Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

kochana a skąd ja mam to wiedzieć :D ja córką eks- pilota jestem, a nie jakiegoś tam czołgisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mówiłaś, że Twój mąż jeździł czołgiem kiedyś jakby mój mąż jeździł czołgiem, to normalnie nie wiem, chyba bym z nim jeździła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, to ja już wolę być Arnold, Eastwood już stary jest i pomarszczony :D a Arnold to kiedyś z bazuką latał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, lecę. ale jutro jestem - jak tylko wstanę. ależ jutro będzie pieknie ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, nie torpeduj mnie, to z innej strony, jak ja bym miała męża, który kiedyś, mimo że jeszcze wtedy nie był mężem ani nawet facetem, jeździł czołgiem, to normalnie nie wiem, kazałabym mu zbudować czołg z tektury i mi wszystko objaśnić, i tak byśmy sobie wieczorami jeździli :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, czekaj Laurka, kto tu jest taki debeściak, no normalnie szef wszystkich szefów, a nawet szef szefa wszystkich szefów... co bym mogła nim być... Rambo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, kuźwa, toć on ma chyba z 80 lat, a może nawet i więcej, wszystko (dosłownie) pewnie już mu wisi, a Sylwek to co i raz z młodszą się pokazuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fuuuj odnosi się do wszystkiego, co wisi starszym mężczyznom :D a nie do Bogusia, chociaż jeśli chodzi o Bogusia, to Boguś mówi z takim przydechem, że ja mam wrażenie, że jemu się ciągle chce ekhm... no kupę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka ja bym chyba Trawolta na Twoim miejscu chciała być z tych wszystkich twardzieli bo i potańczy (pulp fiction) i przywalić potrafi (bez twarzy) no i z wielkim pistoletem biega (bez twarzy) no i chyba jeszcze wszystko mu nie wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula Mycha
Cześć dziewczyny tak Was czytam i czytam...i jestem ciekawa co to był za topik z ta Beatka Herbatka?? Chętnie bym poczytała co ona odwalila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, coś o mężu kasującym numerym wpisz to w wyszukiwarkę, coś Ci wyrzuci a skąd wiesz, że to była Beata herbata, a nie wiesz, co odwaliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula Mycha
Wiem z tego topiku bo sie w nim troche zaczytałam. I zainteresowalam sie co wam ta Beatka zrobila. Zaraz sie dowiem bo juz odnalazłam tamten stary topik. Dzieki. Bede tu co jakis czas zagladac jesli nie macie nic przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domu :D idę zaraz coś zjeść i zmyć kupę garów. głosuję za De Niro - też czasem szczelał :D a w ogóle to boskim Bondzie żeście zapomniały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Bondzie, tym no, jak mu tam było w mordę. tym z \"Imienia róży\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubicie \"ojca chrzestnego\" ? ja uwielbiam i wymiękam patrząc na Brando i Pacino :D a książka - miodżo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przyszłam, a wszystkie poszły, tak ? 😠 :P jutro będę. poproszę wyczerpujące odpowiedzi na temat zadany powyżej :D dziś \"gotowe na wszystko\" więc wieczorem z lampką wina zalegnę na kanapie :D 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie Al bierze w ojcu ale od 2 części :D w pierwszej to taki szczypior był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny ale sie usmialam!!:) (jak sie do cholery robi taka rozesmiana pelna geba twarzyczke??? moze mnie ktos uswiadomi) ale mialyscie humory he he he ja caly dzien czasu nie mialam aby chociaz poczytac nad czym goraco ubolewalam ale za to wieczorkiem przysiadlam i wszystko nadrobilam, boki zrywalam bo myszor halinka i laurka jechaly rowno:) to sie nazywa humorek! u mnie zaczal sie sezon chorobowy- moj synek ma jakas wredna infekcje, ktora calkiem mu glos odebrala, lezy tylko na sofie z szalikiem i nic nie mowi a jak go o cos pytam to pisze mi na kartce odpowiedz, mowie wam! obiecalam mu, ze zrobie mu na jutrzejszy obiad poledwiczki w sosie :) musze leciec w zwiazku z tym zeby zdazyc na Gotowe na wszystko:) samotna bella: jak egzamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello:) A ja nie mialam czasu w ciągu dnai więc teraz nadrabiam:) Jesli chodzi o filmy to wczoraj Moj Pan:p zakupił w Empiku limitowaną kolekcję\"Stawki większej od życia\" J23 znowu u Nas w domu nadaje:):):) Jutrov kliknę bo dzisiaj c.d.n... ogladania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieśmiała musimy się zastanowić nad tym Bondem? :-) wolisz śmiałą czy nieśmiałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×