Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A ja jeszcze nie - a co Ty Laurka ostatnio tylko w dzień jesteś ? Kiedyś chyba też wieczorami bywałaś ? Albo coś mi się pomyliło. Mnie niestety nie będzie wieczorem, bo nie mam komputera :-o W pracy, razem z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee Stokrotko, chyba jestem ostatnią osobą z naszego forum, która może Ci cokolwiek w tej kwestii podpowiedzieć. Bo z kurczaka wykorzystuję tylko piersi, i te umiem \"oporządzać\". Inne rzeczy, to albo kupuję kurczaka z grilla, albo chodzę do Mamy lub Ciotku na pieczonego kurczaka. Ale tak mi się przepisy z różnych gazet w głowie kartkują, i chyba całego kurczaka to można tylko upiec, no bo gotować ??? Jakoś tak nie za bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jednak pieczesz ? Chyba to najlepszy pomysł. Ja sie zastanawiam, co ja będę jadła, bo pustki mam w lodówce. Ale w sumie, jak dojadę do domu, to już po 18.00 będzie, więc nie powinnam już nic jeść, ale jestem głodna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, tak na zapas, żeby tą \"chudzinką\" być :-) Ale może i jestem szczupła, ale brzuch czasem mam wystający i mnie to denerwuje, bo chciałabym mieć super płaski. No mam samotny wieczór - tylko ja i kot :-) Zrobię sobie wieczór piękności, pooglądam coś w telewizji, może poczytam, i chyba coś zjem. I jak znam życie, to będzie nachos z sosem salsa - niedobrze, oj niedobrze, bo to sztuczne i niezdrowe, ale przynajmniej żołądka nie wypycha, bo mało tego jest, to i mało zjem. Ale tymczasem, to mi sie z pracy ruszyć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzę - do zobaczenia może jutro wieczorem, a może w piątek, albo w weekend - tego nie wiem. Całusy dla Wszystkich 👄 Będzie mi Was brakowało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek. zdążyłam już w pracy coś pilnie zrobić, a jeszcze bez kawy. ale zaraz to nadrobię. witam was laseczki, obym dziś mogła do was zaglądać 🌻 książkę dziś zaczęłam w tramie czytać - ale ładnie wydana przyszła, nie spodziewałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to jak nie ma nikogo, to spadam na lekcje, a potem spadam do wajchy :D czeka mnie 5godzin w pociągu, pomiędzy 15.30 a 20.30, możecie do mnie pisać smsy, co by mnie rozweselić :D 🖐️ czymta się wszystkie 😘:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są najzwyklejsze wagary :D proszę przygotować usprawiedliwienia na poniedziałek. oprócz tych wyjezdnych czyli Kropka i Halinki :D będziemy karać :D coś się wymysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka 😡 mąż jeszcze nie wrócił. dzwonił z pracy,że ukradli mu etui ze wszystkimi dokumentami itd. itp. WRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasiał nic się nie dzieje gdzie są wszyscy pewnie na obchodach patriotycznych :-) lubię dzień niepodległości wtedy sobie uświadamiam jakie mamy szczęście może to wstyd ale nie potrafię sobie wyobrazić jak to było \"przed\" gdy Polska była zniewolona wkurzam się że przegrała Platforma że Kaczory wzięły władze we własne ręce i bratają się z Lepperem ale tak naprawdę to mogę spać spokojnie bo żyje w wolnym demokratycznym kraju i jak mi się nie podoba to mogę wyjechać i nikt nie będzie mnie ograniczał a w ogóle siedzę sobie w hotelu w Warszawie i nic mi się nie chce mam pracować, ale darmowy dostęp do netu mi to skutecznie uniemożliwia :-D :-D :D szkoda że Was nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije wino z pracy już raczej nici pójdę chyba na basen no i głodna jestem zjadłam już: ogórka małosolnego - 3 szt ciastka cynamonowe (niezbyt dobre) - 6 szt paluszki - nie liczyłam ile sztuk gdyby nie @ to bym pomyślała że w ciąży jestem :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 całkiem niedawno wstałam, właściwie to mama mnie obudziła telefonem - już są w drodze, zwiedzą tylko kórnik i rogalin i wracają do domu. wczoraj cały dzień byli u nas :) kawę piję chętniej niż zwykle, sen miałammocny, bo raczyłyśmy się wczoraj z mamą winkiem ;) A mąż dziś w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje drogie:) o czym tu pisalyscie jak mnie nie bylo??- pytam bo nie mam czasu czytac;) ja jestem, mysle o was ale nie mam czasu gadac, dostalam od stokrotki zdjecia jakichs papuzek (dzieki stokrotne) wiec domyslam sie, ze przynajmniej temat domowych zwierzatek juz obgadalyscie:) ja ostatnio bralam udzial w rozsylaniu wajch, widzialam dodatkowo wajche Belli i Stokrotki- obie w okularach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w pracy. niestety :P nie chciało mi się tu przyjść okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero teraz Was witam poranne zamieszanie w robocie Stokrotka, w czwartek wieczorem tylko w hotelu na małego drinka zeszłam bo późno pracę skończyliśmy i spotkałam (to znaczy ja ich widziałam bo oni mnie raczej nie znają :-D :-D) Pawła Wilczaka i Joanne Brodzik jakaś impreza dla Roshe byla w hotelu i oni też tam poszli ale zamknięta więc ja nie poszłam :-D ;-) a w piątek w paparazzi byliśmy tylko, straszne tłumy :-) tak że bez tańców weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie się do pracy zabierają leniwie i nawet im się nie chce na kafe wchodzić :-D a Kropeczka to się pojawiła dzisiaj? bo jej nie widziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :-) Przepraszam, że wcześniej nie zajrzałam, ale najpierw z rana pracą sie musiałam zająć, a potem nie powiem, z WIELKIM strachem wchodziłam na nasz temat, bo myślałam, że co najmniej 10 stron będę miała do przeczytania !! Nie ma 10 stron, są 3 - z jakiejś strony, to nawet dobrze, bo tematów nie musze nadganiać - jestem na bieżąco :-) Ale z drugiej to mi smutno - czyżby najfajniejszy temat na świecie umarł śmiercią naturalną ??? NIE, NIE i jeszcze raz NIE - ja na to nie pozwolę i będę pisać dalej :-) To tyle, za chwilę zdam relację pt. co robiłam, jak mnie tu nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×