Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ciekawa jestem kiedy urocze pomarańcze się przedstawią :D albo ujawnią :D w końcu tak dobrze się znamy :D :D :D p.s. Rybko masz rację, jutro miły dzień, uwielbiam dostawać kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stokrotki
Myszor bo ja tylko podczytuje.Nie chce brać udziału w wymianie zdjęc,opowiadaniu dokładnie o sobie.Lubię czytać ale nie chcę się angażować. A stokrotki mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D 🌻 dla naszych kobitek :D cześć Sto :D słuchaj, 4+ to naprawdę dobra ocena więc o opuszczaniu w nauce nie może być jeszcze mowy :D a glonojada traktuj jak powietrze, popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek :-) Sto - popieram Myszorka - 4+ jeszcze jest spoko. Bylam \"kujonem\" w podstawówce, i 4+ traktowałam, jako ocena \"w miarę\". Spazmów dostałam, jak w 4 klasie po raz pierwszy z dyktanda dostałam 3-. Miałam potem ciężki tydzień, i nie mogłam uwierzyć, że dostałam taką słabą ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki 8 marca i zycze Wam i sobie wszystkiego co najlepsze i najpiekniejsze !!! 🌻🌻🌻🌻🌻 Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt, dziewczęcy urok, wdzięk i takt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a gdzie reszta kobiet ?? Rybka, gdzie jesteś ? Laurka, wstawaj ? Bella, gdzie Ty sie podziewasz ?? Śmiała - co do cery, no to zaczęła mi się psuć, jak miałam 13 lat, i od tej pory raz jest lepiej, raz gorzej. Oczywiście moja cera jest daleka od ideału, ale robię, co mogę. Co do mikrodermabrazji i tego \"mojego\" peelingu, to pytałam się dermatolog, i ona powiedziała, że można je wykonywać cały rok, i w zależności, czy jest słońce - chcronić skórę filtrami UVB. Poza tym powiedziała mi jeszcze, że peeling, jest lepszy, od mikrodermabrazji, o tyle, że leczy wypryski, i jakby chamuje ich powstawania. A poza tym jego działanie jest podobne do mikrodermabrazji. Ja idę w ten piątek, to Ci powiem, czy były jakieś efekty po pierwszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś - Ty to taka optymistka jesteś, że aż miło się czyta. Wyobraźcie sobie, że ja też mam dzisiaj dobry humor - w miarę. Może wylezę w końcu z tej chandry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko mam taka nadzieje i oby jak najszybciej...!!! A ja musze chyba smigac na miasto i kupic cos słodkiego bo pewnie mnie dzis jacys panowie odwiedza. A moze zrobie paczki? Mam taki fajny szybki przepis...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus, powiedz mi jedno - bo ja się połapać nie mogę, czy Ty mieszkasz w Londynie ?? Bo mi się jakoś tak ubzdurało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kto tu mieszka w Londynie ?? Może Bendorfina ?? Bo wybieram sie tam, pod koniec marca, i nie wiem, czy tam kosmetyki czy ciuchy są tańsze, czy nie ? Warto czekać i tam coś kupić, czy nie warto ? Sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bendofina to jest z tego samego miasta co ja.. Nie wiem kto tu moze byc z Londynu... Fajnie masz ze sobie jedziesz :) Na długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już nie wiem, skąd ja ten Londyn wytrzasnęłam. Moluś, jadę na 4 dni, odwiedzić przyjaciółkę, i przy okzaji wpadnę do rodziny. Już normalnie nie mogę sie doczekać - wylatuję, w piątek (24.03) wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie masz!!! Tez by msie gdzies z miła checia wyrwała!!! Nawet do Zakopca lub Miedzyzdrojow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, wierz mi, że ja tez bym gdziekolwiek pojechała, na min. 2 tyg., i dlatego tak sie nie mogę doczekac na ten Londyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzije, ze uda mi sie w tym roku wyskoczyc gdzies we wakacje bo w tamtym roku nigdzie nie bylismy bo mieszkanko kupowalismy. Ale najchetniej to bym własnie do Zakopanego pojechała i połaziła po gorach. Piekne sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej strasny okres w pracy więc mnie raczej nie będzie :-o całuje Was i zazdroszczę Ci Kropka tak bym chciała koleżanki w Londynie odwiedzić ile za bilet dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam narazie. Pozniej wpadne jeszcze oczywiscie!