Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sia

Jak stosować Luteinę na regulacje cykli i czy pomaga ona zajść w ciążę?

Polecane posty

No niby po luteinie powinno przyjsc @@@ jak w zegarku.Niektorzy mowia ze 2 dni, inni ze 7 dni po odstawieniu...do mnie nie przyszla, bo czekalam na nia a potem zrobilam test i wyszly 2 krechy. Ona pomaga w zajsciu, bycmoze tobie tez sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka-ja ja bralam juz po owulacji, przez 10 dni. U ciebie jest inne dawkowanie, wiec pojecia nie mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witam Poziomka a od ktoregho dc bralas luteine bo jeżeli ja wczesniej brałaś (z tego co przeczytałam tak wywnioskowałam )to zaczymało to u ciebie owujacje i nie dojdzie do zapłodnienia i dlaczego gin przepisala ja tak szybko nie rozumiem tego ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 5 dnia cyklu-dzisiaj jest 16 dzień cyklu i strasznie bolą mnie piersi i sutki-tempke mierzę i cały czas wynosi 37-sama nie wiem dlaczego tak mi przepisał skoro sie staram o dziecko-gin mi mówił ze luteina nie zatrzymuje owulacji-juz teraz zgłupiałam-@ mam regularnie wiec na wyregulowanie mi nie przepisał-teraz sama nie wiem kiedy mam się @ spodziewać?czy tak jak zawsze co 26-28 dni czy kiedy?nawet z tego co piszecie powinno sie dostać @ po odstawieniu a u mnie nic nie wskazuje by miała przyjść a to już 6 dzień po odstawieniu-ten lekarz to jakiś konował chyba?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam pomylilam się od 6 dnia cyklu przez 5 dni pod językowo 2x1 tabletka-z tego co przeczytałam w internecie to mój lekarz sie nie myli-luteina nie blokuje owulacji-mam jakieś plamy na twarzy,apetyt na miksy smakowe a to był mój pierwszy cykl z luteiną-sama nie wiem czego sie teraz spodziewać i aż się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktycznie po łyżeczkowaniu nigdy żadnych objawów już na @ nie miałam-nic nie bolało,nie byłam nerwusem itd.gdyby nie kalendarzyk to bym nie wiedziała kiedy dostanę,nawet objawów na owulację nie miałam-czasami zabolał jajnik i to wszystko żadnego śluzu nic a nic-każdy pisze ze przyjmuje się luteinie ok 16 dnia cyklu a skąd wiadomo ze akurat tak występuje owulacja?przecież kobieta kobiecie nie równa i każda może mieć inaczej=wydaje mi się ze lekarze biorą to zbyt ogólnikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wtrące się w temat :) Poziomka witam Ja też dostałam luteine od gina od 11dc, i sama nie wiem czemu tak jak ty.. wiem że w duzej dawce luteina zablokuje owu, chociaz lekarze maja różne zdania.. powinnas dostać @@ po odstawieniu, ale w Twoim wypadku to bezsensowne, w 10dc czy 11dc.. masakra.. nie wiem w jakim celu ja dostalas ale tak samo Ty jak i Ja powinnismy dostac w drugiej fazie cyklu a nie na poczatku.. w moim przypadku jeszcze nie jest tak źle bo chyba im wcześniej tym gorzej... ale wiesz, spokojnie czekaj az sie sytuacja rozwinie, nie panikuj.. mysle że nie dostaniesz @@, bo to w drugiej fazie cyklu spadek powoduje @@, moim zdaniem dostaniesz normalnie.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dziewczyny!sama już nie wiem więc czekam co się wydarzy dalej-@ jak na razie nie ma więc nie wiem czy to dobrze czy to źle-tyle się naczytałam o @ po odstawieniu że już zaczęłam ze sobą do pracy nosić zestaw do @-tempka utrzymuje się na poziomie 37 i doszedł do tego ból lewego jajnika-nie wiem czy to owulacja czy co?tak bardzo bym chciała zajść w ciążę ale pewnie znowu się nie udało.Jeśli mnie zechcecie to dołączę do waszego grona-pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej poziomka,glowa do góry,ja starałam się półtora roku i jak przestałam tak często o tym myśleć i zajełam się innymi rzeczami to się udało,teraz jestem w 11 tygodniu :). A u was laseczki jak tam?dopadło mnie przeziębienie :( piję herbatki z miodem i cytryną i mleko z czosnkiem i miodem,niezbyt dobre,ale to zawsze pomaga,wczoraj jeszcze byłam na badaniach,to był koszmar bo musiałam wstać o 5 rano żeby Adam mnie zwiózł do mamy i od mamy jechałam z bratem do Wągrowca,a badania były na 8 i przez ten cały czas nie mogłam nic zjeść,tylko wodę niegazowaną piłam :( normalnie żołądek mi się przyklejał do kręgosłupa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Witajcie Wczoraj byłam u gina i pęcherzyk pękł tak wiec owulka była i gin powiedział