Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Małgonia83
Po jakim czasie stosowania luteiny zachodziłyscie w ciaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
ja po 2 miesiącach,a wcześniej staraliśmy się półtora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisia29
ja 3 miesiace luteiny a pozniej moja gin zmienila mi na duphaston i po jednym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia83
my staramy sie juz ponad rok i własnie od tego cyklu zaczełam brac lutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia83
my staramy sie juz ponad rok i własnie od tego cyklu zaczełam brac lutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia83
my sie staramy od ponad roku i od tego cylku biorę lutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny coś długo grono zaciążonych się nie powiększa.... Powiem Wam szczerze,że psychicznie jestem bez sił :( nawet znajomi mówią mi że się zmieniłam z "atomówki" w taką zamyśloną, nieobecną, ale mimo wszystko czuję że musi być dobrze, myślę że los nie ma za co się tak na mnie mścić. Za kilka dni kwiecień i zaczynam kompleksowe badanka, zobaczymy. Myślami jestem z Wami starające się o dzidzię, bo wiem co czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki głowa do góry. Anaforko mam nadzieje że dasz radę, i jakoś się ułoży i staranka zaczniesz na nowo pozytywnie myśląc. ja 21dc, juz po płodnych ( tak mi się wydaje) 3mam za was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia83
po jakim czasie od odstawiania Lutka:) powinien wystąpić okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max do tygodnia czasu. Jesli sie nie pojawi nalezy zglosic sie do gina. u mnie dzis 24 dc i czekam na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej Małgonia z tego co mi gin mowił to do 10 dni powinien wystapic @ A ja przerwałam terapie z clo Byłam wczoraj u chirurga i to nie były hemoroidy tylko ropień i wczoraj mi naciał go to było cos okropnego mimo znieczulenia to ból był potworny i tez z tego wzgledu nie wziełam clo i tez chce odpoczac ile nie wiem Takze trzymam za was kciuki i wróce do was jak zaczne starania moze wy bedziecie sie juz chwaliły fasolkami Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej Małgonia z tego co mi gin mowił to do 10 dni powinien wystapic @ A ja przerwałam terapie z clo Byłam wczoraj u chirurga i to nie były hemoroidy tylko ropień i wczoraj mi naciał go to było cos okropnego mimo znieczulenia to ból był potworny i tez z tego wzgledu nie wziełam clo i tez chce odpoczac ile nie wiem Takze trzymam za was kciuki i wróce do was jak zaczne starania moze wy bedziecie sie juz chwaliły fasolkami Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ale tu cichutko....nic nie opowiadacie co u Was :) Ja jutro powinnam dostac @ i chyba dostane bo boli mnie brzuch :( szkoda... Wczoraj byłam u krawcowej uzgodnic szczególy sukienki na ślub :) wybrałam zaproszenia, załatwiliśmy obrączki... chyba jedyna radosc na dzien dzisiejszy :| wszystko do okola jest takie jak byc nie powinno.... jakies przesilenie wiosenne chyba bo nie mam innego wytlumaczenia na to co sie dzieje. dobrze ze w pracy wszystko w porzadku bo tam moge sobie odpoczac psychicznie :) Ide szykowac swieconke. Pozdrawiam Was cieplutko i zycze zdrowych, pogodnych i wesołych świąt :) i mokrego dyngusa!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia83
dopiero pierwszy misiąc biorę lutka,ale z tego co rozumiem moze spowodować wydłużenie cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia83
dziś 26dc zobaczymy :) czy sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej jak tam ciężarne?ja już przytyłam 10-12kg a jestem w 26 tygodniu,czuje się dobrze,z córcią też jest ok:) już mamy wybrane imię Hanna,ja chciałam Marcelinkę,ale mojemu się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaavilka
hej dziewczyny co u Was słychać? Eluś, anaforko jak tam na froncie? Dawno nie pisałam ale zaglądam, miałam małe kłopoty w domu, od października jeździłam z tata po lekarzach bo wykryto u niego guz. Miesiąc temu miał pierwszą kontrolę po szpitalu i wygląda że się cofnęło po leczeniu, dzisiaj był na kolejnej i wygląda że ma to za sobą. A ja zrobiłam tydzień temu test.....iiiiiii mam wizytę u ginia 19.04 to napiszę co powie...bo normalnie nie wierzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaavilka
a zapomniałam napisać że sobie pomyliłam dni i nie zaczęłam lutki miesiąc temu jak zwykle od 10dc i kapnęłam się tydzień za późno i ginio powiedział żeby na razie nie brać i zrobić test ....;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgonia83
Czesc dziewczyny.Czy wiecie cos na temat tsh?odebrałam wyniki i wyszło mi ze mam 15 w 3 dc.Cos mi lekarz wspomniał,ze mozliwe ze torbiel.nie wiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara91
Cześc dziewczyny! Lekarz przepisał mi luteine na wywołanie miesiaczki i mam pytanie czy ktos wie po jakim czasie tzn ilu opakowaniach mesiaczka sama sie ureguluje i nie bede musiała brac juz tabletek? i drugie pyt skoro luteina pomaga tez zajśc w ciąże to jeżeli bierzemy luteine na wywołanie miesiaczki to czy mimo tego ułatwia to zajscie w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
sara,ja też brałam luteinę na wywołanie miesiączki,przeważnie dostawałam 3-4 dni po odstawieniu,potem brałam jak nie mogłam zajść w ciążę i po 2 cyklu już cieszyłam się że będziemy mięli dzidziusia :) teraz jestem w 27 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam 5 miesiecy luteine i teraz gin kazała mi ja odstawic, zeby zobaczyc czy cykle mi sie unormowaly. pierwsza miesiacze bez luteiny dostalam w 34 dniu. zobaczymy jak bedzie za miesiac :) mam nadzieje ze ok bo staramy sie juz o dzidzie 2 lata :( i zawsze mialam problemy z nieregularna miesiaczka. jesli lutka nie pomoze to kieruje mnie do specjalistow od nieplodnosci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara91
tylko mi chodzi po prostu jak długa brac zeby byc zdrowym a nie chodzi mi o zajscie w ciążę, rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. u mnie historia długaaaaa. w tym cyklu 17- stym stwierdzam że BYŁAM w ciąży.. ale niestety.. powiem tak: cykl trwał 35dni, od jakoś 31dc robiłam codziennie test i wychodził pozytywny ale z cieniem drugiej kreski. 33 dnia cyklu zrobiłam test o godzinie 11 w dzień, nie z porannego siq, pozytywny. Myslałam ze zemdleje jak to zobaczyłam. miałam pewnosc ze bedzie dzidzia. Nastepnego dniatj. 34dc poszłam na bete, wynik : 6,01... wg różnych inf. na necie od 5mlu/ml jest ciąża, załamałam sie po tym wyniku bo jak na ten dc to jest stanowczo za mało. Na nastepny dzien dostalam @. Dzis mam 3dc.. od tamtego cyklu pilam ziola ojca sroki, to byl pierwszy cykl od kad sie staramy gdzie wogole testy pokazaly ciaze. Mysle ze to było tzw. mikroporonienie. I jestem pewna ze gdybym poszla na bete ze dwa dni wczesniej, tak jak na pczatku zamierzałam to byłaby wyzsza, ale niestety spadła :( mam nadzieje ze to dobry znak, i wkoncu sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×