Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No jeszcze jest cera :-), potem w kolejce kręgosłup i hormony - zawzięłam się, i chcę sie wyleczyć, żeby nie mieć problemów \"na starość\" :-) No to ja już idę - pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko na momencik, cześć Sto :) wróciłam właśnie z szybkich zakupów - nabyłam krótki, czrny, lekko błyszczący żakiecik :D po pracy zahaczyłam o centrum i mamy już bilety na chór aleksandrowa na jutro :D jeszcze tylko musimy miejsce występu zlokalizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze narka
a co robi mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sto :-) a dlaczego tak wcześnie wstajesz ? :-) czytałam Kod- ciekawa i momentami zastanawiająca, czasami chciałabym wierzyć ,że historia kryje przed nami takie tajemnice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem laski :-) Kodu jeszcze nie czytałam, ale słyszalam, że fajna książka. Wczoraj ogladałam ten nowy serial na Polsacie - \"Kochaj mnie, kochaj\"- taki ma chyba tytuł, a potem fragment Na Wspólnej. MjM oglądałam w poniedziałek, i musze Wam powiedzieć, że niektórych wątków już nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj nie oglądałam niczego, wybrałam zakupy, o dziwo mąż zgodziła się na moją zachciankę ot tak :D dziś też serialu nie obejrzę, bo występ o 19stej. ale wiem, że w weekend są powtóki więc nic nie stracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - ja też dzisiaj wstałam o 5.40, i teraz staram się dobudzić :-o No ale ja tak wcześnie wstałam, bo chciałam rano głowę umyć, i nareszcie jakąś fryzurę sobie zrobić. Marnie wyszło - o super fryzurce, prosto od fryzjera, mogę zapomnieć 😠. I dlatego czasem Myszorek, chciałabym mieć takie włosy, jak Ty - zawsze tak samo wyglądające. A ja sie napalę, że mam super fryz, a potem w domu tego odtworzyć nie umiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego z Magdą Wójcik, w mjm też za bardzo już nie wiem o co chodzi, a jak wiem, to i tak nudne te wątki. Na Wspólnej Kinga poroniła, dlatego była taka smutna, ta nowa dziewczyna z czarnymi włosami, to moze być córka kuzynki Ewy (tej fryzjerki). A i tak najfajniejszy wątek to Grześka i Żanety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważ tylko Kropuś, że one będą tak samo wyglądały przez całe życie :D naprawdę nie masz czego żałować, bo ja nawet na jakąs specjalną okazję nie mam jak się za bardzo odmienić. chyba trwałą bym musiła zrobić, ale jak sobie zacznę wyobrażać jak po tej trwałej odrastają mi moje proste włosy podczas gdy na połowie łba wciąż jest trwała to robi mi się niedobrze :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję sobie,że dziś gotowe będę oglądać :-) dziś Kropeczko włosy CI się nie ułożyły bo chyba nie ta faza księżyca była ;-) ja tez miałam problemy z włosami rano, spiełam je spinka a potem i tak zdjęłam ją i teraz mam lekki nieład na głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o tym serialu z Czesia z Klanu pisałam - to jest w środy o 20.15, i nazywa sie \"Kochaj mnie, kochaj\", ale wątpię czy Ci się spodoba. A Sto, oglądałaś Plebanię ? Bo tak sobie myślę, że może to by Ci do gustu przypadło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszorek, rozbawiłaś mnie tą pół trwałą, pół prostymi :-D :-D Rybka - nieład na głowie, to ja mam zawsze - teraz chciałam miec ładnie uczesane włosy - i dupa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plebanię czasem lubię oglądnąć - ale jak pomyślę,że istnieją takie miejscowości czy wioski i ludzie żyja w ten sposób to juz mi się odechciewa. Wole zdecydowanie anonimowość większego miasta i nie cierpie plotkarstwa a jak ostatnio oglądałam i była taka scena kiedy kobieta ( Halinka chyba ) myślała jakby tu do teatru pojechać żeby ja mąż puścił to już dla mnie przegięcie. Albo tak przejaskrawiony jest ten film albo ja za bardzo wyzwolona jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto ostrzeżenie :D Druga część filmu \"Ja wam pokaże\" nie ma NIC wspólnego z treścią książki :D a \"Wyznania..\" b.