Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Bez

Dolnośląski Klub Bez Zobowiązań

Polecane posty

Gość jak słodko
ja też cie kocham👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z was jełopy...
Qrna... co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co mówie...
przysuń się jeszcze bliżej...do mnie i obejmij mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwalski
Witam cieplutko!!! Ciekawy topik!!! Chętnie poklikam tak bez zobowiązań z kobietą z okolic Zgorzelca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka32
ja jestem ze zgorzelca ale nie chce mi się klikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryzanka
ja z toba poklikam, a dużego masz fiutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryzanka
ja z toba poklikam, a dużego masz fiutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwalski
witaj malinka milutko mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwalski
Malinka witaj!!! Poklikamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka32
powiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwalski
malinka to zależy co chcesz wiedzieć? szukam kobiety z którą mógłbym pogadać na wszystkie tematy, delikatnie pieścić słowami, rozpalać w niej namiętność, pożądanie. Poczuć jej zapach jej bliskość i wiarę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka32
popieścić slowami? niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poszukiwalskiego
misiaczku, czy to ty? juz ci sie znudzilam? buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka32
i dobrze ze mu sie znudzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten fabizu
jeszcze nie ma dosc........ bedzie dalej tu przychodzil i napalal sie na to co mu napisze jakas laska........ a kto wie czy to laska czy nie laska........ grunt dla tego miernego palanta zeby ktos do niego pisal........ poczatek weekendu..... piatkowy wieczor...... a on na forum pelen nadziei na......... na cyberek...... ci ktorzy wzieli sobie do serca tytul topiku gdzies sie bawia...... smutno ze bez niego....... ale nie odejdzie od komputera i nie pojdzie podrywac realnych kobiet....... musi byc wyjatkowo nieudolny w zyciu...... na forum zreszta tez...... jak widac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta a ja bym chciala.
tylko nie bez powodu..... topik nazywa sie klub bez zobowiazan........ zalozycielowi chodzi o poznawanie i spotykanie sie ludzi na rozrywke, moze seks oczywiscie w realu, ale chyba nie na pisanie..... tak sugeruje slowo dolnoslaski....... zeby bylo blizej zainteresowanym...... a tutaj fabizu..... przegoniony z innego topiku tez bez zobowiazan..... wchodzi i zamiast probowac nawiazac prawdziwe kontakty, to pisze w celu podniecania sie przed monitorem....... jak gowniarz a nie mezczyzna...... w takim razie niech zalozy swoj topik pt. poswintusze czy cos w tym rodzaju....... sam twierdzi ze nie ma z kim tego i owego..... wiec wpada zeby sie tu poslinic....... ale nie o tym mial byc ten topik prawda...... wiec niech spada bo mnie drazni..... btw a ty ktora bys chciala....... ten test o cytrynie juz sie pare razy pojawil......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta a ja bym chciala.
i jeszcze jedno..... fabizu taki meski...... a jak trafil na innego samca, mam nadzieje ze bardziej konkretnego...... choc kto wie...... to zamiast po mesku sie obronic, podkulil ogon i zwial...... i czym ty sie zachwycasz a ja bym chciala. slowami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się pojawił sama go podawałam parę razy, byłam kiedyś na takim kursie samokontroli wg J. Silwy i to stąd, przecież rozmowy to nic złego, tak od razu idziesz do łóżka? ja się nie podniecam przed monitorem fabizu też się nie podnieca, to publicny topiik i każdy może pisać co chce...przecież ja z nim nie romansuję, sam lub sam widzisz kogo kocham:) lubię jak mężczyzna jest pewny i męski...dużo testosteronu...wiesz o czym mówię;) jesteś jego znajomym? znajomą? aniołem stróżem? i za co go tak nie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciala.
nie musisz bronic swojego znajomego czy przyjaciela czy kim tam jest ten fabizu..... niech sam sie wykaze meskoscia, chyba ze mu nie przeszkadzaja moje komentarze...... nie wiem kogo kochasz i nie wiem czy sie dowiem :) co do rozmawiania.......... oczywiscie, jasne ze mozna....... tylko dlaczego jak rozmawia facet z kobieta to nie obejdzie sie bez podtekstow erotycznych......... jakby poza seksem nie bylo juz nic do powiedzenia....... wiem ze to forum zycie erotyczne....... ale czy mezczyzni szukajacy kobiet musza od razu pisac jak to sie slinia..... i jeszcze przy kompie...... slinic sie moga dzieci albo wyglodniale psiaki, a facet...... czy to jest pewne i meskie.... sama ocen......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciała....
co Ty tu robisz!!! powinnaś w kościele ewangelię czytać!!!! a Ty na takie poważne forum zaglądasz? Co powie plebanek jak się o tym dowie, że razem na jednym czacie siedzicie....👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciala.
wyzbierac z podlogi brudne skarpetki... wąchać kobiece stopy (majtki mnie nie kręcą)... najbardziej lubię stópki mocno przepocone..i brudniutkie...cudowne są też przepocone skarpetki brudne...po ile masz mocno znoszone białe skarpetki? ...władam je wo woreczków kupowanych w biedronce... i wącham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna mada faca
tak to w życiu bywa raz peka serce raz prezerwatywa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam topiku bez zobowiązań i nie wiem kto kogo skąd przeganiał, nie wiem o co chodzi Prezesowi nie wiem kto się ślini i gdzie się ślini nie rozkładam tak wszystkiego na czynniki pierwsze i nie analizuję, WISI MI TO:P kocham najbardziej zainteresowanego i tylko z nim chcę uprawiać seks!! nie widzę na tym forum nikogo innego kto by się do tego nadawał, z fabizu jedynie rozmawiałam, skoro tak Ci na nim zależy to mu to powiedz bo nie wiem po co te komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja bym chciala.
jesli ci to wisi, to nie bede nic wyjasniac...... ciesze sie ze dobrze wybralas ;) ale gdzie to wyczytalas ze mialoby mi zalezec na fabizu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×