Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Bella - idź do sklepu - szybciutko ! Stokrotka - no właśnie miałam Ci odpisać o tych bluzkach, i zaponiałam - więc jeśli chodzi Ci o kopertowe bluzki koszulowe, to widziałam takie w Andre Renuard (to taki sklep Wólczanki) na Alejach Jerozolimskich, to jest sklep w tym nowym hotelu - Polonia się ten hotel nazywa, on jest przy Cepelii, jakiś czas temu go remontowali. No a ten sklet jest na parterze tego hotelu. Ja sobie chę tam właśnie taką białą, kopertową koszulę kupić - bo widziałam. Nie wiem, jakie są tam cany, ale Wólczanka nie jest aż tak droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów zmieniłam stopkę bo ta długa była bardzo męcząca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L A U R K A wróć ! żeby jej się to niańczenie za bardzo nie spodobało bo pół przedszkola sobie do domu sprowadzi i tyle będziemy ją widziały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę podobieństw między nami jest - i oczywiście teraz żadne mi do głowy nie przychodzi 😠 Będziesz dzisiaj oglądać \"Gotowe na wszystko\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co Pani Kropka :D jedno podobieństwo jest, że tak powiem podstawowe, ale forum nie jest miejscem gdzie mogę je wymienić :D serial obejżę, a jakże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi teraz \"ćwieka zabiłaś\", no bo.....stopy mamy podobnej wielkości :-D, włosy niby też, bo ja takie ciemne, Ty też. Poglądy na wiele spraw też mamy zbliżone, lubimy \"Przyjaciół\" - wiesz, że na TVN& o 19.40 lecą odcinki ?? ALe co jeszcze ??? Co jeszcze ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zobaczę \"gotowe\" wciągnęłam się przez Myszorka :-D zrezygnowałam w związku z tym z Magdy M bo mnie nudziła a poza tym za dużo telewizji oglądać nie można ale nadal jestem wierną telewidzką "na wspólnej" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak akurat jestem w domu, to oglądam. To chyba 5 seria leci, więc może jak puszczą kolejne, to w końcu zobaczysz, co się dalej działo :-) No Myszor, powiedz, co jeszcze, proszę, proszę......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Belluś ty nie masz tego co mam ja i Kropka :D nikt mnie nie rozumie 😭 a może ja mam zwidy :D no nie sprawdzę, bo pokasowałam wasze PIERWSZE maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyznam się szczerze że zapędzonam w kozi róg a dodatkowo nie mam nic podobnego do Myszorka 😭 ani do Kropki 😭 i w ogóle nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jak brzydko się wyraża - gdzieś się nauczyła tak grzeczne dziewczynki przezywać ? :-P Ale Kropka głupia, zapomniała o bardzo ważnym szczególe łączącym ją i Myszorka. Dzięki za podpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do której dziś na uczelni Halinka ? a wieczorem co będziesz robić ? opwiedz nam coś z ukrycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Halinka, mimo, że bym chciała, to nie mogę Ci powiedzieć, co mnie z Myszorkiem łączy :-P Tylko bez żadnych skojarzeń, zbereźniku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na uczelni do 21.30 😭 może uda mis ię wyskoczyć na obiad wieczorem będę spaaaaać, jutro dzień wolny i może się wybiorę do gina, bo czas najwyższy :-o Bella - o jakim sikaniu mowa? Czy ja mam sklerozę, czy jestem nie w temacie, czy o co chodzi? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×