Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

zaczynam się domyślać, czemy faceci tak lubią lody, z tego, co pamiętam, to panie lodziary, ups, lodziarki, w tych lodziarniach przy tych maszynach siedziały we fartuchach, a skoro lody się sprzedaje latem, to ciepło jest, to pewnie były tylko we fartuchach i niczym więcej :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, a są w Gdańsku takie lody kręcone amerykańskie? Pani kręci i kręci do tego wafla i taki ukręcony wielki stożek się robi. Są? To ja może na wakacje przyjadę i się zatrudnię przy kręceniu, np. w Sopocie na molo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzynek rozmoczonych nie lubię, fuj a lody lubię najbardziej wodne :D albo sorbety ale czasem i ja ukręcę, a co, niech ma :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bierzesz duży wafel, bo i lód jest duży, to się musi zmieścić, podstawiasz go pod taką dziurkę, z której substancja lodowa się wydobywa z tej maszyny i zazwyczaj masz w tych maszynach dwie wajchy, no to pociągasz za jedną, substancja zaczyna się wydobywać, a ty obracasz wafelek w kółeczko, żeby się taka spiralka w stożek zrobiła i już! voilla! 🖐️ Laurka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie masz maszyny?? to kto Ci tę dwójkę dzieci zrobił? :P :D:D:D tylko pewnie ma jedną wajchę, ale to nie szkodzi, moja też ma jedną wajchę i radzę sobię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moja wajcha 300 stąd, to jak mogę ją złapać? a takiej jakiejś byle jakiej pierwszej z brzegu to nie chcę 😭 chcę moją wajchę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Bellcia, ja się pakuję, albowiem już za parę chwil, za chwil parę, wezmę plecak swój i gitarę i idę do urny, a potem spadam do siebie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellcia, z tego akurat to się ciesz, odżyjesz :D wszystkie odżyjecie :D ale spoko, w piątek znowu będę, bo święto grobów, a i w tygodniu zajrzę pewnie ze szkoły :D e tam, Stokrotka, instrukcję to każda do siebie ma inną, powinnaś opracować swoją na takie dni jak ten :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam Stokrotka, miłego wieczorku pozostaje mi więc Ci życzyć :D pozdrawiam wszystkie baby 😘 🖐️ do piątku, a może i wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że znikasz bo ja sama przy winku siedzę. mąż na służbie, a psióła w pociągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×