Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

w sumie zamiast tych słodkości wolałabym tego łososia :-) dostałam już buziaka od wszystkich w pracy :-) jaka dziś wycałowana jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Kropeczko jak się postarałaś i to dla mnie ? dziękuję :-) częstujcie się do woli mnóstwo tu mam tych słodkości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się oczywiście dołaczam :D 🌻 dla naszej Rybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i są prezenty :-) dziękuję Belciu właśnie uświadomiłam sobie ,że dziewczyny u mnie w dziale maja po 10 lat mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Kropeczko :-) maja po 23 lata ale są fajne i przykładaja się bardzo do pracy a czuję się przy nich młodziej :-) np. zaczęłam słuchać muzyki trance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce w to Rybkowe święto burzyć nastroju ale dzisiaj się dowiedziałam że 21-22 kwietnia wyjeżdżam do Brna mam wyjazd służbowy nie do przełożenia więc nie będę na sabacie 😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi to pasuje mi właściwie każdy weekend więc przesunięcie nie zrobi mi żadnej róznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za wolę poczekać jeszcze tydzień ale muszę CIe poznać Belluś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) widze, ze chcecie przelozyc termin spotkanka mnie tez by to pasowalo bo przynajmniej spowiedz dziecka bym zaliczyla:) RYBKO sto lat w szczesciu zdrowiu i dostatku! (cmok, cmok, cmok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście K O C H A N E !!!!!!!!!! 👄 tak się cieszę że wszystkim następny weekend pasuje :-) mam nadzieje że HAlince, Sto i Moluś też 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobotki ! Rybacia Wszystkiego co Najlepsze i Najpiekniejsze !!! 🌻 Troche mnie nie było bo zajeta byłam- filmy ogladałm ;) i I sezon zaliczony. A wczoraj cos mi słabo net chodził... Mi tez pasuje. Musze tylko juz zaczac kaske odkładac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Śmiała :-) Belluś przecież to oczywiste :-) co to byłby za sabat bez Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Moluś :-) i wiecie co 29 kwietnia to już na pewno będzie bardzo ciepło i mamy więcej możliwości w W-wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie - sabat przekładamy na 29.04 - postanowione. Jeszcze tylko Matka założycielka musi się wypowiedzieć i Sto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własciwie jakby się tak zastanowić, to 29 będę po pensji, więc też mi chyba bardziej pasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede przed sama wypłata. Ale jak cos to zaliczke sobie wezme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, to fajnie masz :-) Ten mój peeling się przesunął, bo drugi mam dopiero 31 marca, bo wcześniej to albo mi albo dermatolog nie pasuje. Trochę sie wkurzyłam, bo odstępy powinny by 2 tyg., a nie ponad 3. W końcu to nie wydatek rzędu 20 zł. No ale trudno, następne 4 będę pilnować jak w zegarku. Ja jutro idę na wosk, na ręce, a potem, to już wyjazd do Londynu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×