ładne i w przeciwieństwie tego wyżej na podstawie powieści, jednynie sama końcówka się rózni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, ja też lubię Plebanię własnie dlatego, żeby zobaczyć, jak się żyje poza Warszawą - ten serial, to moja jedyna wiedza. Bo cała reszta seriali, to wszystko o młodych \"japiszonach\", pięknych, bogatych i rozchwianych emocjonalnie - ile to można oglądać ?? Tylko też czasem sobie myślę, że ja to oglądam z ciekawości, ale pewnie są tacy ludzie którzy tak żyją. Za to Tracz mnie powala - no nie mogę uwierzyć, że są tacy wsiowi \"byznesmeny\". Myszorek, a książka jak się kończy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego Sto, ja nie pożyczm książek, zresztą ja mam takie, których nikt nie chce pożyczyć - same historyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... seriale jako źródło wiedzy o społeczeństwie ? coś w tym jest , a który serial najlepiej oddaje Wasze życie? albo może którzy bohaterowie seriali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam (to bardzo ważne, bo mnie treści książek i filmów wylatują z głowy szbciej niż wleciały, więc pamietać mogę słabo :D ) to główna bohaterka wyjeżdża do Stanów, i jej miłość nie ma happy-endu :) a w filmie b.zgrabnie zakończyli - buzi buzi i wszyscy happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, raczej nie czerpię wiedzy o społeczeństwie z seriali, ale Plebania jest wyjątkiem, bo sobie podpatruje, jak żyją inni, nie z metropolii. Tak się zastanawiam, jaki seriam mnie \"oddaje\", czy moje życie - ale nie ma takiego - byłby strasznie nudny (bo u mnie jest spokojnie, bez sensacji) i nikt by go nie chciał oglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka - no mam rodzinę mieszkającą na wsi, ale szczerze mówiąc nie wiem, jak wygląda ich życie. Jak ich odwiedzam, to są normalni :-D :-D Albo jak jeżdżę na wakacje do nich, to mi się tam wszystko podoba - cisza, spokój, ale czy im się podoba, to nie wiem. Gadam z nimi, i mówią, że łatwo nie jest, ale nie chcieliby mieszkać w duzym mieście. I wiecie, jak tam jestem, to tęsknie do takiego spokojnego życia, tylko co ja bym tam robiła ???? Aha - oni w żaden sposób nie przypominają bohaterów Plebanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko trudno byłoby znaleźć coś całkiem podobnego, ale np. moja chyba trochę przypomina to z gotowych na wszystko - chodzi mi o rodzinę Lynette Scavo i sa elementy, które zupełnie nie pasuja bo na pewno wolę dzielic z mężem obowiązki po połowie ale w jednym czasie niż zamieniać się z nim w 100% jeden pracuje jeden jest w domu ale chodzi mi o ogólne nastawienie do życia :-) , może też trochę do rodziny zastępczej choć tutaj pan inżynier nie zajmuje sie wogóle domem co dla mnie jest nie do zaakceptowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jakbym tak się wysiliła, to może bym znalazła pewne podobieństwa do Kingi i Michała na wspólnej. Ale my oboje pracujemy, a tam przez jakiś czas tylko jedno pracowało, i ten serialowy Michał jakiś taki nerwowy i awanturnik, Wajcha taki nie jest. Ale trochę podobieństw jest - oni tworzą taką jedność, i swój świat i my też. I to tyle z podobieństw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko tez myśle podobnie - mam rodzinę w małym miasteczku i... starsi ludzie czuja się tam wspaniale - wszystko wiedzą, wszystko jest znajome, zaskoczenia i spontaniczność nie sa im do życia potrzebne. Ale problem jest z młodymi ludźmi- miałam okazję poznać duże grono takich osób i latem to jeszcze pograją w siatke albo posiedzą w parku ale jak jest zimno to albo zamykaja się w domu albo w miejscowym pubie - chyba zawsze taki jest :-) i marzą o wyjeździe :-) nie wszyscy oczywście, ale większość uważa,że w mieście są większe perpektywy. Zawsze uważałam,że jak ktoś chce wyjechać to wyjedzie ale to nie takie proste jest ... Ale już np. ludzie w średnim wieku o ile mają pracę to chyba sa zadowoleni bo życie biegnie swoim rytmem i np. nie mogą zrozumieć dlaczego nie możemy przyjąć gości o 17.00 np bo u nich o tej godzinie to juz luz a my dopiero wracamy z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ja czasem z pracy wracam i o 20.00, więc właściwie w tygodniu nie prowadzę życia towarzyskiego. Kiedyś tak sobie myślałam, czy jeśli miałabym fajną pracę, i zarabiała, tyle co teraz, to czy bym się przeprowadziła na wieś. Ciężka decyzja, i chyba bardzo dużo zależy od otoczenia - czy miałabym tam rodzinę, przyjaciół i znajomych ? Jeśli tak - to mogłabym spróbować pożyć na wsi. W maym miasteczku mieszkałam, ale to nie to samo co półtora tysięczna wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam urlop we wtorek jupi :D mąż zejdzie ze służby więc odbierzemy dowody, zgłosimy do skarbówki i nawet do rodzinnego lekarza w końcu zapiszemy :) no a dzień wcześniej będę się mogła dłużej np. winkiem podelektować z szanownymi koleżankami, jeśli będą mogły dłużej posiedziec :D :D już wczoraj mąż dzwonił do mnie ze spożywczego (gdy ja ciuszki mierzyłam) co mi na spotkanie kupić,bo mu się pomerdało, że to wcześniej niż w poniedziałek :D na początku nawet był trochę zawiedziony, że się spotykam \"potajemnie\", tzn. kiedy jego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Myszorek ja we wtorek nie mam urlopu więc nie będę mogła bardzo poimprezować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×