że teoretycznie powinnam być w ciąży ale nie zawsze tak jest czego ja jestem przykładem no ale zobaczymy za dwa tygodnie mam test zrobić i jak bedzie pozytywny to dzwonić do gina a jak nie to dalej CLO tylko 1x1 dziennie tak wiec zostaje mi czekanie jak sie nie udało to mąz idzie na badanie nasienia i ja równiez sie wybiore bo nie mozna czekac w nieskończoność Poziomka wszystko bedzie dobrze tylko na to trzeba czasu a kiedy mialas owulke ??? Natalia widze ze ty z koło wągrowca jesteś mam 2 koleżanki ze Skoków i jedna ma na imie Natalia a druga Kinga a to jest koło wągrowca moze to ty bo ona jest rocznik 85 a ty masz tak w nicku i życze zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!widzę że koleżanki mieszkają nie daleko-jestem z Poznania,co do owulacji nie wiem kiedy była bo od łyzeczkowania nawet śluzu nie mam normalnego-a tempke zawsze skaczącą-wczoraj bardzo bolał mnie lewy jajnik bo na prawym często mam torbiel a dzisiaj rano bolał mnie brzuch na wysokości spojenia łonowego aż kroku nie mogłam zrobić-dzisiaj tempka lekko opadła i mam jakiś lekko brązowy śluz tak więc przygotowuję sie na @ że nadchodzi ale biust i sutki nadal sprawiają ból-dzisiaj mam 17 dzień cyklu i pewnie w 100% stracony bo na pewno nadejdzie zmora-obliczyłam i w marcu będzie 2 lata jak staram sie o dziecko-już myslałam że w tym nowym roku będzie jakaś szansa a tutaj znowu nic-załamuję sie totalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówkaaaaa
czesc kochane !! to ja luteinka> nie bylo mnie tutaj , bo wyjechałąm i nie miałam neta;/ anaforko 3mam kciuki aby to była dzidzia :* ja jestem obecnie w 9 t.c :) mam już usg mojego maleństwa :) i mam zachcianki na same rzeczy o smaku kwasnym !! az sie ze mnie w domu mąż smieje ;p zycze wam powodzonka i lece spac, bo ostatnio to wychodzi mi najlepiej ...:) ppap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
widze ze wielkopolska bierze góre na tym forum ale to dobrze bo bedzie nam łatwiej poszukac dobrego specjalise . Poziomka nie zamartwiaj sie tak masz już córe i bedzie i 2 dzieciątko a robiłaś jakies badania moze idz do innego gina na konsultacje ja tak zrobiłam i nie załuje ze chodze do innego gina chociaż mam do niego 30 km w jedna strone to kasuje jak nie wiem wizyta 150 zł za monitoring płace różnie przeważnie 80 zdażało sie że 100 a jak nie było owulki wziął 50 zł z tego co wiem to biora lekarze po 30 zł góra za monitoring . Z tym że ten lekarz jest ordynatorem w szpitalu i pewnie stad te ceny ale wiem ze jak bede rodzic bede miala bdb opieka bo moja sąsiadka chodzilam do niego całą ciąże i rodziła w tym szpitalu i była bardzo zadowolona nawet on przyjechał do szpitala i nie wział za to pieniedzy takze raczej go nie zmienie Miłego wieczoru Donia a co u ciebie słychać dawno sie nie oddzywałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny śluz na dole się ciągnie i nie jest brązowy tylko jakiś żółtawy-juz sama nie wiem co jest grane-teraz sie denerwuję-może ten lekarz źle mi przepisał dawkowanie?czekam juz ale sama nie wiem na co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Anaforko-widze, ze humor troche lepszy niz ostatnio-poznaje po postach...:) Ciezarowa-zycze szczesliwego rozwiazania! A co bys wolala, chlopca czy dziewczynke? Poziomeczko-mysle ze ta luteina na wyregulowanie twej gospodarki. Po owu sie ja podaje jak jest slabe cialko zolte, no i wtedy po odstawieniu @ przychodzi, jesli nie zajdzie sie w ciaze. Jesli sluz zmienia powoli konsystencje to pewnie owu sie zbliza. Daj sobie szanse i probuj, a przy nastepnej wizycie spytaj gina, czemu ci zlecil takie dawkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka-zapomialam sie przywitac!! Jak tam dzidzia? Mamy podobne terminy, bo u mnie przelom 13 i 14 tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka85
