Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tarczycowa

TARCZYCA!! Bardzo ważna sprawa!!

Polecane posty

U mnie to było tak...po operacji usunięcia tarczycy schudłam 7kg w ciągu półtora tygodnia.Waga się utrzymywała do momentu gdy zaczęłam brać Orgametril na torbiele,na jajnikach...Obecnie mam 4kg do przodu:( Poczekam aż skończę brać to świństwo bo mam nadzieję,że wrócę do poprzedniej wagi.Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
Ime,to po co wycinałaś tarczyce??sama widzisz ze to nic nie pomogło,organizm znalazł sobie nowe miejsce,czyli jajniki,co tez wytniesz???to bedziesz miała cyste w kolanie,to co kolano tez wytniesz i tak mozna bez konca,jezeli organizm cos wytworzy to tylko on sam moze to zabrac,innej drogi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torbiele mam od 7 lat.Tarczycę usunęłam półtora roku temu.Jak zachoruję na raka to też organizm sam go zabierze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa396
młoda u mnie na szczęście waga nie idzie do przodu ale tez nie idzie w dół:( tzn.stoi w miejscu od 10 lat.Wiesz nieraz jest 1 kg. do przodu ale zaraz idzie w dół.U mnie najgorsze jest to że tłuszczyk odkłada sie tylko na brzuchu:( Ale co tam .Nie jest aż tak żle w wieku 40 lat wzroście 167 waga 73kg :)Inni mają gorzej.Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa396
CO jak wywołac ...widać że twój organizm coś wytworzył ...ciekawe tylko czemu tego nie zabrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
Ime,oczywiscie,rak to tez torbiel tylko ,ze rakowa,oczywiscie zabierze,ale czasami trzeba mu w tym poprostu pomóc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
nowa396,co Ty pleciesz???niczego nie mozesz widziec,to sa Twoje chore wymysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam doktorze...Ile lat praktyki w zawodzie lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
Ponad 25l,a co to ma do rzeczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z taką wiedzą
to chyba tylko w prosektorium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
z taką wiedzą,a co Ty mozesz wiedziec???nie oceniaj prosze bo nie masz do tego prawa,a o wiedze lepiej nic nie mów,bo skoro tak napisałeś,to chyba z krematorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa396
co jak wywołać ....pomóc w jaki sposób? metodą naturalna,ziołamii?Jak by tak było i metody te były skuteczne choćby w 90% to myślisz że ludzie truli by sie chemią?Dawali sie kroić?Proszę cię nie wypisuj bzdur bo tak naprawde na nowotwór nie ma ratunku.Jak już uda sie jakoś go pokonać to po kilku latach i tak wraca.NIestety zresztą .....jak organizm może go wchłonąć?Przy każdej cyście,torbielu itp.musi być albo pomoc chirurga albo lekarstw organizm sam sobie nie pomoże i jak sam widzisz jest wiele dróg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
nowa396,nie prawda,oczywiscie ze cysta,czy chłoniak ,lub inna tprbiel sama powstała i sama moze sie wchłonać,własnie jak tak jest to jest to tajemnica i lekarze nie chca tego uznawac ,bo z czego by zyli???Przeciez juz powszechnie wiadomo,ze nie to dobre dla człowieka co jest celem biznesu,a medycyna jest biznesem,wiec nie oczekuj,ze jest prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak wywołać...Masz rację.Trzeba mi było poczekać aż te guzy na tarczycy mnie uduszą.Wycięli mi tarczycę bo inaczej się nie dało.Bo to był jedyny sposób...i ble ble ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
Ime,nie prawda,wycieli Ci tarczecy bo inaczej nie umieli,a nie ze inaczej sie nie dało:)i wcale nie musiałas czekac az Cie udusi kto Ci takich głupot naopowiadał??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to Ty same głupoty mi tu opowiadasz.Szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa396
Ime masz racje nie ma co się z nim wdawać w dyskusję bo my swoje on swoje no i oczywiście wie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
nowa396,aha to według Ciebie jak ktos zna inne lepsze metody to juz nie ma co z nim gadac:)???no ciekawa teoria,zamiast dowiedziec sie czegos wiecej zainteresowac sie to l;epiej nie gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa❤️,nie wiem...Może ten ktoś wyleczy mnie z raka? Wiem jedno...Gdybym chciała słuchać rad takiego ktosia to już dawno wąchałabym kwiatki od spodu.Ale doczekam się i riposty na ten temat.Nie przejmuję się zbytnio takim gadaniem.Pozdrawiam Ciebie i resztę❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać???
