Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

A czy ktoś w ogóle wie ile tych zdjęć jest ??? Bo ja juz nie mogę, ale nadal oglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy ten chujek (przepraszam) jej maż (Janifer znaczy się) był z tą szerokoustą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellus, Jeniffer ładnie też wygląda na 220. No fakt ani Brada ani Angie nie widziałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez juz się znudziło, długo mi się te zdjęcia otwieraja niestety. Ale JLo podobała mi sie nawet ten kolor :-) lepszy niż te blondynki w bieli i beżach jakby z horroru :-) o mumiach a fakt faktem,że dekolt chyba obowiązkowy był :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś nie mogę przegryźć JO - kokon z doczepionymi po bokach szmatami :-) Ale wszystko kwestią gustu. Mi też się długo otwieraja, ale twarda jestem - juz 224 zdjęcia za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie Laurka, jak koleś wygląda !- widze, że Ty dalej, jak ja - twardo oglądasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparłam sie i MUSZĘ wszystkie zdjęcia zobaczyć, ale przeraża mnie ta ilość !!! O 3/4 za dużo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kropcia co do aktorek to mamy podobny gust :-D a tak Laurka chujek to pit przystojny jest i nawet go lubiłam dopóki z tą lalą z ustami nie zaczął kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz Belluś, że to jego wina ?? Ja tam nie zastanawiam się kto winny. Szkoda, bo byli fajną parą, ale widać coś nie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia nie wiem czy jego czy jej pewnie jak w większości przypadków \"po środku\" ale to on jest z lalą z szerokimi ustami a nie ariston :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię całą trójkę - i jego i je obie :-) Po cholerę tyle zdjęć nawpieprzali ??? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojechałam do 218 :-( ale nic mnie nie zachwyciło żeby nie wiem co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie - teraz mi niedobrze od tych zdjęć, zmuliło mnie :-o Belluś - czy Ty nosisz szkła kontaktowe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę dziś jak nieprzytomna, na szczęście pracy nie mam zbyt wiele :) a jak u was po weekendzie ? u mnie było duuuuużo wina..i wściekłych psów :D i za dużo jedzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wściekłych psów? na naszym osiedlu??? Myszorku to chyba faktycznie duuuuużo wina było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo widzisz Belluś, ja też siedzę \"w szkłach\", i nie za dobrze się czuję. Po pierwsze mam wrażenie piasku pod powiekami, po drugie - mam wrażenie suchości oka i po trzecie - mam zawroty głowy i trochę mnie boli głowa, i niewyraźnie widzę. Jak na mój gust - to tak chyba nie powinno być ! Ile czasu się człowiek przyzwyczaja ??? Myszorek, ja w weekend pełne leniuchowanie zaliczyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to rozumiem :-) bo wiesz jak sie przyjżysz to u nas ludzie nie dość,że na smyczach trzymają swoje szczekające pociechy to jeszcze po nich sprzątają :-) ale Ty nie masz żadnego zwierzątka prawda? nie myślałaś o jakims piesku czy kotku ? moi sąsiedzi mają królika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w weekend na basenie byłam z moimi chłopcami i świetnie sie bawiliśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę o kocie. ale żal mi mebli, to raz. dwa, nie wiem czy nie poczekać - nakpierw dzieciak, potem kot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×