Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ja jestem, ale na momencik - przezywam zalamanie z powodu nowego prezydenta :-( Dno, dno, dno.......co za porażka :-( A tak w ogóle, to do jutra dziewczynki :-) Myszor - fajny miałaś weekend z Psiółą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko 🌻 co ty na kafe w weekend porabiasz? :D u mnie było super. dużo gadania, dużo łażenia, dużo wina i zakupy :D udane zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam - jaki weekend ? Już koniec weekendu :-( Ja już o pracy myślę, i że rano trzeba wstać Rybko - pewnie też się martwisz wyborami - jak się czujesz tak ogólnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nima Rybki. nie marudź,przy wstawaniu pomyśl że nie wstajesz tylko do pracy. spotkasz się też znami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja rzadko pije ale dziś.... no dziś załamana jestem.... i pocieszam się likierem ,mąż to już nawet wyłączył telewizor bo co rusz przeklinałam ..... e tam, mam tylko nadzieję,że oni choć troszkę opniii będą się bali i nie zrobią nam tu reżimu.... choć to niewykluczone a religią panującą będzie sekta Rydzyka.... ;-( no załamka.... ale jest demokracja i trzeba zgodzić się z większością... ale to żadne pocieszenie.... Za takie gadanie o jajkach i lodach to już dziewczyny niedługo paluszki ucinać będą żeby było moralnie i prawnie ;-(... e tam kończę i do męża się przytulę - on mnie rozumie - jak dobrze ,ze mam takiego fajnego męża.... szkoda,że nie zawsze o tym pamiętam ;-( jutro też zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka tylko spokojnie :) to ja z tych niewierzących, to ja nieochrzczona,to ja będę mieć przerąbane ;) prześpij się. jutro będzie lepiej. chyba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.... wczoraj naprawdę musiałam miec doła... sorka za takie wynurzenia ;-) dziś sie z tgo śmieję choc naprawdę wcale mi do śmiechu nie jest... Myszorku dzięki :-)🌼 chyba lepiej sie nie interesować polityką i nie miec takich problemów.... za to dziś też jest dzień i zaczniemy coniektórych rozliczać z obietnic wyborczych... myślę, że PO przejdzie do opozycji... czy mozna zrobić coś innego, czy można dogadać się z ...nimi? ech... zabieram się do pracy i nie myślę o tym, poczekam co się będzie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Też tu jestem, ale nastrój taki sobie - zastanawiamy się z kolegami i koleżankam, jaka teraz będzie ta IV Rzeczypospolita. Co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście nawijały wczoraj pierwsza przerwa zaliczona pierwszy papierosek zaliczony muszę dziś sieciówkę kupić idę do fryzjera, schlastam się o połowę krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też muszę dziś kupić sieciówkę. zaraz idę po drugą kawkę. też jestem ciekawa jak to teraz będzie, bo naprawdę pewna byłam, że \"mniejsze zło\" wygra \"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bilecik miesięczny. kom kartę trzeba podładować :D (swoją drogą ździerstwo tu w poznaniu. w wawie kom karta po 5 zł, tutaj po 17. bilety dobowe też w wawie tańsze itd. :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no Myszor, a ja myślałam, że w Wawie komunikacja najdroższa, a tu niespodzianka :-) A w Internecie teraz o First Lady się rozpisują.....oj coś mi się wydaje, że nie będzie miała łatwego życia :-O Stokrotko - też nie wiedziałam, co to jest sieciówka ;-) Myślałam, że Halina po kablówkę poszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pracuję, pracuję ... o 13.00 wychodzę na spotkanie... chyba dziś nie pogadam z Wami ;-( ale oczywiście mam Was na pasku i podczytuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Rybka, za wiele, jak sama widzisz, to do podczytywania nie ma :-P Stokrotko, koleżanka z pracy, kupiła sobie turkusowy sweterek z Orseja - ładny kolor i super się komponuje z brązowymi dodatkami. Ja natomiast mam zamiar w tym miesiącu kupić sobie pierwsze \"dorosłe\" kozaki, na szpilce. Tylko nie mam pojęcia jakie - jest milion rodzajów, wszystkie niby ładne, a mi się nic nie podoba :-o Ale chyba w moim wieku, to już wypada mieć takie kozaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zaszalałam i kupiłam drugi brąz sweterek (z tych krótkich) bo idealnie pasuje do jednej mojej kiecki :o a dziś dostałam nagle 100 zł premii od byłego szefa i kusi mnie by dziś kupić sobie jakąś torebkę 😭 a przecież wczoraj 75 zł na ten sweter wydałam więc nie powinnam. jak trudno być kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Myszorku - to wspaniałe jest być kobietą, a premię potraktuj jako niezapowiedziany prezent i kup sobie za nią w prezencie torebkę. Siebie też trzeba czasem porozpieszczac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja się tak rozpieszczam ostatnio, że ho ho :D ale chyba zrezygnuję z zakupu czapka-szalik-rękawiczki na rzecz jakiejś taniej torebki :D najlepiej brązowo-czarnej, bo w brązach czasem łażę i by sie przydała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Myszor, ale mi \"apetytu\" na zakupy zrobiłaś :-) Też bym poszła, ale jeszcze wypłaty nie mam :-o Ale lista zakupów już jest :-) I się doczekac na te kozaki, kosmetyki, książki i inne \"pierdoły\" doczekać nie mogę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy, zakupy kocham je :-) ostatnio zachorowałam na bluzeczkę brązowo turkusową z jakimś haftem i kopertowym dekoldem .... ale też muszę poczekać na wypłatę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Stokrotko ? Ja też myślalam o ccc :-) W Avanti był taki ich mini katalog i spodobały mi się jedne kozaki - i to dość tanie, bo za 330 zł., no to mogę sobie kupić na początek. Bo już się bałam, że będę musiała wydać jakieś 500 zł. Nie znam tej firmy co prawda, ale myślę, że i tak warto, bo pewnie i tak będą na jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki dekold zakładany z przodu - jak chcecie zobaczyc to na Allegro jak wpiszesz kopertowa bluzka jest tego troszkę :-) ogólnie chodzi o to ,że dekold jest spory ale ładnie sie prezentuje :-) a opisywane przez Was kozaczki mam właśnie w samochodzie - długi , skórzane, na szpilce, przód w szpic :-) musze udac się do szefca bo zniszczyły mi sie końcówki obcasków. Kupiłam je za 420 zł w zezłym roku ale około lutego jak już były przecenione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko - Avanti to gazeta o ciuchach, i nic z niej nie kupisz - ona poleca sklepy, gdzie można coś kupić ;-) Jak miałaś już kilka par butów z ccc, to kupię sobie te kozaki stamtąd :-) Rybko - ja jestem skąpiec, jeśli chodzi o buty - i 420 zł., jak na kozaki, to dla mnie za drogo by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czubów w butach nie cierpię :o mimo, że mam zgrabne 36 i mogłabym nosić to nie lubię. jedne jedyne takie czuby na ślub sobie kupiłam bo innych nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×