Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka, ja mam nadzieję, że to nie była żadna insynuacja do tego nie głodnego klienta ? :-) Ale co fakt, to fakt - nie przepada za moim szefem, więc będzie nudno i sztywno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka ja też poproszę Laurka ja cichutko protestuję bo Twojej wajchy nie mam cichutko bo nie mam zdjęcia swojej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno zdjecie mojej wajchy w kompie ze mna i z dzieckiem to moge wyslac, niewyjsciowe troche jest i walory poznawcze ma srednie bo to z nart i mocno zakryci ciuchami jestesmy ale przeciez nie o to chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę zdjęcia oczywiście. w slipach lub..no napisałabym że bez, ale nie napiszę bo tak naprawdę nie chcę bez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAurka nie bujam nie mam zdjęcia wajchy Twojej ani swojej też nie mam tu przy sobie a od Stokrotki dostałam maila bez zdjęcia :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki :-) wczoraj przeczucie mnie zmyliło bo już sama tu nie zaglądnęłam ;-) ale dziś było dobre, tak czułam ,że coś miłego sobie tu opowiadacie;-) o wajchach mówicie ? też chcę zdjęcia i swojego prześlę ale.... nie pożyczam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku niestety pół roku i to z tendencja do coraz większego nakładu pracy ;-( dziś sobie troszke odpuściłam i juz mam wyrzuty sumienia ;-) ale no ... tęsknię za Wami 🌼dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niestety nie moge odpuścić ;-) ale za to moją wajchę juz macie na mailach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zdjęcia od Laurki, Rybki i Nieśmiałej 🌼 i dzięki ja przyniosę też moją i prześle w przyszłym tygodniu Laurka ja Twojej wajchy nie chce (nie że nie fajna ale nie chce) ale za to małą z pluciem za sofę i z czym tam chce jeszcze - wezmę bez zastanowienia :-D no śliczna jest Niśmiała - jak królowa śniegu w tej białej kurteczce i czapeczce no super wyszłaś - mąż Cie pewnie na stoku na krok samej nie zostawiał :-D Rybka ten Twój mąż to wielki chłop, ja się nie wiem czemu mniejszego spodziewałam z jasnymi włosami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze wajchy takie roześmiane a ten mój jak zbój :-) ale on nie lubi zdjęć i zawsze taką minę zrobi ;-) mili CI faceci Wasi i chyba bardzo zakochani ;-) Laurka mam w domu podobne zdjęcie z synem i wajchą ;-) - to twarz przy twarzy ;-) Pasuje mi ten Twój do ciebie bardzo bardzo Śmiała na stoku wyglądasz ślicznie powinnaś zawsze chodzić w białym ;-) a mąż widać,że trzyma Cię ze wszystkich sił ;-) Stokrotko od Ciebie na razie bez załączników maie dostaję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaroiło się od facetów, że ho ho :D jeden większy od drugiego :D czekamy na resztę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie dużych facetów ;-) a dla Was to istotne czy nie? kiedyś miałam chłopaka mojego wzrostu ale go zamieniłam na dużo większego ;-) no i koniec końców wciągnęłyście mnie w rozmowę ;-) klikam tu z Wami i dzwonie , dzwonię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka to mierzymy tyle samo , ale mój ma 194 cm ;-) więc moge bardzo wysokie obcasy założyć i jeszcze jest wyżyszy cały czas ;-) a Laurka widze też obcasy całkiem spore nosisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co wcina Kropeczka :D głodna jestem to mi się przypomniała, że ona się w kanjpie dziś stołuje :D zajrzyjcie do mnie w niedzielę dziewuszki, będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ucichło po tych zdjęciach :-) każda pobiegła swojego chłopa pilnować ;-) a Kropeczka Myszorku dzis nie będzie musiała zmywac i to jest piękne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×