Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

To trzeba było nie pytać, co to za babeczka jest ? :-p Mam dwie w lodówce - chcecie ? :-D I dodatkowo tort kawowy od mistrza A. Blikle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, myślę, że dla naszej urody byłoby dobrze, gdybyśmy poczły w ślady Laurki, co też czynię, a dla Was dziewczynki wielki buziak, że ze mną pogadałyście o tej porze :-D 😘, 😘, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 (słownie TRZY) strony miałam do przeczytania. szok :D dziś piąteczek hip hip hura!! nawet jeśli szef wymyśli na dziś rozliczenie połowy i będę musiała dłużej posiedzieć to mi to humoru nie popsuje :D jutro widzę się z psiółą z wawy tralalalala. przyjeżdża na weekend (nie do mnie - do swojej starej koleżanki, ale ja tę jej koleżankę też znam) - więc jutro wieczorem się bawię :D nawet zmieniły się moje plany co do Sylwka, bo ta koleżanka (o któej wyżej pisałam w nawiasie :D) robi imprezkę w domu i nas zaprosiła. znamy tu tylko ją i jej męża więc cała rezta na imprezce będzie nowa, ale cóż :D głowa mnie tylko coś boli - od wczoraj wieczór :o ale mam tu już kawkę, kanapka czeka, może niedługo przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotko z jakiej
miejscowości Ty pochodzisz? Bo my chyba się znałyśmy. Mam (miałam) koleżankę bardzo podobną do Ciebie i ona też do Warszawy się przeniosła. Napisz proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie :-) ruch się w końcu zrobił :-) zabieram się za czytanie miłego dnia dla Myszorka, Laurki, Kropeczki i Stokrotki 👄 i dla wszystkich którzy jeszcze wpadną: miłego dnia a w ogóle to cześć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotko z jakiej
Stokrotko odezwij się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. czemu na pierniki za późno Stokrotko ? aż tyle muszą leżeć czy co? ja w sumie nigdy nie jadałam takich domowych to nawet nie wiem :D no ale ja najbardziej lubię ciacha z makiem, pierniki są mi zupełnie obojętne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotko z jakiej
Twoje poczucie humoru, Twoją siłę i chęć życia. Czy Twoje imię zaczyna się na A???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotko z jakiej
To możę się znałyśmy? Miałaś koleżankę która kiedyś z racji pewnego konfliktu stanęła po stronie większości (przeciwko Tobie) ???? Dziś mi wstyd i ...jeżeli to Ty to przepraszam!!!!!! Napisz tylko pierwszą literę miejscowości z jakiej pochodzisz - jak się zgadza i Ty się się zgodzisz to wyślę maila! Proszę!!!!!! Stokrotko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotko z jakiej
Zrozum...ja boję się tego maila. Szczególnie jeżeli Ty to Ty :D Był w młodych naszych latach konflikt - zły i głupi i Ty (jeżeli to Ty) stanęłaś po stronie prawdy. Ja nie bo stchórzyłam. Było tak? Jeżeli Ty to Ty to wiesz. Jasny gwint boję się!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotko z jakiej
i nadal się boję. Z G...? Pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotko z jakiej
Ja nadal mieszkam w tej pipidówie :-( I tak już pewnie zostanie. Napisz tylko czy to co pisałam zgadza się. To wszystko. Ja potrzebuję czasu. Jeżli Ty to Ty A...moja A...to ja Cię skrzywdziłam. To w skrócie - było coś wrednego, złego i obie miałyśmy stanąc po stronie prawdy. Ty to zrobiłaś a ja nie. Bo stchórzyłam!!!!!!!!!!!! Potem poznałaś Jego, swojego przyszłego męza i wyjechałaś. A całą średnią szkołe się przyjaźniłyśmy i w jednej ławce siedziałyśmy. Dziwisz się, że się boję??? A może to nie Ty??????????? Stokrotko tylko pierwsza litera. Z G...pochodzisz???? Napisz tak lub nie - a ja napiszę maila lub nie..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko Ty też :-) ale dziś cichutko wszystkie siedzą :-) a każda mysli wieczorkiem poczytam... a tu nic:-) no prawie bo ktos nam tu za Stokrotką łazi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×