Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

dziwe to Rybka ale u mnie jest na odwrót suszenie zajmuje 10 max 15 minut później na suchych włosach obcięcie jakieś 30 - 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezydent miał wczoraj flagę czerwono -białą :-) :-) :-) Kropeczko zrób sobie zdjęcie i wyślij- założę się,że tylko Tobie się włosy wydają krótkie:-) fajnie masz,że Twój kolorek jest ładny , mój mi sie nie podoba więc farbuję, napisz mi kiedyś jaki to kolor Welli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie co się dzieje bez kawy do Kropeczki mówie Rybka :-D :-D :-D flagę widziałam a i owszem :-o niby nic a niesmak pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellus - to o włosach pisała Kropeczka ale ja mam tak samo :-) a Tobie włosy obcina na sucho? to chyba lepiej bo jak mi ścina włosy to jakos mi się wydaje że spokojnie jeszcze 1 lub 2 cm może ciąć a jak wysuszy to jakos krótsze się robią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - Kropka pisałam o tym strzyżeniu i suszeniu :-) Ogólnie Rybko widać różnicę w długosci, ale za 3 miesiące pwenie już nic nie będzie widać. Zdjęcia sobie ot tak nie zrobię, bo nie mam aparatu cyfrowego, więc to nie takie proste. Ale wiesz - wcześniej miałam włosy o długości do połowy pleców, a teraz sięgają tylko trochę za ramiona, więc musisz sobie to wyobrazić :-) Właśnie nie wiem, jaki to kolor, bo nie zapytałam tej fryzjerki, ale popatrzę, i porównam, to dam Ci cynk :-) A zresztą za miesiąc się zaobaczymy i wszystko będzie widać :-D Bella - to Ty masz włosy obcinane na sucho ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śmiała - obserwuję swoją cerę nadal, i rzeczywiście trochę się polepszyła, ale i tak za tą cenę mogłoby być lepiej. Belluś - widzisz, od razu każdy zauważył pomylenie :-D i każdy odwołał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na sucho on twierdzi że tak lepiej widzi co ciąć :-D mnie tam wszystko jedno czy na sucho czy mokro i tak robi z nimi co chce ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie, jak jest dobry, to niech tnie, jak chce, tylko, że mi zawsze na mokro obcinają. Zresztą powiem Wam, że chyba znalazłam juz \"swoją\" fryzjerkę - tą u której byłam wczoraj, strzyże mnie już chyba ze 3 lata i jestem zadowolona. Tylko tak cholernie szarpie włosy, że mam ochotę ją pokopac ;-) Ale zaciskam żeby i sobie tłumaczę, że raz na rok moge mieć taki \"energiczny masaż głowy\" - na porost włosów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka obserwuj obserwuj moze zmiana spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba;) ja ide w piatek ale martwie sie zeby mi sie stany tradzikowe nie nasilily chociaz wszyscy twierdza, ze nie powinny moj fryzjer tnie najpierw na mokro a pozniej suszy i jeszcze cos tam wycina na sucho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki!!! :) 🖐️ Ja dzis tylko na moment bo smigam pprzed tv i ogladam \" Gotowe na wszystko\" Wczoraj obejrzałam 6 odcinkow i film jest super co pownie wiecie. A wiec kubek kawki i jestm gotowa. Narazie i Miłego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropko! Z pająkiem wczoraj nie gadałam bo przyniosł z pracy \"laptoka\" i go robił. Chciałm poruszyc temat wyjazdu ale nie chciał gadac, widziałam ze zły jest i dzis mamy rozmawiac. Ciekawe co wymysli... A ogladam I serie. Nwet nie sadziłam ze taki fajny ten film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie podglądam na Allegro co tam ciekawego można wypatrzeć ;-) wczoraj dostałam sweterek i dziś oczywiście jestem juz śliczna i wiosenna. Jest naprawdę fajny i pasuje jak ulał a kolorek ma naprawde ładniutki :-) Molus miłego oglądania :-) tez lubie ten serial :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wiosennie - białe rajstopy i biała marynarka - ale zimno jak cholera na dworze jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w weekend też niezbyt iekawie ma byc - pochmurno i max. 3 stopnie :-( Coś ciekawego Rybko znalazłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie Kropeczko ale to tylko kwestia czasu :-) podoba mi sie bielizna, ale to wolę kupować w sklepie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Rybko tylko raz zamówiłam bieliznę przez Internet. Strona ładna, zdjęcia śliczne, i trochę bielizna różni się od tego na zdjęciu. Tutaj jest link, ja sonie zamówiłam stringi Fiona (ostatnie na tej stronie): http://www.elady.pl/index.php?d=show&cid=21&off=246 Ogólnie to ładne rzeczy tam mają, ale na pewno tak w rzeczywistości to nie wygląda. Teraz mam ulubiony sklep z bielizną La Senza - ale tam jest strasznie drogo, więc na razie głównie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że na zdjęciach, to to wszystko ślicznie wygląda - w praktyce trochę mniej - tzn. ja mówię tylko w kontekscie tego swojego modelu. Stringi są śnieżnobiałe - na zdjęciu trochę ecri, poza tym z przodu, to jest zwyczajna siateczka, której na zdjęciu nie widać, no i ten haft tez się tak nie prezentuje elegancko, jak na fotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, zdziwiłam sie,że nie ma zdjęc z przodu. Ale chyba można je dostać na życzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia Rybko, czy by przesłali na życzenie takie zdjęcie. Mi się strasznie te stringi spodobały, cena niezbyt wysoka, więc kupiłam \"na próbę\", żeby zobaczyć, jaka jest bielizna z Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie robota na bieżąco, a u tu taki ruch :o ale zaglądam, zaglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, ja też nie kupuje, te stringi, to był chyba mój trzeci zakup. Chociaż ładne mają modele w tej e-lady. Chodzi Ci o Escadę - Pacyfic Paradise ?? Też myślę o tym zapachu, ale jest tak słodki, że nie wiem, czy nie za słodki. Ale też sie kręce i zastanawiam jakią wodę toaletową sobie na lato kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Sto, perfumy to moja miłość :-) ale czekam na moje urodziny to może mąż zrobi mi miły prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×