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, to ja Ci życzę tych wakacji :-D Belluś, za cały bilet \"w te i we wte\" zapłaciłam 249 zł. więc taniej chyba niż autokarem. Ale już panikuję potwornie przed lotem - boję się i nie lubię latać - więc biorę ze 4 takie miniaturki alkoholu, jak się wstawię, to szybciej przeżyję ten horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wajcha robi tak samo :-) też się boi i pije przed lotem ja wciąż nie rozumiem co to ma niby pomóc? zresztą ja lubię latać więc nie ma problemu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja wiem Bellus ? Może jak sobie \"drinknę\", to będę bardziej rozluźniona, i z humorem podejdę do ewentualnej katastrofy ?? Jak bym mogła, to bym wszędzie jeździła pociągiem albo autobusem, ale tutaj sam dojazd zająby mi 4 dni, a lot to 2 godz. tylko. Gdzie jest Rybka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też latać uwielbiam :D no ale na mnie przeszło z tatusia pilota :D już kombinuję jakby tu gdzieś coś uzbierać byśmy mogli z mężem gdzieś w tym roku polecieć. może jakimś cudem się uda :) Kropka, bilety rzeczywiście b. tanie. Ja mam koleżankę w Edynburgu i też się wybieram, tylko jakoś mi nie wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) i wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobietek :-) mam nadzieję,że piękne kwiaty dostanę :-) a Wy co lubicie dostawać? Kropeczko nie było mnie od rana bo maile pisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, no ja już Ją rok odwiedzam, więc w końcu wyznaczyłam konkretną datę, bo inaczej nigdy się nie zbiorę, za bilet zapłaciłam, więc już tylko czekam, i dni odliczam :-) Wajchę namawialam, ale miga się brakiem kasy. No pewnie, że trochę pójdzie, ale ja już się tak stęskniłam za przyjaciółką, że nie ma mowy - jadę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka - no ja też mam nadzieję, że dostanę jakies kwiatki. Mogą byc nawet goździki, czy gerbery. A najbardziej to mi się ostatnio podobają białe, albo kremowe tulipany. Uwielbiam te kwiaty. No i kremowe, albo białe róże, ale tylko pachnące, te które nie pachną sie w ogóle nie liczą. Ostatnio mój brat kupił mojej Mamie pachnącą różę - przez cały pobyt u Niej, miałam nos wsadzony w ten kwiat, i chyba wszystko wywąchałam. Cześć Laurencja, bo chyba nie miałyśmy jeszcze dzisaj przyjemności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) wszystkiego naj naj:) a ja juz kwiatki dostalam od facetow w pracy no i komplet herbatek od mojego malego mezczyzny, ktorego sama sobie urodzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - spoko - głowa do góry, zresztą widzę, że aż tak bardzo się nie przejmujesz :-) Jakie obicie ma fotel ? Bo jak skóra, albo skaja, to długopis mozna zmyć wodą z mydłem, jak materiał, to pokrowce oddać przy okazji do pralni, to spiorą i długopis :-) A co do wrzucania rzeczy do różnych \"płynów\", to wczoraj wpadła mi temperówka do kibla :-o No i cóż było robić ?? Trzeba było ją wyłowić, ble......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Laurko stwierdziłam, że niestety 3 latki to w jakis magiczny sposób się regenerują. Ja się męczę przez pół dnia żeby go zmęczyc a on przytuli sie na 10 minut, wypije soczek i już znowu chce się boksować albo walczyc na miecze - w najlepszym wypadku mogę mu bez końca urządzać wyścigi na linii pokój , przedpokój, kuchnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×