Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hello dziewczęta :-) co do różnicy wieku to ja akurat mam duże doświadczenie :-) mam dużo rodzeństwa ja jestem najmłodsza :-D a między mną a najstarszą siostrą jest 16 lat różnicy, a między najmłodszym bratem a mną 4 lata kontkatu z siostrą nie miałam aż do czasu gdy dorosłam :-D a najlepszy kontakt mam i tak ze średnim bratem starszym o 12 lat więc chyba reguł nie ma Magde M też oglądam ale też nie wiem po co na wysokim poziomie to ten serial nie jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to samo pomyslałam, gdyby się już pocałowli w 5 odcinku, to by się za szybo serial skończył. A w ogóle to Ci się Magda z charakteru podoba ?? Bo dla mnie ma jakiś sztuczny i drewniany charakter - w życiu bym takiej koleżanki nie chciała mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty Laurka seriali nie oglądasz :-P to takie \"wspaniałe\" - he, he.... wszystkie polskie seriale tak dobrze realia oddają i w ogóle. No ja też niby nie oglądam (przyznaję sie tylko do dwóch oglądanych regularnie) ale i tak wiem, co się dzieje, bo to w necie napiszą, albo koleżanka poinformuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Laurka - kamień z serca mi spadł ;-) bo jednak wiesz co się w naszych \"kochanych\" realiach serialowych dzieje ;-) A tak w ogóle, to mało jest naprawde niezłych seriali - najlepszy to chyba \"Przystanek Alaska\" był, chociaż nie za bardzo go \"caiłam\" jak leciał - chyba za młoda byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się przynam - tylko się nie śmiejcie oglądam ...................... \"Na wspólnej\" wiem że to wstyd :-D i mam nadzieje że mnie nie wywalicie ze swojego klubu za to teraz Magdę M. też zaczęłam (3 odcinki) ale nie wciąga mnie zbytnio a gotowe na wszystko - widziałam raz a później już się nie składało jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam Magdę M, Sotowe na wszystko, no i to nieszczęsne MjM, od którego nie mogę się odzwyczaić :D czasem włączę \"przyjaciół\", ale lecą teraz odcinki, które znam więc oglądam raczej od przypadku do przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Alaską przepadałąm, jak cała moja rodzinka, zawsze wszyscy równo przed tv zasiadaliśmy. nawet pamiętam, że w poniedziałki ten serial leciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka! Alaska jest teraz w tv - na tvn bodajże, ale oczywiście w godzinach wczesno popołudniowych i w tygodniu. w domu siedzisz i nie oglądasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - teraz go powtarzali, pewnie specjalnie dla Laurki - bo ok. 14.00 (o Przystanku Alaska piszę) Aha - \"Przyjaciół\" uwielbiam - mogłabym na okrągło ich oglądać :-) Kogo z bohaterów najbardziej lubiłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko ja też uwielbiam \"przyjaciół\', od lat, odkąd pierwszy raz w szkole średniej na canal+ w paśmie odkodowanym puszczali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - niestety Alaska się tydzień temu skończyła - widziałam, że pisali w programie, że ostatni odcinek, więc córka może dalej bajeczki oglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też go lubię i myślę, że idealnie z Moniką do siebie pasują. Zresztą Monika to moja ulubienica była :-) A z facetów dla mnie najśmieszniejszy był Ross, co za typ :-) Zresztą oni wszyscy śmieszni byli. W piatki zawsze jakaś część Przyjaciół jest u mnie oglądana. Tylko szkoda, że skończyli już ten serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety widziałam tylko odcinki, które były emitowane u nas,ale też już końcówki nie miałam gdzie. więc skończyłam chyba na 5 serii :( ledwo jak monika i chandler zamieszkali razem :( reszty nie widziałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seriale na topie? moje typy: 1. Przyjaciele :-) zawsze i niezmiennie 2. Allo, Allo - uwielbiam Rene i cała resztę z babcią włącznie 3. Świat wg Buddych - rozbraja mnie spryt Peggy ostatnio Gotowe na wszystko choć zdecydowanie wolę się pośmiać :-) więc komedie na pierwszym miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszor - to masz fajnie - w jakiś weekend idź do wypożyczalni i pożycz kolejne odcinki - będziesz miała niezłą zabawę :-) Rybko - Allo, Allo - też jest niezłe - zwłaszcza Babcia i ten pomocnik Herrflicka. Natomiast ten policjant Dziń dybry mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ! Pani Bukietowa jest niezapomniana i jakoś bardzo przypomina mi te babcie z kólek różańcowych w Polsce ( bez obrazy oczywiście bo to tylko moje określenie na takie Bukietowe ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś bylam na takiej imprezie w knajpie allo allo każdy z uczestników musiał się przebrać za postać z serialu było nas 20 osób reszta gości w knajpie (ubrana \"normalnie\") robiła sobie zdjęcia znami właściciel knajpy dzwonił co byśmy znów przyjechali taką atrakcja jesteśmy nawet w ulotce reklamowej nasze zdjęcia umieścił ubaw był po pachy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dvd są chyba 3 odc. na jednej płytce, co? ciekawe ile kosztuje wypożyczenie. ja tu mam w pobliży tylko beverly h. a tam płytka z filmem ok. 10 zł średnio :o sporo kasy musiałabym wydać żeby wypożyczyć parę płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to już lepiej. ja mam w domu jedną oryginalną kasetę, ale vhs i tam są po 3 odc. tylko. są napisy mam nadzieję ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakaś dziwna ta kaseta - chyba krótka :-) Napisy oczywiście są - już sie tak do nich przyzwyczaiłam, że jak oglądam w TV, to denerwuje mnie głos lektora. A największą masakrą było podkładanie głosów na Canale+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie dlatego mam tę kasetę. dostałam ją od kolegi w średniej szkole kiedy to emitowali \"przyjaciół\" tylko z dubbingiem. jechał do anglii do siostry i dostał bojowe zadanie zakupu, bo byłam bardzo oryginału ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jak miała na imię :-D kropeczk - intuicja działa bez zarzutu :-D mój chłopak był tym kulawym w długim czarnym płaszczu ten oficer SS co on z Helgą teges :-D :-D zabawa przednia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×