Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość tarczycowa

TARCZYCA!! Bardzo ważna sprawa!!

Polecane posty

Gość Akademia

Słuchajcie moi drodzy,w 2019 roku organizowany będzie projekt naukowo badawczy i poszukiwane są osoby chetne do wzięcia udziału .Osoby chorujące na wiele schorzeń,w tym nawet cieżkie do wyleczenia.Zobaczcie sami,może akurat komuś przydadzą się takie informacje ,może ktoś będzie chciał skorzystać z takiej szansy? Czasu zostało nie wiele ponieważ zgłoszenia przyjmują do 25.12 a liczba osób jest też pewnie ograniczona także zapraszm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaa9
Dnia 6.04.2018 o 14:41, Gość dorota46 napisał:

W sumie objawy niedoczynności tarczycy są takie, że czasami trudno jest skojarzyć, że to właśnie ona płata nam figle. Jakbyście szukali dobrego endokrynologa, to wiem, że do Psychomedic w Warszawie dużo osób się zgłasza. Prywatna opieka lekarska to jest to, po NFZ niestety nie można się wiele spodziewać i trzeba się jeszcze wyczekać w kolejkach.

Do tych specjalistów śmiało można się wybrać bo są naprawdę świetni w tym co robią. Mają wiedzę, doświadczenie i wiedzą jak pomóc każdemu pacjentowi. Nie bez powodu z resztą cieszą się w sieci tyloma pozytywnymi opiniami. Warto sobie zerknąć na ich stronę i doczytać więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o swoich problemach z tarczycą dowiedziałam się przy okazji kolejnej ciąży (trzy pierwsze straciłam). Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Po urodzeniu dostałam zapalenia tarczycy, które po kolejnej ciąży stało się przewlekłe i tak mam hashimoto. Moja tarczyca zjada samą siebie, płaty są coraz mniejsze. Z niedoczynności przechodzę czasem w nadczynność, a przez to mam też problemy z glikemią i muszę chodzić także do diabetologa. Tarczyca potrafi zepsuć cały nasz organizm. Dlatego uważam, że badania tarczycy powinien przechodzić każdy raz na rok, moźe dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinska tarczyca

Naturalny hormon tarczycy świni suplementy dieta niedoczynność Hashimoto Thyroid Thiroyd tajski hormony tarczyca

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa lub rejestrowana poczta lotnicza z Tajlandii (idzie do 10 dni) i przelew na PKO. 

Również mam suplement Thyroid-S i Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł. 

Proszę przekaż znajomym. 

dziekuję z góry
 
Jan Krongboon 

massagethai.info
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinska tarczyca

Naturalny hormon tarczycy świni suplementy dieta niedoczynność Hashimoto Thyroid Thiroyd tajski hormony tarczyca

świńska tarczyca suplement diety Thyroid TR Thiroyd NDT tajski

Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa lub rejestrowana poczta lotnicza z Tajlandii (idzie do 10 dni) i przelew na PKO. 

Również mam suplement Thyroid-S i Thyroid TR (bez laktozy i glutenu), 1000 tabletek po 60 mg, za 250 zł, włącza to koszt wysyłki rejestrowanej z Tajlandii. Mogę też go wysłać z Polski, ale za 350 zł. 

Proszę przekaż znajomym. 

dziekuję z góry
 
Jan Krongboon 
massagewarsaw gmail com

massagethai.info
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli macie problem z tarczycą lub podejrzewacie że jest z nią coś nie tak to zajrzyjcie na stronę www.seneko-med.pl Tam znajdziecie sporo przydatnych informacji dotyczących chorób tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam oryginalny turecki Tiromel. 100 tabletek.
odbior osobisty okolice Pruszków, Warszawa Ursus.
Możliwa wysyłka.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Bardzo proszę o pomoc.Czy z takimi wynikami muszę iść do lekarza?TSH 1,690 uIU/ml norma(0,270-4,200) FT4 0,96 ng/dl norma(0,93-1,70) anty-TPO 47,11 IU/ml norma(0,00-5,61).Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×