie policystycznych jajników jak moja kolezanka) ja mam jajniki zdrowe, hormony w normie - badania potwierdziły, zachodzi u mnie cykl, na usg było widac, że niedawno jajeczkowałam do lewego jajnika. Więc u mnie wszytko zachodzi, cąły cykl gra ale nie mając krwawienia nie wiem w jakim jestem momencie cyklu. pomocy!!! mówicie, że dzięki luteinie można pomóc sonie zajść w ciążę, ale piszecie, że bierzecie ją kilka miesiecy, dlaczego mi kazala lekarka brac przez 5 dni tylko na wywołanie okresu? skoro wie ze chce zajść, czemu nie zaleciła innego stosowania? poradźcie mi cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. mam problem. 13 marca miałam miesiaczke mam bardzo nie regularne. dziś byłam u Pani gin zapisała mi luteine. Chce tylko uregulować sobie okres. I pytanie bo napisała mi Luteina od 16 dnia 1x1 10d do pochwy. nie wiem kiedy zacząć brać bo nie zapytalam się.... trochę zakrecilam się. pomoże ktoś mi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×