Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

spis imponujący :-) ja będą c w W-wie raczej wchodze do jakiegoś lokalu a jak jest dennie to ide gdzie indziej :-) i tyle :-) zawsze trafi sie taki ,że jest jfajnie i tłok nie za duzy bo wtedy pogadać nie można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Rybka, żeby za wejścia nie trzeba było płacić, bo wtedy nie pozmieniamy za wiele lokali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , inaczej jak się \"służbowo\" baluje a inaczej jak prywatnie :-) w takim razie proponuje wybrać jakiś lokal rekomendowany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie,że termin tak odległy bo będziemy mogły sie dłużej cieszyć tym spotkaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się chce spać, nic mi się już poza tym nie chce, i muszę czekac do 17.00, bo peeling mam o 17.30. Kurcze - dodatkowa godzina w pracy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, pa Myszorek 🖐️ Migdałowy peeling mam pierwszy raz, ale wcześniej też miałam peelingi robione kwasem, i powiem Ci, że marne efekty. Właściwie, to nie byłam jakoś specjalnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna zabrali mi dużą literę przy piątku :D protest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak sobie myślę, ze do tego spotkania z Wami, to normalnie jak na \"randkę\" będę sie przygotowywać :-) Strój, fryzura, make-up.........to wszystko dla Was :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ma byc \"randka\" Kropciu to ja się chyba jeszcze zastanowię :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia Laurka, jak to w ogóle można zrobić. W ogóle aż dziw, że na nasz topik jakieś wulgarne pomarańcze nie weszły. Normalnie anarchia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - ale wiecie ja sie dziwię tym, co odpisują na takie prowokacje, no bo przecież gdyby NIKT nic nie odpisał, to skończyłyby sie takie tandetne tematy. A ludzie się tak wciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mi się udało napisać \"nikt\" dużymi literami, a Wy czemu nie możecie dużych liter wpisac ?? Dziwna sprawa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No działa :-) Ciekawe dlaczego nie można było używać wielkich liter. Ja mam problem z głowy - zawsze byłam mała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie pada śnieg !!! Kiedy do cholery przyjdzie wiosna !!!???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, a Ty skąd jesteś, bo nie pamiętam? Do mnie też chyba idzie śnieg, może to nawet ten sam, bo strasznie mnie głowa boli :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×