Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kurcze - ale po Polsce jesteśmy rozrzucone !!! Cześć Mężatka :-) 🖐️ zaraz sprawdzę maila - i odpiszę, bo taki burak ze mnie, co do ludzi nie odpisuje. Już mi się znajomi skarżą. Laurka, ale Ty masz fajną stopkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod konec tygodnia będę musiała wstecz spojrzeć i spisać tusz do rzęs i kremik, o którym Halinka skrobała. ale ona w weekend była więc to będzie proste :D w piątek lecę na zakupy, no i bilety do teatru odbiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już przechodziłam, Halina, to teraz Wasza kolej ;-) A naprawdę, to mam nadzieję, że Wy zdrowe będziecie. A w ogóle, to gdzie jest Walnięta ???? Nie odzywa się kobieta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... co znowu ? Teraz tylko ja z Laurką na I zmianie jesteśmy ??? Powiedzcie mi - planujecie coś w zimę ?? Jakiś wypad do domku góralskiego, na narty, co robicie na Sylwestra ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to musiałam już pomyśleć o Sylewstrze już we wrześniu - wyobraźcie sobie, już były pozajmowane pokoje. Wyjeżdżam w góry, niedaleko Zakopanego. Mam zamiar się na nartach nauczyć jeździć, no i w góralskiej knajpie Sylwestra spędzć. Póki co kompletuję strój narciarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa.sylwester. w zeszłym roku byłam po prostu u rodziców. a to dlatego, że w święta mąż miał służbę i bylam sama w poznaniu. tak więc wizytkę przełożyliśmy na sylw ka. ale w tym roku? kto to wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i problem kreacji mam z głowy, bo będę w knajpie - więc dżinsy i bluzka wystarczą. A była któraś z Was na balu sylwestrowym, albo może się wybiera w tym roku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na balu nie byłam nigdy w knajpie pare razy, raz nawet w takiej ekskluziw, ale balów nigdy kropeczka ja w zeszłym roku miałam pierwsze ślizgi na nartach i było ciężko na początku ale teraz zimy się nie mogę doczekać choć marznę już przy +10 stopniach to i tak na śnieg czekam przez te narty :-D ja planuje (choć mam tylko 10% szans że się uda) wyjazd do ciepłych krajów, marze o tym od dawna, na plaży spędzić swięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, znów jakaś podszywka. ale Mężatka jest zdaje się znajomą Kropeczki więc może Kropeczka zauważy jakąś \"zmianę\" w niku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, jasne Laurka - zapalone - ale chyba na narciarzy raczej ;-) Toć ja w życiu nart na nogach założonych nie miałam. W tym roku odbędzie sie moja premiera. No strój mam - więc mnie tylko na górę śniegu dajcie i zaczyyyyynam szusować. Ciekawe ile razy sobie tyłek obtłukę. Sylwestra w góralskiej knajpie jeszcze nie spędzałam, na balu też nie byłam. Najczęściej siedze w domu, bo akurat nie lubię sylwestrowego szału. Imprezy domowe z reguły omijam - w domu sie naimprezowałam w LO - wystarczy mi. W zweszłym roku byłam w klubie - fajnie było, nawet męski striptiz dodali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo mnie się znów lampka włączyła, nie wiem czemu :D jakoś kojarzę,że Mężatka miała mnij postów na swoim koncie. ale mogę się mylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakumałam :-D:-D:-D mężatka napisała \"Laurka stara rura... hahaha\" ale to była odpowiedz na pytanie \"co wpisać w tabelkę\" a nie wyzwisko rzucone w kierunku Laurki chyba o to poszło tak myszorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - wydaje mi się, że to nie żadna podszywka, to ciągle ta sama mężatka, która odpowiedziała na pytanie Laurki o wiek, co ma napisać. A Mężatka napisała, że ma w Jej wiek \"stara rura\" wpisac :-) A że strona przeskoczyła - stąd mogło wyniknąć nieporozumienie. A Mężatka przeżyła już ohydnych podszywaczy i zabezpieczyła jak można wariacje swojego niku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, o te posty mi chodziło. ale pewnie sobie ubzdurałam, że było ich mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - Mężatka sie dużo udziela - i ma dużo wpisów :-) Wg mnie wszystko sie zgadza, ale dobrze, że jesteś czujna :-) Widziałyście ten topic, co Wam do Niego link przesłałam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, czy ty chcesz żeby mnie z pracy wyrzucili? ja się nie mogę szczerzyć do monitora :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef ma gabinet na przeciwko mojego biurka jak z niego wychodzi to ma mnie na widoku i ciągle mnie pyta co mnie tak ta dokumentacja bawi :-D :-D :-D a ja uśmiech cały dzień od ucha do ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, że masz taki dobry humor zawsze - albo sie będzie dziwił, albo cieszył, że chociaż jeden pracownik chodzi zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×