Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

robiłam już kopytka. ale pyzy to wyższa szkoła jazdy. wiecie, że ja w życiu nie ulepiłam pieroga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna jestem i tez mnie to niecierpliwi (zły), musze czekac na \'\'powrot taty\'\', moze jablko... no sama nie wiem, jak sobie posole to na pewno mi ,,wejdzie\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, ja też nic nie ulepiłam - chyba, że bałwana ze śniegu :-) Poddałam się, nic mi już komplentnie nie idzie, więc też NIC już nie będe robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Rybka dziewczyny - to Stokrotka lepi :-) ja kupuję gotowe :-) a swoja droga jak tu będzie Stokrotka to poprosze o przepis na pyzy , kóre rosna bo jak próbowałam to takie kamienie wyszły ,że nawet przekroić było trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wykręcę się pizzą. pozostaje jeszcze niedziela. wypadałoby jakieś mięcho zdobyć. ja z mięcha umiem tylko: - udusić żeberka - zrobić gulasz np. wieprzowy lub z dodatkiem karkówki - zrobić kotlety z piersi lub schabowe i zdjae się z karkówki - udusić jakieś kurczakowe udo lub skrzydło może byście podpowiedziały mi co można jeszcze upichcić, oprócz tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym zjadła pyzy, ale mam dziś na obiad warzywa, więc wybieram tą \"zdrowszą opcję\", ale czy lepszą w smaku, to nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielonych/pulpetów nie robiłam. zresztą mąż chyba nie lubi. a tak z ciekawości to jakie mielone się kupuje ? wieprzowe,wołowe ? i jeszcze jakieś inne jest ale teraz nie pamiętam jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Kropeczko to powiedz jak tam z podrzucaniem papierów Ci idzie ? w mojej firmie właśnie ognisko planujemy :-) kiedy ja ostatnio na ognisku byłam - wciąż tylko grill i grill :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie buraczki mama moja robi,mniam. no dobra, nie męczmy Kropki. chyba kupię schab bez kości (do czego służy ten z kością ???????????????) i zrobię kotlety.i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor ten z koscia jest na wywar, z miecha schabowe, a z kilku takich kosci wywar na zupe, mozna tez dodac drobiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerzucanie papierów w ogóle mi nie idzie, załatwienie czegokolwiek też nie. Najchętniej to położyłabym się na kanapie pod kocem i obejrzała jakiś film. Dzisiaj wieczorem \"Raport mniejszości\" ma być. WIdziałyście to ?? Nawet niezły, więc pewnie obejrzę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam uffff ale napisałyście Kropeczka ja mam starszego chłopa 7 lat (zawsze miałam starszych) jak raz z rówieśnikiem byłam to się dogadać nie mogłam ale to było w wieku 23 lat więc on miał pstro w głowie chyba bardziej niż ja :-D i generalnie nie wyobrażam sobie być z jakimś siuśmajtkiem choć wydaje mi się że w pewnym wieku (w który kurka niestety wkraczam) te róźnice się zacierają Myszorek schab z kością na kotlety też się kupuje, moja mama takie czasem robi twierdzi że są lepsze, a czy ja wiem z tą kością to tylko same problemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wszystko wiem. film na tvn o 20stej z tomkiem k. no to u mnie będzie i komp i tv jednocześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku - o 20.00 na TVN - a gra Tom Cruise i Collin Farel. Taki thriller s-f Bella - no i jak to jest mieć starszego faceta ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze schabu z kościa pieczeń przeważnie robię :-) wtedy mięso nie kurczy się aż tak bardzo mielone z wieprzowo-wołowego robię ale to raczej z przyzwyczajenia niż specjalnej potrzeby Bella - to rozumiem z tym chłopem :-) a zdjęcie z bliższej odległości znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie taki się w życiu już wyszalał wiele przeżył wie jakie ma szczęście że w końcu w wieku 33 lat spotkał ideał :-D ;-) i nie ma powodów by szukać dalej wiele może zaoferować oprócz miłości (stabliność, opiekuńczość ...) a jest jeszcze dość młody by zaszaleć ze mną tu i tam :-) wie co w życiu najważniejsze i nie trzeba mu tego przypominać nie mam porównania bo tak jak pisałam z gościem w moim wieku byłam tylko raz i to dawno więc się chyba nie liczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Bella - pięknie to opisałaś. Całe szczęście, że mój \"chłop\" dojrzały duchem, bo bym tu trupem z zazdrości padła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie \"padaj\" bo kto wie co mu odbije jak do 40 dobije (teraz ma 34) kryzys wieku średniego - szesnastki zacznie wyrywać motor sobie kupi :-D a mój ma bliżej do 40 niż Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - wysłałam Ci zdjęcia :-) Rybce i Laurce też już wysyłam. A i Halinie by trzeba było coś tam podrzucić, jakieś foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Bella, jak tak to ująć, to może masz rację - nie będę padać trupem w takim razie :-) No, powoli mi się nastrój dzięki Wam polepsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×