Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A ja też już jadę - po drodzę wstąpię do Makro, ponoć przecena butów narciarskich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drodze Kropeczko ? :D ja jeszcze siedzę, ale może niedługo dadzą mi wyjść i zdążę na bus do domu o 18.50 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczę bo tak jakoś mi smutno mam dostać @ więc mam nastrój podły no i tak jakoś nic mnie nie cieszy nawet weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bucz Halinka nie zapominaj że dzisiaj masz dobry nastrój i nie będziesz buczeć ja też już przestaje :-D idę do domu miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki pewnie znow sie mijamy ale to nic :) Jak tak Was czytam to po prostu poleguje ze smiechu :)) dzis szczegolnie dobre humorki mialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze przez weekend nic sie tu nie dzieje ..... czy tylko ja mam neta w domu ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ja tez mam nera w domu. Ale jak to w sobote: zakupy, sprzatanie obiad...No i do tego jestem podłamana ta sprawa z torbilelem na jajniku....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowo Molus ze chociaz Ty masz neta , ale faktycznie sobota to dzien zalatany ..... ja nie bylam w pracy ale domek trzeba bylo do stanu uzywalnosci doprowadzic :). I jakos dzionek zlecial... dzieciaki tez spragnione mojej obecnosci ( mam taka nadzieje ).Pozdrawiam serdeczniascie wszystkie Kobietki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele! Łatwo mowic szkoda łez ale trudniej wykonac. Ja tez duzo płakałam i dzis rano chyba ze dwa razy tylko ze przez ta torbil na jajniku. Martwie sie jak cholera! A moj pan spi do tej pory! jak go poszłam budzic to \"jeszcze troszke kochanie\". z niego to spioch straszny... Nie mam pomysłu na obiad! Co dzis robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus nie martw sie tak na zapas - idz do lekarza - mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze - grunt to pozytywne myslenie :) Ja milutko choc domowo spedzilam niedzielke , mysle ze wieczor nie bedzie gorszy ... jutro niestety poniedzialek i trzeba isc do pracy :( Na poprawe humoru polecam www.hoomor.pl lub.www.bania.kom.pl jest sporo fajnych fotek lub tekstow - zaznaczam jednak ze nie wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaStokrotka 1
Halinka po piwie zawsze się poprawia:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mało Was było w weekend - ja byłam z Wajchą u Jego rodziców, więc siedziałam cicho, bo tam netu nie ma :-o Za to odpoadły problemy związane z gotowaniem, i pomysłem na obiad - rany, takie pyszne domowe obiady jadłam, że normalnie moja dieta była poważnie zagrożona ;-) Ciekawe dlaczego Laurka tak cicho w weekend siedziała ??? Dziewczynki - prośba do Was - przytulcie mnie w ten poranek, bo mi jakoś źle, i problem wcale się nie rozwiązał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haliku kochany 🌼, 👄, 🌼 - tulę Cię, i pocieszam - my takie jakieś biedne teraz jesteśmy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski jestem i ja w piątek był dramat depresje miałam postępującą w sobotę mi się trochę poprawiło ale widzę że i u Was (Kropcia i Halinka) nie najlepiej jakieś czarne dni na nas padły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellcia 😘 a najgorsze jest to, że w tej czerni nie widać ani grama jasności :( --> jakieś gupie mi to zdanie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×