Ime,nie prawda,nie wiesz wcale,a to co napisałas to tylko Twoje przekonania,słuchasz róznych ktosiów którzy niszcza Twój organizm pod plaszczykiem pomocy,ale poki co nie wychodzi Ci to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze więc dlaczego nie chce napisać nic więcej na temat tej innej "lepszej" metody? Odpowiedź jest bo jej nie ma. Więc nie rób ludziom wody z mózgu. Pisz konkrety albo nie wypowiadaj się. Nowa-tym zawsze się pocieszałam, że jestem bardzo wysoka i w zasadzie nie wyglądam źle;). Ale tak wysokiej wagi spodziewałam się dopiero jak zajdę w ciążę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silencium
Witam, mam 37 lat i niestety po 1,5 rocznej walce z brakiem okresu i po wizytach mniej bądż więcej kompetentnych lekarzy usłyszałam że to początek menpoauzy.. Dodam że jestem po operacji usunięcia tarczycy i niestety mój problem jest tego efektem!! Piorunująca diagnoza.., zdaje sobię sprawe że to nie koniec świata, że ludzie zmagają się z poważniejszymi problememi, chorobami itd.., ale doskonale wiem co z tym się wiąże w tym wieku?! Jestem osobą twardo stąpającą po ziemii, ale w tej sytuacji najzwyczajniej nie radzę sobię z tym..," zaczynam być chwiejna emocjonalnie - psychiczne doły".., obseruję "uderzenia gorąca, z efektem czerwonej twarzy" - fizykalne odczucie, mogłabym tak wymieniać dłuuugo, ale nie w tym rzecz. Boję sie terapii hormonalnej.., nie wiem co mi przyniesie? Czy może zostawić to tak jak jest..bez ingerencji leków?! Szukam kogoś, kto jest, bądż był w podobnej sytacji..porady, wsparcia, podzielenia się swoim doświadczeniem.. Acha, tarczyce usunieto mi 6 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa396
Młoda ja zachodząc w ciążę miałam 64kg w ciązy(bliżniaczej) przytyłam 22 kg po urodzeniu 72kg i tak zostało do dzisiaj raz ciut w góre raz ciut w dół.Ale cieszę się że waga nie idzie mi dużo kg w górę. SILENCIUM niewiem co ci poradzić:( Ale ja jak nie miałam miesiączki lekarz kazał zbadać pozim prolaktyny i okazało sie że jest za wysoki,zapisał leki i po 1,5 miesiąca miesiączka wróciła teraz jestem cały czas na lekach i jest ok Musisz udać sie do dobrego ginekologa on na pewno znajdzie jakiś sposób na opóżnienie twojej menopauzy lub dobrego endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jak wywołać??? - Gonda
Wszystko i na temat. Oj hiena nie ma gdzie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silencium❤️dlaczego tak bardzo boisz się tej terapii hormonalnej? Pisałam wcześniej,że biorę Orgametril na torbiele.Powiem Ci,że w życiu nie miałam regularnej miesiączki,teraz jak w zegarku.Obfite krwawienia były moją zmorą,obecnie nie ma porównania.Może spróbuj tej terapii.Nie masz nic do stracenia.Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silencium❤️dlaczego tak bardzo boisz się tej terapii hormonalnej? Pisałam wcześniej,że biorę Orgametril na torbiele.Powiem Ci,że w życiu nie miałam regularnej miesiączki,teraz jak w zegarku.Obfite krwawienia były moją zmorą,obecnie nie ma porównania.Może spróbuj tej terapii.Nie masz nic do stracenia.Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silencium
Ime, Dzięki za zainteresowanie tematem..,własnie jestem na etapie poszukiwań dobrego ginekologa, co wcale łatwe nie jest, niestety. A jeśli chodzi o terapie hormonalną to do około 50- tego roku życia ??! Nie brzmi ciekawie zważywszy na fakt jakie skutki uboczne może wywoływać, nie wspomne jakim obciążeniem jest dla watroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak trzeba to i do śmierci;) Poza tym są te osłonowe tabletki przy terapii hormonalnej.Ja myślę,że więcej szkód może być przy nic nie robieniu.Jeśli Cię stać,to może pójdziesz do prywatnego ginekologa? Życzę więcej optymizmu i trzymam kciukasy za Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do silencium Nie jestem w podobnej sytuacji i nie jestem w tym temacie, ale chcę Ci doradzić co bym zrobiła na Twoim miejscu. Otóż im więcej czytam o różnych chorobach (książki, kafeteria, gazeta.pl) dochodzę do wniosku, że wszystkie ( a na pewno większość) mają wspólny mianownik- są to pasożyty i toksyny w organiźmie. I to jest zasadnicza przyczyna chorób. Dlatego oprócz poszukiwań lekarza musisz zacząć oczyszczać organizm, bo inaczej nic się nie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak teraz ale moja mama (20 lat temu) stracila okres w wieku 36 lat i brala hormony, i niestety dostała stłuszczenia wątroby, kiedyś nie było innych leków, teraz może są lepsze, kiedyś nie zwracalo się może takiej uwagi na efekty uboczne i nawet badan krwi nie miała. Więc zwróć uwagę jak w tej chwili hormony wpływaja na organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×