Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cześć Rybeńka :-) Nareszcie sie odezwałaś :-) Co u Ciebie ?? Dziewczynki, mam nadzieję, że nie poszłyście teraz rwać włosów z głów, że nie osiągnęłyście czegoś tam w życiu ??? No dajcie spokój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Stokrotko - Ty masz wg mnie lepiej niż taka np. ja - no bo jedne studia masz, ja nie, dzieci już duże (dość) - nie niemowlaki, wiec masz trochę więcej czasu dla siebie. A ja co ?? Jakbym teraz urodziła dziecko - to bym przepadła na jakieś 2-3 lata. Wtedy miałabym jakieś 32 lata: z małym dzieckiem, bez pracy, i bez studiów - całkowicie na utrzymaniu faceta. Boże - zaraz ja pójdę rwać włosy z głowy 😠 Albo nie - pójdę po pawełka wedlowskiego i będę miała wszystko w nosie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę mi tu nie chlipać Laurka masz cudną córkę męża który Cię kręci wciąż tak samo jak kiedyś (tu cytat) osiągnęłaś więcej niż nie jedna osoba przez całe życie a kariera, to nie jest najważniejsze Stokrotka, co to za różnica czy swoją firmę założysz w wieku 30 lat czy pare lat później taka jestem mądra bo mam lepszy dzień ale sama też często użalam się nad swoim losem :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko 🌼 życie toczy się teraz dla mnie jak lawina przybierająca co dzień na sile, może niedługo pojadę do W-wy ale też nie wiem czy na jeden dzień czy dłużej - mam kilka spotakań więc nie wiadomo jak się wyrobię czasowo... Laurka też tęsknię - i jak czytam o Twojej heroicznej wqalce z Buczkiem to inaczej patrzę na te mojej ciocie ( kilka ich było niesteyt) a ja jeszcze czasami zła na nie byłam ;-( o ja niewdzięczna ;-( trzymam kciuki,żeby mama buczka się opamiętała, uzbroiła i pozwoliła Ci się z małym zaprzyjaźnić - to jest możliwe wierz mi ;-), a jak nie to Kropeczka ma rację pewnie tablice Mendelejewa nam powiększysz ;-) Zresztą uwazam ,że życie jest udane jeśli potrafimy się cieszyć każdym dniem, liściem i promieniem słońca. Nieważne jaką kto ma pozycję zawodową... to nie jest wyznacznik udanego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby racja Lurko . Zreszta dla mnie praca też jest ważna. I nie wiem co bym zrobiła bez niej..ale chodzi mi o to ,że własna firma to nie zawsze szczyt marzeń ;-) na to potrzeba ogromnego nakąłdu pracy i jeśli ktoś tu otowrzy swoją firmę to pewnie Stokrotka będzie pierwsza - większego pracusia nie znam ;-) głowa do góry Stokrotko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - przypuszczam, że niezależnie od pozycji, miejsca na świecie ZAWSZE ludzi inteligentnych dopadają rozterki, że nie osiągnęli czegoś tam w życiu. Ale nie można aż tak się tym dołować, tym bardziej, że nie wiadomo co tak naprawdę nas czeka :-) A osób z tytułem doktora jest naprawdę teraz niewiele - więc Laurka, masz się czym chwalić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka masz oczywiście rację Ale dyplom doktorski pomimo że na razie na półce nie oznacza że się zmarnuje, wykorzystasz go przecież poza tym samo zdobycie go to już wielkie osiągnięcie a nie jesteś głupia i nic nie warta -przecież sama w to nie wierzysz nie mówiąc już o nas :-) masz dyplom doktora, masz rodzinę która jest najważniejsza kariera musiała poczekać, ale nie oznacza to że jej nie zrobisz a brak kasy to na prawdę wkurzająca sprawa (wiem coś o tym bo - moi rodzice nie mieli na moje studia musiałam sama sobie na nie zapracować dlatego skończyłam je w wieku 27 lat a nie normalnie:-)) a Ty masz duże szanse że nie długo to się zmieni my wszystkie trzymamy kciuki :-) mówię to nie dlatego że jestem taka mądra ;-) tylko dlatego że czasem trzeba spojrzeć na siebie z boku i zrobić rachunek sumienia - nie mam jeszcze tego czy tamtego ale zrobię wszystko by to mieć - osiągnełam już to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Bella ! trafiłaś w sedno :-) jak spojrzymy na swoje zycie z boku to faktycznie jest całkiem całkiem :-) a jak od środka to wciąż czegoś brak, ale gdyby nie było tych braków to mogłybyśmy połozyć się i umrzeć bo po co żyć bez celu i niespełnionych jeszcze marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setkę zawszę chętni przyjmę :-D a co mi tam postawię nawet ;-) dla Stokrotki, Kropeczki, Laurki i Rybki pierwsza bez przpity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu skończyło się na tym, że Laurkę pocieszamy ;-) Stokrotko, jak sie czujesz ?? Lepiej Ci troszeczkę, po tych naszych mądrościach ?? Moja setka już wypita !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję , ale łeb mnie boli kto za mną tęskni ręka do góry :D i kiedy ja to wszystko przeczytam ? no kiedy, ja się pytam ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja mam rękę w górze 🖐️ - znaczy się tęsknię, eeee Myszorku, bez Ciebie to my malutko tu piszemy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutko ?! to jest malutko ?! mam zaległości od 250 strony jakoś 😭 Laurka kokietowała Kropkę ? a może jeszcze chciała ją przygarnąć ? :D co to się beze mnie wyprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to już w ogóle mnie nie ma - zebranie od 10 do w nieskończoność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor - to jeszcze z Tobą było - jak ja się Jej śniłam, jako facet - swoją droga, co za zbereźieństwa tej naszej Laurce po głowie chodzą :-P A Ty Myszorku czytaj, czytaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - ja protestuję !!!! Myszorku - Ciebie tam strasznie w tej robocie wykorzystują !!! 😠 Normalnie kuwa - co to jest ??? Myszor - strajkuj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nima 😭 przeleciałam szybko te strony. zdążyłyście: -rozmarzyć się nad podróżami (ja chcę np. do Maroko) - ponarzekać sobie (że niby za mało niektóre osiągnęły) (?????) - wypić (beze mnie 😭 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz ty. będzie mnie tu wypominać :D cud nastał, maile przestały npływać i chyba już spokój będzie. zarz do domu zresztą lecę (książka już na mnie na poczcie czeka jupi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jaka. taka taka :D chyba pojadę do centrum za czapką i szalikeim. głowa mnie boli i potrzebuję połazić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa dziewczęta. jutro tylko wpadnę się przywitać niestety. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie w ten weekend czape i szalik zakupy wyglądały podobnie jak zakup czapki przez Laurkowego męża :-D we wszystkich tak pięknie wyglądałam ;-) w końcu wybrałam taką kolorową - recznie robioną i szalik do tego Myszorek skocz do Krakowa to Ci powiem gdzie takie można kupić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ale już się zastanawiam kiedy w niej wyjść :-D :-D :-D i do czego ubrać żeby najlepiej wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja też już uciekam, bo muszę z kotem do weterynarza pojechać na szczepienia - ale będzie cyrk :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×