Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Oj dziewczynki, a mi tam jest \"wsio rybka\" (Rybko 😘 ;-) ) jaka jest pogoda, bo w końcu kiedyś wiosna musi przyjść, i już bliżej niż dalej, więc sobie cierpliwie czekam. A na przywołanie wiosny założyłam dzisiaj białe rajstopy i dżinsową spódnicę z cekinami, którą już zaplamiłam wiśniami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ty wiśnie wytrzasnęłaś ? :D chyba z fantazji :D mnie zimno coś dzisiaj, brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe rajstopy? na pierwszej randce maiłam ubrane białe rajstopy w czarne kropki :-) i więcej już nic baiłego na nogi nie założyłam :-) zdecydownaie wolę kolorek rajstop cielisty lub czarny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ale burzę moja wypowiedź wywołała ;-) Myszorek - wiśnie oczywiście z Fantazji, Rybko - a mi się własnie teraz zaczęły podobac, jak zobaczyłam na zdjęciach aktorek, czy modelek, jak fajnie wyglądają. Tylko, że całe białe, żadne tam kropki ;-) A że nogi mam chude, to mogę śmiało nosić takie \"pogrubiające\" rajstopy. Do tych rajstop mam czarne kozaki, więc i tak niewiele tej białości widac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem Kropeczko i ja właśnie z tego względu wątpliwej chudości moich nóg nie noszę białych rajstop :-) choc na zdjęciach strasznie mi się podoba jak ktos np cały na biał o jeest ubrany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie zdjęcia z rozdania Oscarów oglądam i na razie żadna kreacja jeszcze mi się nie spodobała a już na 51 zdjęciu jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo wiesz Rybko, te oskarowe suknie to są strasznie tendencyjne, rzuć linka do tych kreacji, to poobgadujemy je :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie lubię aktorkę Resse Witherspoon, ale nie za ciekawą ma tym razem sukienkę. Na Złotych Globach miała zdecydowanie ładniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma Hayek - bardzo nieciekawie, ona potrafi o wiele ładniej wyglądać. No i ten kolor sukni, bleee :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak dotą podobała się n.kidman :) za to dolly parton wygląda komicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałyście Dolly Parton ? No co jest ?? Tylko ja mam tutaj obgadywać aktorki ?? Phi...... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicole jeszcze nie widzialam, ale nudne te suknie, wszystkie na \"syrenkę\", z tymi ogonami, i w takich nieciekawych kolorach. Zobaczymy, co będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz oglądałam oskary w nocy.. :D ale to było wtedy, jak był titanic, a ja się kochałam w leo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę Laurka, jestem w swoim żywiole - na razie najbardziej mi się Nicole podoba, i ta co gra w gotowych na wszystko Felicyty Huffmen, ma ładną fryzurę, i sukienkę też nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 5 zdjęciach już mam dość ufff Laurka wspomóż koleżankę, na którym zdjęciu ta umma jest? kidman widziałam - internauci na szczeście napisali ze jest na 65 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi się kolor Lopezowej sukienki nie podoba, i krój też nie - jakoś nie pasi. Niebieskie kiecki też mi się nie podobają, w ogóle, przejrzałam już tyle zdjęć, że mam dość, i jestem rozczarowana krojami i kolorami - mdło i nudno. Ja tam bym im pokazała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Rybka, ja już jestem na 179, co bylo na 123 - opisz. Rany - Uma - wygląda przepięknie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie Laurka :-D aż tak to jej nie chce zobaczyć :-D ;-) a możecie przy komentarzu od razu numerki dodawać moją absolutną faworytą jest 75 ! nie wiem kto to ale REWELKA !!!! JLO mi się podoba - ale zobaczcie w tle laskę w bieli :-D - zdjęcie 72 Ale Salam ma cycki - ja też chce (7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kropcia umma jest ZAJEBISTA wygląda tu przepięknie gdybym była facetem to bym się zakochała :-D :-D ps. w pierwszej setce mówisz Laurka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×