Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jak nie masz zasiłku to tylko dla ubezpieczenia można sie rejestrować ewentualnie jakieś szkolenia jak by organizowali to możesz za darmochę korzystać no i w statystykach jesteś :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Laurka, bo tylko zamieszania zrobiłaś z tymi zdjęciami :-P i każda teraz myśli, że na tym pierwszym zdjęciu jest Twój mąż ;-) A przepraszam, kto tu wczoraj siedział do 19.20, hę ??? :-P Laurka, lepiej być zarejestrowaną, bo może znajdą Ci jakąś robotę. Mojej koleżance znaleźli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podejmiesz pracę to się problem zaczyna bo musisz pracodawcy pokazać świstek że się wyrejestrowałaś że już nie jesteś bezrobotna więc lepiej albo dalej chodzić albo poprosić o wyrejestrowanie ale zapytaj jeszcze kogoś może pani w urzędzie ja ostatnio byłam bezrobotna w 97 r. i wtedy było tak jak mówię ale teraz mogło się coś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wiem, czy pisałaś ? :-D Otwieram zdjęcie, patrzę, siedzi Laurka z jakimś napakowanym \"dresem\", a na drugim zdjęciu jakiś przystojniak z dzieckiem - to zgłupiałam :-P Myślałam, że może masz 2 mężów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, a który dla oka, a który do prac domowych ?? :-D To Ty 2 facetów masz, i jeszcze ja Ci się śnię. Oj nienasycona kobieto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam Laurkę rozumiem, ja też nie słynguję :classic_cool: zresztą skoro wg czytaczy ja z żołnierzem prędzej czy później skazana na zdradę to wolę to przełożyć na później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybory mistera, no zaraz tu padnę :D :D :D ale Laurka ma rację, dawać foty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już się psychicznie przygotowuję na obiad z klientem - ale mi się nie chce tam iść !!!!! Woląłabym z Wami posiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, nie o to chodzi, klient dość sympatyczny, choć mocno niewyględny. ALe chodzi o to, że jakbym sam z nim poszła, to byśmy pogadali, i cześć, a z przełożonym, to nie wiadomo ile będzie trwał ten obiad, trzeba się będzie kontrolować, coby głupoty nie powiedzieć, no i nudno i \"napuszenie\" będzie. Strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie coś no. ja jestem śnięta, ból głowy wciąż przechodzi, coś dziubię w cyferkach więc jestem usprawiedliwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dam radę :-) Jeszcze nie poszłam, bo klient przełożył spotkanie o 15 minut. Może w ogóle odwoła, kto wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor ja też ścięta jestem w głowie mi się kręci słabo się czuję jeszcze okno mnie o wkurw przyprawia bo wiatr jest wali więc to okno o żaluzje metalowe i huk jest nieprawdopodobny a jak zamknę okno to się uduszę bo gorąco tu jak w piekarniku w dodatku mam 2 nowych do pomocy muszę im wszystko tłumaczyć więc nie siedzę za często przy swoim kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×