Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rybka dzięki Ci dobra kobieto 🌼 ale sweterek dotstał na imięniny wprawdzie to dawno już było ale chciałam coś innego wpadłam na pomysł własnie żeby mu koncert na DVD jakiś kupić on uwielbia koncerty oglądać ale jak mu kupię to będzie mnie tym w domu katował :-D :-) muszę się zastanowić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko wydaje się niemozliwe...... a jednak... i nie dziwię się Wam ze nie potraficie ..albo jej zrozumiec... hmmm.... a mzoe uwuerzyc .... ze czasem tak to wygląda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC laski 🖐️ Ja tam popieram Walnietą, ostatecznie najwiecej mowila o pipce (sorry), ktora sie wpieprza w zwiazek!!!!!!!!! No, ale to moje zdanie. stokrotka-- dzieki za zdjatkaa, ładna z Ciebie babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ha, cos jeszcze chcialam rzec, mianowicie minely 3 tygi, od kiedy nie jem chleba (tytlko WASA) i pyrów,ostatni posilek o 18-tej, no i zeszło mi to 2kg :D, wiec juz powoli wlaczam te rzeczy do posilkow, tak jak rzekla STO, nie mozna sie zapuscic, bo potem ciezko zrzucic nadmiar kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta, ja Ci wierzę,że to prawdziwa historia , natomiast mam wątpliwości co do sposobu rozwiązania tej sprawy... nie wiem czy to dobry sposób , trudno mi wskazać inny. Czy w sądzie naprawdę nie wystarczy słowo żony, ewentualnie świadka? Przecież rozwodów jest tyle a jakos nie słyszałam o tym żeby potrzebne było jakieś zdjęcie... Zresztą może warto porozmawiać z ta trzecią ... ona powinna mieć duży wpływ na tego faceta a sama może nie jest świadoma sytuacji... jest zbyt dużo wątków pobocznych ... ja tez wole sie w to nie mieszać, choć jestem ciekawa zakończenia tej sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc cathea:) gratulacje:) i tak fajna z Cievbie laska .. ale rozumiem te 2 kg :) maja znaczenia:P laurko.... no własnei ty czytajac to masz mieszane uczucia... a moja kol wczesniej ..jak jej mowila sprawdz dyskretnie to czy tamto... tez miała mieszane uczucia.... bo nie chiala robic czegos wbrew swojemu kochanemu mezusiowi...... uwazała ze wszyscy tylko nie on.... i uwazała ze nie mozliwe zeby on ja oszukiwał.... wszystko sobie wmawiała tylko nie to...... A ja wiem ze : \" \"nigdy nie mowi nigdy\" albo \" wszystko sie moze zdarzyć\" podpisuję sie pod tym... chociaz nie miałam w zyciu az tak dziwnych sytuacji........... Ona nawet teraz jak wie ze on kłamie i chce dotrzec do prawdy.... to czasem i tak ma załamkę i : jest jej zal jego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no pewnie Rybko i prosze o rewanz :D wiesz czasem jesli chodzi o rozwod z orzeczeniem winy, czy o alimenty dla zony takie zdjecia sa potrzebne, moja znajoma wynajela profesjonaliste, i dla sadu wystarczylo jak sie caluja i za reke trzymaja ufff 2 raz to pisze bo mi wcielo, wkurw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że tak Cat, czekam na maila i rewanż zapewniony :-) Laurko jak córcia dzisiaj lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAURo, albo Rybko czy teraz z naszymi maluchami nie trzeba isc na jakis bilans i kiedy szczepienia? nie chce mi sie sprawdzac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle gdzie się takie rzeczy sprawdza Cat pytam tak na przyszłość :-D :-) i gdzie się podziała Kropeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie ma teraz szczepień a bilans to chyba po skończeniu 3 lat ale nie jestem pewna, za to ostatnio byłam z moim maluchem u dentysty ale dzielny był i nawet powiedział dentystce ,że \"fajna pani jest przyjdę tu jeszcze :-)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja , ze tak powiem po lini zawodowej, mam gdzies aktualny kalendarz szczepien, ktory walkowalam ze studentami :p, ale mozna wpisac w google, albo zadzwonic do przychodni, lub spytac sie kolezanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belus nie martw sie o takie rzeczy do mnie Pani z przychodni dzwoni,że już czas najwyższy pojawić się na szczepieniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
