Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Halinka coś Ci się pokręciło Złotko ja juz mam maila :-) ale chciałam jeszcze wiedzieć dlaczego zdjęcie takiej laski dostałam skoro mówiłaś tyle o niedoskonałościach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, ale jeszcze jednego pisałam, bo coś zapomniałam dodać :D już nie wiem w co ręcę włożyć i do kogo gdzie pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to próbuje wejść na pocztę... na pocieszenie Halinka - niektóre z nas jeszcze pracują oprócz pisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - dość tych męczarni Myszorku - ja Ci te zdjęcia wyślę. Halinka - mogę, mogę ??? No dobra - na swoją odpowiedzialność wysyłam. Tylko Halina - nie bij mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz, ale to nic nie da :D nie chcę być złym prorokiem, ale musimy zmusić Myszorka, żeby sobie założyła konto na jakimś innym portalu, bo któraś nagle będzie potrzebować pilnej rady od Myszorka i nic, nie da się skontaktować wymieńmy się jeszcze numerami komórek, będzie zabawnie, będziemy się męczyć sygnałami o 3 w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - wysłałam Ci - najwyżej Halinka mnie znienawidzi za to - oby nie :-) Dlatego dla Halinki 🌼 - a tak się podlizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Stokrotko, jak dzisiaj przeglądałam, wysłane maila, to mi się też nie otworzyły, i zastanawiałam się, czy Ty sobie poradziłaś. No dobra spróbuję jeszcze raz, chociaż nie pamiętam już jakie to były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja dostałam, Kropka, Twoje 2, w pierzynce i jak stoisz, zdjęcie przekręcone o 90 stopni. a coś dziewczyny mówiły, że ich więcej jest, to ja też chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff. doszło. ale na drugiego maila. coś myszorowaty mail szwankuje Halinkę już na tlenie wychwaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze straszyli, że nietoperze się wplątują we włosy Rybka, dopiero teraz? to może mi się poczta kitrasi, a nie Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też, ale mnie to z niewyspania. więc wracam zaraz pod kocyk jak to moje włosy nie wyglądają na proste! bo ja tam jestem roztrzepana koszmarnie i one nie sa kręcone, tylko skołtunione, bo to był czwartek i po lekcjach polazłam na tę imprezę tak z marszu ;D Kropka, bo Cię nalecę, jakem nietoperek, gdzie te fotki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do Ciebie nie dotarły ?????? Ale świnie 😠 Może dlatego, że ciężkie są - ale to i tak długo. To co Ty tak cicho siedzisz ?? Trzeba było wcześniej krzyczeć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo gdzieś polazła była :D wszystko teraz na tlenie widzę, ikonka była niebieska,a to znaczy, że długo myszki nie dotykała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty cwaniaku - faktycznie, przypomniało mi się, że coś tam mówiłaś, że jedno o 90 stopni obrócone, a drugie w pościeli. Więc masz, jak wyglądam już wiesz, więc prosze mi się tu nie awanturować. Wiesz kobieto, jak ja zapracowana jestem ??? ;-) Może mi się uda wysłać Ci jeszcze inne, ale na to trzeba cz a s u, więc cierpliwości kobieto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×