Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
love for sale

Kacik Jazzowy

Polecane posty

Gość Agnos
dzisiaj [jak na razie] bez jazzu-tylko folk i psychedelic, czy ktoś z was zna może płyty Allana Ginsberga, Jacka Kerouaca, Williama Borroughsa, Lenny Bruce'a, Cheech & Chong, Fugs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnos,doszedł do Ciebie mail z załącznikiem? Tak umilkłeś nagle....różnica poglądów zbyt przerażająca...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na te mp3 i czekam...Znam niektóre teksty Kerouaca "W drodze","Włóczędzy Dharmy" i Ginsberga "Kadysz","Znajomi z tego świata"...Oglądałam Chappaqua gdzie muzykę komponował Shankar i m.in.Fugs...No i "Kill for Peace"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narracja
polecam Ellę Fitzgerald nawiążę kontakt z osobami z całej Polski słuchającymi jazzu w przeróżnym wieku gg 5883125 tlen: narracja@tlen.pl, e-mail narracja@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnos
posłusznie melduję znowu jestem-powiedział Szwejk do porucznika Lukasza...ostatnie dni to całkowity brak wolnego czasu i nadmiar obowiązków. Nie boję się różnicy poglądów-ja swoje głoszę jawnie, publicznie i zdecydowanie, ale oprócz kafeterii udzielam się jeszcze w innych miejscach...zarówno wirtualnie jak i osobiście. Doba ma tylko 24 godziny, z których ok 4 trzeba spać. Ostatnio niewiele jazzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnos
once again....Aniutek na jakie mp3 czekasz, czyżby z tego żródła, które Ci podałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnos,nie podałeś źródła z możliwością download-u,jedynie przesłuchania a i to nie zawsze możliwe.Sam stwierdziłeś kilka postów wcześniej,że się do takich nie dokopałeś...A czekam na to,co sam mi zaproponowałeś...Tu i na privie...Pisałeś czytelnie a ja nie mam problemu ze zrozumieniem tekstu...Pozdrawiam.Ucałuj córeńkę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,spada topik a to niedobrze.Muszę go reaktywować;) Dziś u mnie pogoda kapryśna...I tak wygrzebałam sobie Burn The Incline Kena Vandermarka...Aaaach...Co za koloryt i niezwykle odważna fuzja free jazzu,folka,noise rocka i muzyki współczesnej...Powala...i jednocześnie daje niezłego kopa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu,error ortograf pospieszalski: folku zamiast folka ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu,error ortograf pospieszalski: folku zamiast folka ma być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu nie pisze...Czemu... A dziś Al Jarreau ze swoim iluzyjnym wokalem;) i standardy improwizowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnos
ludzie, piszcie cos bo topik zniknie gdzies daleko z tylu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisz Agnos,pisz,mnie nie wypada bo mnie tu już stanowczo za dużo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODŚWIEŻAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnos
A Love Supreme, Maple Leaf Rag, Take Five.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długim czasie nieobecności,eech,dobrze,że ktoś tu jeszcze zagląda bo już obawiałam się o żywot tego topiku...Widać,że są na świecie ludzie prawdziwie wrażliwi na wyrafinowane piękno jazzu;) Muszę podzielić się nadzwyczaj radosną wieścią ku uciesze zapewne niektórych.Otóż na rynku pojawiła się nowa płyta z nagraniami wielkiej Alice Coltrane i jej dwóch synów,nosząca tytuł \"Translinear Light\".Pozostało mi zatem niezwłocznie wyprawić się na łowy. A tak poza tym...wspominam niesamowity,jedyny w swoim rodzaju koncert Tomasza Stańki w Kazimierzu,podczas festiwalu filmów, promujący jego ostatnią płytę \"Suspended Night\".Warto było wydać 40 zł. Co jeszcze,hmmm...O,wgłębiam się w mistyczny świat harfy Dorothy Ashby \"Afro-Harping\". I pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnos
Genialna Turiya nagrala nowa plyte? Trudne do uwierzenia, ale tym bardziej fascynujace. A ja ostatnio przebywam w krainie Otisa Reddinga i Booker T. Jonesa i jego Memphis Group...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnos
Steely Dan, Donald Fagen, Walter Becker-jazz czy rock? a moze jeszcze cos innego? Osobiscie bardzo lubie, szczegolnie Can't Buy A Thrill i Pretzel Logic, pozostale "stare" plyty Countdown To Ecstasy, Katy Lied, The Royal Scam, Gaucho, Aja, The Nightfly [solowy Fagen] tez sa bardzo dobre, Te pozniejsze nieco rozczarowuja. Mam takze powrot fascynacji Blood Sweat & Tears -5 pierwszych studyjnych i genialny koncert, potem juz nierowno, ale poczatki rewelacyjne. Szukam plyt Randy'ego i Michaela Brecker'ow zarowno razem jako Brecker Brothers jak i oddzielnie oraz genialnego organisty Dona Grolnicka, R.I.P. Don ! Siegam tez ostatnio do Dave Brubecka, Duke Ellingtona, oraz Stephane Grapelliego-solo i z Django

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnos
towarzysze, pomozecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nikogo już tu nie ma? Szkoda,ale to chyba są efekty uboczne schodzenia na psy całej kafeterii...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda...
taki wspaniały topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopiszcie tu jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi sie plyta \"On the Moon Petera\" Taki mlody chlopak( 20) i tak spiewa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góryyy
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo goryyy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×