Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

si si Kropuś :D się spotkamy :classic_cool: potem mam nadzieję spotkać się z mą przyszłą sąsiadką :D a w przyszłym roku na pewno będę nad morzem więc też, nie ukrywam, liczę na zaproszenie gdzieś, do kogoś, na coś :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Kropuś Wawa - centralny - wtorek - 19.25 odjeżdżam :D możesz wpaść mi pomachać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś ja wpadne to się umowimy tylko w lutym dopiero po egzaminach też czuje się opuszczona jak na samotną Bele przystało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy kiedyś zrobić jakiś zlot :classic_cool: czarownic :D albo przynajmniej spróbować zorganizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ale mi ultimatum dajesz :-D Mogę Ci przyjść pomachać tylko 😭 Ach, Belluś, dołączam do Ciebie - też się samotna czuje ;-) Rybka, na pewno po świętach, i po egzaminach, bo tu mamy dzielne studentki, więc pewnie luty. Co do terminu to się pewnie dogadamy, ale cyrk to się zacznie, jak będziemy miały miejsce spotkania wyznaczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, też po sprawiedliwosci pomyślałam, coby w jakims punkcie centralnym sie spotkac, i tak w sumie Łódź mi przyszła do głowy, jako taki zbiorczy punkt, no chyba, że rzeczywiście założycielka nas ugości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż my z Poznania nie możemy narzekać wszędzie blisko :-) luty mi pasuje jak ulał tylko druga połowa ( tak się chyba sesja kończy :-) chyba ,że ... 8 marca sobie zrobimy hucznie i bordo i ręce wiwat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najchętniej gdzieś w wlkp, mazowieckim lub pomorskim :classic_cool: ale jakby co, łódź przeżyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzicie ? :-D Jakoś się dogadamy :-D Kurcze - super by było, gdybysmy się spotkały. 2 poł. lutego jest ok. 8 marca to jest środa, ale w sumie, bym urlop wzięła i też by było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge Laurka, a co ja i Stokrotka i Cat mamy powiedzieć, jak Ty chcesz centralny punkt pom. Poznaniem, Gdanskiem, a Katowicami zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wziąć pod uwage tez możliwość dojazdu, ja bym jechała autkiem więc chyba powinnam się dostosować do tych które musza pociagiem żeby nie wyszło ,że ktoś spędzi pół dnia w drodze :-) 8 marca to symbolicznie , może byc w weekend przecież :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była tylko skromna Kropki propozycja ta Łódź ;-) coby nie było, że Warszawę proponuję. Dawajcie inne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko Toruń to ja już Łódz wolę ;-) uciekam 👄 dla wszystkich jak będzie net w Egipcie to się nie oprę ;-) jak nie do zobaczenia w nowym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellu w hotelu powinien być net. jak nie w twoim to w jakimś obok na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, pa Myszorek :-) Gdzie się reszta z Was podziała ? Ja jeszcze siedze w pracy, czekam na Wajchę - będzie dopiero ok. 19.00, więc nudze się niemiłosiernie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jestem tu sama? :classic_cool: łażenie po sklepach mnie wykończyło. jeszcze jutro 😭 wciąż szukam kielichów. ale w takiej rozsądnej cenie, niekoniecznie 27 zeta za sztukę :D po tyle dziś właśnie widziałam :D siedzę, piję herbatkę i czekam na serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×