bilanse sa 2 i 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuchy, Rybko -wysylam ale mi muli........... A co ma Twoj maluch z dentysta wspolnego, kontrola, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, szukaj specjalisty od stomatologii dzieciecej, najlepiej babki, ja mam taka i mnie leczy ;), wiem ze ma fajne podejscie, mam nadzieje ze moj maly bedzie mial zeby po tacie, moja wajcha nie ma zadnej dziury, a dopiero rok temu byla na kontroli, zazdroszcze mu tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Cat wiem,że faceci boją się dentysty więc zarówno starszego jak i małego zaprowadzam co pół roku na kontrole, pobawią się kubeczkiem, dostaną medal a potem nie odstawiają histerii jakie czasem widzę. Mój starszy syn chodzi juz sam i nawet nie rozumie ,że można sie bać to ważne moim zdaniem :-) a mały ma już okazało sie jakieś małe niedoskonałości i będę z nim chodziła na jakieś smarowana czy pędzelkowanie :-) nic strasznego ale wole nie męczyć dziecka i siebie tylko iść na luzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
nie ma problemu :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski .... pewnie ze takie dowody jak piszecie wystarczą...... ale Ona musi mu udowodnic tą babę ,zeby potem On nie wymyślił czegos nowego.... jesli mu udowodni ze jego wyjazdy i brak seku to dlatego ze ma babe to potem fascet nie bedzie miał wyjscia i bedzie musial podjąc decyzje.... a tak jak to jest tylko gdybanie : masz babę.... blebleble albo dlaczego sie nie kochamy???? to to sa tylko domytsły.,.... a z 2 strony nei che angazowac poki co w to jego szefostwa .....i wchodzic z domysłami do jego pracy........ Ona nie jest taka spontaniczna ,ani z pazurem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko..... jesli bedziemy mialy juz dowod ze oni sie spotykaja , albo ida do kina ,albo za raczke albo ze wlazł tylko do jhej domu a powinien byc wtedy m.in na delegacji to to juz jest dowod!!!!! ale poki co musimy go przy niej zobaczyc dlatego wzielismy sie za laske bo ona nas do niego doprowadzi...... i tak łatwiej...... 2 DNI TEMU mył u mnie moj klient stały ... adwokat:) zreszta najlepszy u nas od rozwodow ... i powiedizl ze robimy dobrze..... zeby nei wynajmowac firmy detektywist bo nie zawsze oni sprawdza dokladnie to co chcemy..... a kase zgarna i za godzinę chcą 150zł!!!!!!!! + koszty szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walnięta, no skoro adwokat tak powiedział.... ale i tak skóra mi cierpnie jak to czytam, Ty Wal może zmień zawód, to może być nawet ciekawe :-) choc jak nie ma zaangażowania emocjonalnego to chyba już nie jest takie ekscytujące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wal----jesli ten gosc, to taki sciemniacz (czy jak to sie pisze), ze sie wyprze wlasnej reki, to jest to jedyne wyjscie, moze jak mu zdjatka pokaze to skruszeje, dupek jeden!!!!!!!! Rybko- tak myslalam, ze to jakies lakierowanie, choroba musze w takim razie i mojego mlodego przedstawic mojej dentystce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cat spoko mojemu bardzo się podobało \\, tylko miej jakiś medal dla niego w razie gdyby Twoja dentystka nie była przygotowana na takiego specjalnego klienta :-) moja na szczęście była... A wczoraj powiedział mi wierszyk : wlazł kotek na płotek i walnał go młotek , kotek spadł z płotka i została z niego ścierka\" czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko----- widzialam, ze ona ma jakies gadzety, ale medal, dobra sprawa :), moj z kolei zaczal nam opowiadac historyjki, zmyslone i ciut bez sensu, ale za to my mamy ubaw np. z opowiesci o pale, hahaha, chyba takiej policyjnej, jak sobie szla na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cat... ten dupek jak nie ma niepodwazalnych dowodow to znowu scieme walnie..... wiec to jest konieczne poza tym moja kol to jeszcze nie wie co bedzie jak będziemy wiedzieli na 100%... cały czas sie zastanawia co i jak i w jakich okolicznosciach to powiedziec mu........ no oczywiscie nie moze byc przy tym dzieci,,.... to normalka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już, ale muszę się za robotę wziąć :-( Jak to jest taki DUPEK, to jak mu zdjęcia przed nos podsuną to powie, że fotomontaż !!! Ninawidzę notorycznych, i zapierających się na wszystko kłamców !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko- dzieki za zdjecia, tak jak myslalam- znowu ladna i inteligentna :), moje zdjecia sa gdzies z wrzesnia, wiec mysle, ze wzrostem i gabarytami sa podobni, fajny chlopiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie pobolewa obżeram się cukierkami spodnie pękają w szwach 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×