Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Bo ja mam blisko, tak ze 150 metrów, a najwięcej czasu zajmuje mi zjechanie windą z 12 piętra, bo trzeba czekać na windę i czekać, niecierpię wind 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już byłam w sklepie - mam 2 kabanosy, twarożek i 10 dkg sałatki. Zozole, to tak szczypią w bozi, bąblują, co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bąblują :D i są landrynkowate :D i gdzie Laurencja ? napisałam i nic. czyżby wyciszyła sobie telefon ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja myślę, że Ona już wstała, bo kto przy małym dziecku tak długo mógłby spoać, więc pewnie jest zajęta i z nami gadać nie może :-o Oglądałaś wczoraj Przyjaciół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam friendsów oczywiście - R. zaproponował R(achel) wspólne mieszkanie i Phoebe uświadamiała mu że wciąz jest w niej zakochany. M. i Ch. trochę kłócili się o urządzanie wspólnego mieszkania, J. szukał współlokatorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Laurka sie odezwała, żyje i zozole podbiera Myszorkowi ;-) Ja niestety ok 10.30 wychodzę na spotkanie i będę dopiero ok. 12.30 :-( Myszorku, oglądałaś wczoraj Przyjaciół ?? No oglądałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałaś :-) Ja w TV nie ale na DVD tak - od razu 4 odcinki, i wynika z tego, że jestem jakieś 3 odcinki do tyłu do tego co w TV leci. Ale wyobraź sobie, że ja w ogóle nie znałam tych odcinków ! Super sie ucieszyłam, jak okazało się, że jakichś jednak części nie znam. A odcinek z Vegas, był super, co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) podczytałam sobie wszystko dokładnie i musze przyznać ,że Laurka ma rację z tą aferą dedyktywistyczną... troche CIe poniosło Walnięta, pomyśl czy Ty byś chciała aby Twoja koleżanka tak dla Ciebie działała? Kurczę chyba bym udusiła rękami... Kropeczko pracuję pracuję i ... pracuje ale na miale czasem odpisuję :-) Myszorku poczęstuj mnie tym Zozolem bo w domu niogdy nie zdążę - wszystko chłopaki zjadają :-) Belcia jakie zaspy o czym Ty mówisz ,przeciez u nas słońce i 5 stopni :-) normalnie jesień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka :-D A kogo byś udusiła gołymi rękami ? Koleżankę ??? Wiesz, wydaje mi sie, że zdradzana żona poprosiła Walniętą o taką akcję detektywistyczną. A czy Walnięta chciałaby, żeby (odpukać) w Jej przypadku jakaś koleżanka wykazywała takie zaangażowanie, to musimy poczekać aż sama nam odpowie. Wiesz, mi się wydaje, że w tym przypadku, to już będzie chodziło o wysokość przyznawanych alimentów, bo przy 4 dzieci nie jest łatwo. Stąd takich \"intymnych dowodów\" zdrady szukają, żeby facet w sądzie się nie wykpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć LAski witam Rybkę kochaną :-) 🖐️ i resztę super dziewczyn :-) zaspy u mnie jak cholera, nie mówcie że u Was śniegu nie ma??? ja w szoku jestem to niesprawiedliwę ja za zozola dziękuję ale jak by Kropcia się kabanosem podzieliła to było by superowo :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wawie to wręcz wiosna :-) - Belluś, cześć, Na Wspólnej widziałaś, bo ja wczoraj akurat, nie - mam zamiar dzisiaj oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sprawiedliwe u mnie śniegu co nie miara ziemno ciemno i do domu daleko :-( i na pewno mam depresję jesienno-zimową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na depresję najlepsza tapeta z tulipanami na pulpit :classic_cool: mogę poratować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech szczęściaro - u mnie standaryzacja i mam przepiękną firmową tapetę, którj zmienić sie nie da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kabanos na Wspólnej nuda ta od gwałtu nie dostała się na studia pedagogiczne Ania myśli że nie przeżyje operacji i było jeszcze o Dancewicz i tym jej fagasie ale nic ciekawego a na którym kanale są przyjaciele? widziałam w Empiku takie ogromne pudło ze wszystkimi częściami przyjaciół kosztowałao prawie 2 tyś zł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Belluś, klapsy wykonywane przez przystojnego Mikołaja, to mogą być całkiem podniecające ;-) Przyjaciele są na TVN 7 codziennie oprócz weekendów o 19.40. Dobrze, że na wspólnej wątku z zołzą nie było - bo bym straciła :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie było wątku z zołzą Kropcia dawkują nam wracając do mikołaj to co mam kupić mojemu wajchowemu ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żeby był grzeczny ;-) ale wytrzymuję ze mną więc oprócz orderu coś mu się jeszcze należy :-D :-) więc nie musicie wszystkie na raz ;-) wystarczy mi kilka pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:) własnei wcięło mi cały post:(:(:(:( zaraz sie wk..... odpowiadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec: działam za zgodą mojej kolezanki i nie robię nic czego Ona by nie chciała.... Wiem ze cięzko Wam uwierzyc w to co sie tam u niej dzieje ale ja po 1,5 roku obesrwowannia z boku a czasem podczas \"podsłuchiwania \" poprzez skype tego zdradzacza zmieniłam zdanie ... Kiedys tez myślalam ze to niemozliwe....... A jednak Widac moja kol nie ma na tyle siły... a moze raczej odwagi ...narazie.... zeby kopnąc go w dupe.... bo co z tego jak on za kazdym razem tak powymysla histryjki i pała boli.... cdn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla mojej wajchy śliczny czarny sweter na Mikołaja kupiłam pytanie tylko czy będzie w nim chodził :-) a ja mam słabośc do facetów w czerni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wydawac sie wam ze jest tu duzo szczegółow.... ale zaglądając do ninnych topiow o zdradach ... moja kol mogłaby podpisac sie pod kazdym postem.... m.in na sposobach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×