hej Diana,dzidzia dobrze,codziennie patrzę na zdjęcie z usg i ciągle nie mogę w to uwierzyć :) 11 mam następną wizytę,ciekawe jakie mam wyniki badań,oby były dobre.A teraz mam pytanie z innej beczki,znacie sposób na uciążliwą teściową?taką która wpieprza się z butami do waszego życia za każdym razem jak przyjedzie?kurde Adam jest taki kochany itp,ale za to jego rodzice....koszmar.Jego mama dopiero niedawno pokazała mi swoją prawdziwą twarz,a jestem z Adamem prawie 3 lata.Udawała milutką a okazało się jakie z niej ziółko,wsze3ndzie mnie obgaduje,opowiada jakieś nie stworzone historie,już nie mam na nią sił.Co do wigili to teściu stwierdził że jakby wiedział,że u nas w domu nie wolno palić to by wogule nie przyjeżdżał,to mój tata ze złamaną nogą,wychodził na korytarz,a pali naprawdę dużo.Adam przestał na nich zwracać uwagę,ale ja aż kipię w środku,powiedziałam mu że jak jeszcze raz się dowiem że teściowa mnie obgaduje,to jej sama powiem parę nie zbyt miłych słów,a już kilka osób ją opieprzyło za to że kłamie na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witajcie Diana 123 dzieki troszke lepiej bo owulka jest tylko im bliżej terminu @ tym bardziej łapie doła Początek cyklu był znakomity wrecz kompletnie chodziłam wyluzowana a teraz ? rozdrażniona poddenerwowana i tak za kazdym razem pzed @ a mnie lawy jajnik łupie od 2 dni nie wiem co jest grane a owulka była na prawym No chyba to nie mozliwe zeby była na prawym i lewym ??? Natalia to masz nieciekawie ale ja na twoim miejscu bym im tak nie odpuściła niech wychodza palić a jak teściowa zacznie niestworzone rzeczy wygadywać to jej powiedz że np to co mówi to nie prawda czy ma nie kłamac bo jak zobaczy ze tak moze toba manipulowac to bedzie to robila do konca zycia musisz cos zrobic tak zeby było dobrze moja siortra miala podobny problem bo trzeba uwazac zeby mąż sie nie obraził ale ona sobie z nia właśnie w ten sposób poradziłą mowiac jej ze słyszala ze powiedziala to to i przy wszystkich powiedzieć ze to nie prawda ze zmyśla i wygaduje bzdury wtedy może sie opamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
Pozimka bo bym zapomniała o tobie nie denerwuj sie i poczekaj co sie wydaży i najlepiej idz do gina i spytaj po co przepisał ci te leki i dlaczego tak szybko ???? wtedy bedziesz wiedziała na czym stoisz i czego sie mozesz spodziewc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki. Szczęśliwego Nowego wszystkim Wam życzę. Witam te stare i nowe forumowiczki :) Daaaawno mnie tu nie było :) Ale od świąt w ciągłym biegu :/ Teraz też wpadłam na sekundę i znikam, więc sorki, że się nie rozpiszę! Widzę, że u Was raczej bez zmian. To tak jak i u mnie. Już się tak nie spinam tą ciążą, której nie ma i nie ma... Ja też poczekam jeszcze z rok, może dwa, a później to już pozostanie adopcja. Trzymajcie się cieplutko. Powodzenia! Ps. Ja jestem z granicy wielkopolskiego i lubuskiego :))), choć należę już pod lubuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki... Jak tam starania? które dc?? ja 31dc, i nic, ani w tą ani w druga strone.. chodzi o objawyyy. ale moze teraz castagnus zaskutkował i dlatego nie czuje napięcia przed... w 3dc ide zrobić estriadol. progesteron i prolaktyne za m-c bo biore luteine od nastepnego cyklu i castagnus 3 cykl.. całsuki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
hej wszystkim Dorothy miło że wpadłaś choć na chwilkę Elus może tym razem sie uda Ja mam 20 dc i czekam do 17.01 i mam zrobić test bedzie to 28 dc akurat 14 dni po owulackji choć ja bym go tak szybko nie robiła ale gin kazał i pewnie bedzie płacz Kurcze u was tez tak śnieg sypie ja nawet auta z garażu nie moge wyciągnąc bo przed nim zrobiła sie wielka zaspa chyba z metrowa normalnie szok juz dawno tyle śniegu u nas nie spadło :) Miłago weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wieje i sypieee, co chwile balkon odśnieżam :P Anaforko trzymam mocno kciuki żeby się udało :) może te specyfiki pomogą :) całusy gorące w ten mroźny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anafora
witajcie Eluś trzymam kciuki oby ten rok okazał sie dla nas szczęśliwy to daj znać natychmiast jak sie dowiesz Jak ja już bym chciala miec to za soba i czekać do niedzieli A kiedy moge isc na bete tzn w ktorym dc jesli cykl jest 28-29 dni bo ten taki jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!dawno nie pisałam-praca,praca... u mnie bez zmian-biust boli,tempka raz 37 a raz 36,9 nawet 36,6-dwa testy zrobione i co?1 kreska-ja już się nie łudzę-czekam na @-ma przyjść ok.19 stycznia-zastanawia mnie tylko fakt dlaczego nawet po odstawieniu @ się nie pojawiła a to już 14 dzień jak skończyłam brać luteinę,nawet nic nie zapowiada że ma przyjść ale z moim szczęściem przyjdzie w terminie.Trzymam dziewczyny za was kciuki i mam nadzieję że będziecie mieć lepsze wieści.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×