Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Stokrotko, ale zajrzyj tutaj jeszcze :-) I mam nadzieję, że może na weekend będziesz, bo ja będę i chyba żadnej innej dziewczyny. Rybko - gratulacje - Ty miałaś wpis nr 4000 !!! Poprosimy o szampana i truskawki i bitą śmietanę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam podniosę
.............bo ja nieśmiała jestem............... I za stara dla Was jestem :-D Ale lubię Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Stokrotko Myszorku , po ostatnich lekcjach Laurki to chyba umiesz juz ten rosół ? ;-) a swoja droga swoja pierwszą zupe ugotowałam wrzucając do wody mrożonke warzywną i to wszystko - jakoś nie wpadłam na to ,że mięsko, że jakies przyprawy itd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie zaszczyt spotkał :-) szampan dla wszystkich i wiecie co - dla każdej deser lodowy taki prosto z kamei pachnący i pyszniutki - teraz juz się nie wykręcicie dietami bo wiem jak wyglądacie :-) nieśmiała czytelniczko tutaj miło jest każdemu kto zagląda może jakies ciekawe przepisy znasz lub dobry lub zły humor - tu dobrze trafiłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee Rybka - Laurka to nas - czyli mnie i Myszora, to uczyła, jak ogórkową gotować, a nie rosół :-) Swoją drogą, to w następnym tygodniu przymierzam się do zrobienia albo ogórkowej, albo tej chińszczyzny, albo tego makaronu z pietruszką, co to mąż Laurki robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytać to ja sobie mogę. ile ja już przepisów na www czytałąm. jak zrobię i będzie jadalny to znaczy,że się naczyłam :) limitu wiekowego nie ma. zapraszamy serrrrdecznie. tylko niki czarne preferujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, co to mi lata przy myszy? dziewczynki, mam za pół godziny seminarium, może wreszcie dostanę dziś temat!! nie wracam na weekend, więc nie wiem, kiedy Was przeczytam, to może się nie rozpisujcie za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie się zdaje, czy Halina mnie tu \"migła\". No Halina - nawet sobie nie wyobrażasz, co my tu nawyrabiałyśmy podczas Twojej nieobecności !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathea
Ja też Was dziewczyny czasami czytam, fajne z Was babki, tu jest jakos inaczej, miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka skoro nie wracasz to ostatni news - wymieniłyśmy się imionami i zdjęciami. możesz podać mailika to i tobie coś podeślemy :) a ty potem nam w miarę możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Halina - już za późno - nabroiłyśmy tak, że ho, ho, i powiem więcej - Ty też musisz nabroić. Na Twoje zdjęcia tutaj czekamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mejl jest w moim profilu, kliknąć w mój nick trzeba tylko, poproszę wszystkie zdjęcia, swoje wyślę Wam też, jak wrócę do domu, uciekam już, trzymjacie kciuki, żebym jakiś łatwy temat dostała 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathea
Laurka, polubilam Ciebie szczegolnie, bo masz taka sama sytuacje zawodowa jak ja, no i brzdaca ze stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathea
juz sie nie wtracam ,sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathea
yhm, chloptas ze stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, bez fałszywej skromności, że fajne babki jesteśmy - zadbane, szczupłe, \"niezłe laski\". Powinnyśmy się \"Klubem wspaniałych\" nazwać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cathea 🌼 nie uciekaj :-) ja też mam chłopaka ze stycznia 2003 ale na wiele tematów tu gadamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cathea
dzieki dziewczyny, chetnie popisze, no i sprobuje sie zaczernic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×